- 300 тис. км
- Бучач
- Бензин, 1.8 л.
- Не вказано
авто в доброму стані здоками петань нема
авто в доброму стані здоками петань нема
Продаю власний автомобіль у хорошому технічному стані. Оригінальний пробіг Двигун 1.8 бензин, працює рівно Коробка автомат – без ривків і проблем Кондиціонер заправлений Салон охайний, кузов у гарному стані (є кілька дрібних нюансів по лаку/фарбі, не критично, за бажанням можу надіслати додаткові фото та відео) фарбований не з балону) • Кондиціонер заправлений, працює відмінно • CarPlay • Автозапуск • Сигналізація Pandora • Два комплекти гуми: • Літо R18 (легкосплавні диски) • Зима R16 (штампи з ковпаками) В Україні фактично один власник. Великий та комфортний сімейний седан, ніколи не підводив. Авто у своєму класі має відмінне співвідношення ціна/якість. Причина продажу – планую заміну на інший автомобіль.
Авто у відмінному стані мотор ген 3 масло не бере зовсім коробка звичайний надійний гідротрансформатор нещодавно зроблене ТО заміна мастила в двигуні,часткова заміна мастила в автоматі , свічки ,фільтра ,помпа ,антифриз, колодки . є два комплекти гарної резини . Авто в гарній комплектації має панорамну кришу ,без ключовий доступ ,підігрів сидінь ,авто світло .датчики дощу. старт стоп, музика FENDER , android auto та apple car play . з США мало незначні пошкодження вся безпека ціла
Продам хороший, надійний, доглянутий автомобіль. Не пошарпаний і не покоцаний. Двигун масла не бере. Вкладень не портебує! Деталі за тел.
Машинка просто бомба ,в гарному стані ,деталі за телефоном можливий торг ,обмін !
Авто пригнане з США,рідний пробіг,не фарбований.Вся інформація по телефону
ДЗВОНІТЬ
PASSAT HIGHLINE Авто в гарному стані, пробіг рідний100% Машина повністю обслужена, Поміняли Цепочку в моторі і масло.Машина мае два комплекта резини.
Продаю свой passat b6 2008 года, первая регистрация 2010 год. Третий собственник. Двигатель 1,8 tsi бензин/газ, коробка = автомат, не DSG, пробег 234 тыс. км. (за 6 лет проехал 54 тыс км) Автомобиль обслуженный = сел и поехал, со следами эксплуатации на свой возраст (специально не перекрашиваю, видно не битый автомобиль) ABS, ESP, усилитель руля, круиз-контроль, 2-х зонный климат-контроль, подогрев передних сидений, электрорегулировка сидений, подогрев зеркал + лобовое и заднее стекло, электрорегулировка стекол, все подушки целы. Газ полностью обслужен в августе 23 года, гарантия 100 тыс км. (Новые форсунки, редуктор, фильтра). Расход топлива в городе 10,5 л/ за городом до 7л. Августе 23 заменил масло двигателя/коробки +тормозная жидкость. Апрель 23 установил все новые бензиновые форсунки. Феврале 23 установил новый свет. Январе 23 перебрал и заменил ходовую. Цепь и натяжители заменил сразу при покупке авто, по регламенту еще 130 тыс можно не менять. Диски и резина новая март 23 года. Если не дозвонились пишите в чат или в телеграмм.
Продам сімейне авто. Автомобіль в гарному та збереженому стані. Обслуговування робив завжди вчасно,використовувалися при обслуговуванні якісні та надійні запчастини. Автомобіль офіційний та в максимальній комплектації. Маю 2 комплекти гумової шини також є запасне колесо. Нові тормозні диски та колодки,замінена була помпа та теплообмінник. Проходила всі ТО були замінені всі необхідні розхідники. Салон доглянутий. Реальному покупцю можливий торг. Більше детально за телефоном. Також можливий обмін з моєю чи з вашою доплатою.
Volkswagen Golf 2 GTI 8v оригінал, двигун PF. Машина має рижики не гнила. На свій вік кузов живий але не ідеальний на підйомнику машина тримається без проблем
машина в технічно справному стані сів і поїхав мотор був капіталений місяць тому мінялось усе зрідного тільки блок і головка ходова не стукає кузов живий не гнилий є нюанси
Підігрів сидінь Турбіна Підсвітка салону Люк Безключовий Після сервісу, жодної помилки, виправив усе після діагностики, авто в ідеалі! Усі подробиці по телефону
Passat B7. Офіціне авто, придбане в україні. Машинка виїхала з салону 12 мїсяця 2011 року, модельний ряд 12 року. В машинку було вкладено, і зроблено дуже багато: заміна ГРМ, заміна рулевої рейки, ремонт коробки, ремонт турбіни, заміна щеплення та ще багато чого по дрібному ремонту ( 20 тис. тому ) При потребі, є усі накладні і т.д. По лакофарбовому покриттю - є невеличкі "грішки", можна було б зафарбувати і полірнути, але - краще зроблю знижку, і нехать займається новий власник. Машинка заправлялась тільки хорошим пальним. 2 тис. тому - зроблено ТО, масло лилось весь час тільки хороше. Глобальних вкладень по машинці не передбачається, тому хто шукає для себе - welcome ) Переконливе прохання - з не адекватними пропозиціями не звертатись )) Миру і оптимізму усім !)
Авто після дорожньо транспортний пригоди дтп Права сторона та задок ціліо
Офіційне авто,Авто в гарному стані , на повному ходу , двигун та коробка без нарікань ,ходова зроблена , встановлені амортизатори Bilstein , авто обслуговувалось на офіційному дилері , пробіг рідний 308т км, салон чистий , комплектація з адаптивним круїзом , та з адаптивним світлом, з останніх робіт заміна передніх тормозних дисків, колодок та опорних підшипників , з документами все добре , перегляд борщагівка, можливий обмін(на обмін дорожче) Є відео авто Є дефект на водійській двері
Продам власне авто.За детальною інформацією звертайтесь за номером телефону **********
Volkswagen Гольф gti 2 покоління, 4 двірна версія. Двигун 2.0 літри Abf, від Golf 3 GTI, на 150 сил. Іде дуже добре, тормозні диски і з переду і ззаду, занижена підвіска на 3 сантиметри. 5 ступенів коробка передач. Електронні скло підйомники. Повністю зварена підлога, не гниє. Є два комплекта коліс, один комплект на зиму, 175/60 r14 на оригінальних колесах Volkswagen, та літо - 195/45 r16 ті що на фото. Передні сидіння від рідкісної версії Ice and fire (від купе, тож зручно що на задній ряд можна потрапити не лише відчиняючи задні двері), інше по салону від звичайного гольфа. Руль спортивний італійський, обтягнутий в алькантару. Передня решітка є в двох варіантах, на 2 фари, та як зараз встановлено на 4 фари, всё підʼєднано та працює. На реєстрації, повне переоформлення Будь ласка - пишіть в приватні повідомлення Можна телефонувати:
