- 67 тис. км
- Біла Церква
- Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Малий пробіг, безпека ціла, пошкодження мінімальні фара і капот. Запчастини оригінал. Розходники замінив. Авто у відмінному стані. Будь-яка перевірка.
Малий пробіг, безпека ціла, пошкодження мінімальні фара і капот. Запчастини оригінал. Розходники замінив. Авто у відмінному стані. Будь-яка перевірка.
Машино хорошая !без вложений !сел поехал !!звоните все расскажу !227.000т.км родного пробега !будете очень довольны автомобилем
Surf Edition, адаптивний круіз, безключовий доступ, укр. мова, панорама. Все працює, відновлення під себе (багатодітна сім'я), вся безпека офіційна. Чудове авто в рідкісній комплектаціі і поєднанні кльорів салону і кузова.
Авто в доброму стані, фактичний перший власник після американця) Продаж з причини придбання такого ж але кращої комплектації, зимова гума в комплекті! Територіально- Бориспіль. ********** - Мобільний. ********** - WhatsApp.
Продам Volkswagen PASSAT NMS 2013 року. Двигун 1.8TSI обслужений, надійний, працює як годинник. КПП автомат (aisin) перемикає плавно без ривків. На 233 тис замінено масло в АКПП, двигуні, всі фільтра і свічки.Ходова в нормі. Світлий чистенький салон, шкіра без тріщин, порізів і т.д. Взагалі авто в гарному стані як технічно так і візуально. Працює все, що має працювати.
Перший власник в Україні (по документах юридично 2 власника, фактично 1) Заміна мастила кожні 7 тис , машина обслужена технічно, безпека вся ціла, були замінені бампер передній, фара права, дзеркало, крыло переднє (все оригінал бу). Дзвоніть , детальніше розповім по телефону, адекватний торг присутній.
Авто в хорошому та доглянутому стані, пробіг 129 тис., були мінімальні пошкодження по Америці. Можу приїхати по домовленості.
Власник. Повністю справна, обслужена. ГБО вписане. Є невеликі нюанси по кузову, видно на фото. Встановлений захист двигуна. Нова літня гума минулого року. З переоформленням.
Продається власне авто. В хорошому стані. Світлий, просторий салон та багажник. Обслуговується регулярно. Олива змінюється кожні 7 тис. км. Є кілька незначних подряпин і невеликих сколів, які на динаміку автомобіля абсолютно не впливають, так як турбіна робить з цього автомобіля ракету. Можливий розумний торг біля авто. Майданчики та перекупів прохання не турбувати. Телефонуйте, відповім на всі запитання.
11місяць 19 року. Повний антихром , дороге тонування. Два комплекта дисків з літньою та зимовою гумою. Всі зч встановлювались оригінальні, масло і фільтра поміняні, сів і поїхав.
Авто чудовому стані, доглянуте та повністю готове до експлуатації. Єдиний власник в Україні Авто технічно бездоганне — жодних зауважень чи скритих дефектів Салон чистий і доглянутий. Ходова — тиха, нічого не стукає Двигун та коробка працюють ідеально, без підтікання, ривків чи помилок Всі ТО проводив вчасно Жодних вкладень — сів і поїхав Додатково зимня резина. Авто перевірене, готове до діагностики на будь-якому СТО Прозора історія, чесний пробіг Торг біля авто — тільки з реальним покупцем
авто в доброму стані здоками петань нема
Продаю власний автомобіль у хорошому технічному стані. Оригінальний пробіг Двигун 1.8 бензин, працює рівно Коробка автомат – без ривків і проблем Кондиціонер заправлений Салон охайний, кузов у гарному стані (є кілька дрібних нюансів по лаку/фарбі, не критично, за бажанням можу надіслати додаткові фото та відео) фарбований не з балону) • Кондиціонер заправлений, працює відмінно • CarPlay • Автозапуск • Сигналізація Pandora • Два комплекти гуми: • Літо R18 (легкосплавні диски) • Зима R16 (штампи з ковпаками) В Україні фактично один власник. Великий та комфортний сімейний седан, ніколи не підводив. Авто у своєму класі має відмінне співвідношення ціна/якість. Причина продажу – планую заміну на інший автомобіль.
Авто у відмінному стані мотор ген 3 масло не бере зовсім коробка звичайний надійний гідротрансформатор нещодавно зроблене ТО заміна мастила в двигуні,часткова заміна мастила в автоматі , свічки ,фільтра ,помпа ,антифриз, колодки . є два комплекти гарної резини . Авто в гарній комплектації має панорамну кришу ,без ключовий доступ ,підігрів сидінь ,авто світло .датчики дощу. старт стоп, музика FENDER , android auto та apple car play . з США мало незначні пошкодження вся безпека ціла
Продам хороший, надійний, доглянутий автомобіль. Не пошарпаний і не покоцаний. Двигун масла не бере. Вкладень не портебує! Деталі за тел.
Машинка просто бомба ,в гарному стані ,деталі за телефоном можливий торг ,обмін !
Авто пригнане з США,рідний пробіг,не фарбований.Вся інформація по телефону
