- 334 тис. км
- Вознесенськ
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам пасат б 2 дизель 1.6 машина не капризна заводиться їде масло не бере розхід 5 - 5.5 що на даний час з ціною палива дуже комфортно
Продам пасат б 2 дизель 1.6 машина не капризна заводиться їде масло не бере розхід 5 - 5.5 що на даний час з ціною палива дуже комфортно
Свіжопригнаний з Німеччини Volkswagen Touran 2006 року випуску. Надійний та практичний сімейний мінівен з економним та перевіреним двигуном 1.6 MPI, встановлено ГБО (газ/бензин), що забезпечує низькі витрати на експлуатацію. Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані, повністю розмитнений та готовий до постановки на облік. Двигун працює рівно, коробка передач та ходова частина без зауважень. Кузов без корозії, салон чистий та доглянутий. Комплектація: * Кондиціонер * Електросклопідйомники * Електродзеркала * ABS, ESP * Центральний замок * Бортовий комп’ютер * Подушки безпеки Автомобіль комфортний, місткий та чудово підходить як для сім’ї, так і для щоденного використання. Детальніша інформація за телефоном. Можливий торг біля автомобіля.
Авто в гарному стані.Власник по техпаспорту.
Авто в ідеальному стані, пригнане з Німеччини. Автомобіль не фарбований, по кузову корозії немає. Я перший і єдиний власник в Україні. По техніці все норм. По електриці всі кнопочки працюють. Автомобіль має дуже хорошу комплектацію «UNITED». В комплектація входить: датчик світла, дождю, автозатемнення дзеркал, омивач фар, повністю шкіряний салон (сидіння + дверні карти), мультикермо, підігрів сидінь, задні парктроніки, двозонний клімат-контроль, оригінальна аудіосистема, обдув в бардачку, повний бортовий компʼютер, круїз-контроль, оригінальні диски, два комплекта ковриків, повний електропакет та ще багато інших корисних асистентів. Автомобіль має нові гальмівні колодки та нову літню гуму. За період експлуатації в автомобілі було замінено мастило в двигуні, всі фільтра, ремінь ГРМ. Також, є повна сервісна історія обслуговування з Німеччини. На свої роки автомобіль в ідеальному стані.
Машина в класному стані! Кузов без дефектів Нічого фарбувати полірувати не треба! У ходу дуже приємна! Коробка перемикає плавно без пінків та буксування! Мотор 1.6 мпа найпростіший і найнадійніший! Ходова м'ячик ! Кондиціонер працює Гур Склопідйомники Надійна і недорога машина на кожен день! Місто Дніпро вулиця переднова 473 Торг можливий тільки після огляду автомобіля!
Продам власне авто в гарному стані
Продам Polo 1.6 газ бензин все працює, їдемо нормально, ну є питання по кузову, на фото видно.
В хорошому стані Нове щеплення 4 стекло підйомники Кондиціонер Ходова мотор в хорошому стані Газ працює добре тільки не вписаний
Машинка в чудовому робочому стані без нюансів по мотору та ходовій Авто робилось для себе. Авто пригнане з Німеччини рік тому перший власник в Україні. Пробіг рідний перевірений комп'ютером. Торг біля капоту. Якщо цікавить більш детальна інформація звертайтесь за номером або в повідомлення
Авто в дуже гарному стані. Повністю обслужене, є повна сервісна історія. Рідний пробіг 100% (перевірений на КарпатиАвтоЦентр). Нещодавно замінено ремені та всі ролики. Ходова частина у відмінному стані, без сторонніх шумів. Коробка працює ідеально, перемикання плавне. Авто жваве, комфортне та економне. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. Авто вартує своїх грошей. Торг можливий виключно після огляду і тільки в розумних межах. Повідомлення з пропозиціями значно нижче ціни залишаться без відповіді або просто додам в спам. Прохання цінувати свій і мій час.
Свіжопригнане авто з Німеччини у відмінному технічному та візуальному стані!!! Повністю розмитнене та готове до реєстрації , хто купить буде першим власником в Україні! По кузову без корозії та дефектів, в рідній фарбі! Мотор працює ідеально не димить та масла не бере , екологія на місці ! По ходовій без жодних зауважень! Чистий акуратний салон, має багату комплектацію і все справно працює!!! Хороша резина ! Вся сервісна історія з Німеччини, також дійсний німецький техогляд TUV що підтверджує пробіг автомобіля!!! Кого цікавить дзвоніть! Можлива доставка по домовленості!
Офіційно куплено в салоні автомобіль! Другий власник в Україні! РОЗХІД ПАЛИВА ДАНОГО АВТОМІБІЛЯ ТРАСА 4.2 МІСТО ДО 6.0!!! Авто в дуже хорошому стані і не потребує ніяких капіталовкладень! Авто дуже бережно експлуатувалося і вчасно обслуговувалося на офіційному сервісі! Капіталовкладень не потребує ! Якщо обмін тоді ціна 16000$!
всім Привіт ПРОПОНУЮ ВАШІЙ УВАЗІ Volkswagen Golf VI STYLE 2012p. В МАКСИМАЛЬНІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ!! 1.6TD|(77 кВт/105к.с)- самий надійний, економний, простий та вдалий двигун. ГАРНИЙ,Збережений стан Німецького автомобіля, РІДНА ФАРБА ГАРАНТУЮ 100%!!!! БЕЗ НАЙМЕНШИХ ОЗНАК КОРОЗІЇ !!! Пригонив особисто! Свіжо пригнане з НІМЕЧИНИ - від першого та єдиного власника куплений не з площадки та не за малі гроші З ОРИГІНАЛЬНИМ ПРОБІГОМ ЩО ПІДТВЕРДЖУЄ СЕРВІСНА ІСТОРІЯ 100%, відкритий він код для перевірки!!! Двигун та силові агрегати у відмінному стані ВСЯ ЕКОЛОГІЯ НА МІСЦІ В комплектаці: - Голосове керування - Coming Home - «провід додому» - Парктроніки 360 - мультимедійна система - Aux/ Type-С / Bluetooth - Клімат-контроль 2-х зонний - 4 склопідіймача - Круїз контроль - Шкіряне мультикермо - Підігрів сидінь - Автозатемнення дзеркала - Ходові вогні. - Бардачок з охолодженням - ABS/ASR - Контроль тиску в шинах - Кріплення ISOFIT ОПТИКА ВСЯ РІДНА! САЛОН В ІДЕАЛЬНОМУ СТАНІ кожна кнопка працює. Клімат заправлений та обслужений! Пропозиція для реальних покупців. Авто дійсно в збереженому стані. ГОТОВИЙ ДО ТЕСТ-ДРАЙВУ ТА ПЕРЕВІРКИ НА БУДЬ ЯКОМУ СТО,ГОТОВИЙ ДО ПОКАЗУ АВТО ЕКСПЕРТАМ МОЖЛИВА ДОСТАВКА ДО ВАШОГО МІСТА ПОРАДНІСТЬ ГАРАНТУЮ!!!
Продам надійний автомобіль Газ Бензин у хорошому стані. Кузов цілий, без гнилі та серйозних дефектів. Машина доглянута, більшість часу зберігалася в гаражі. Двигун працює рівно, не троїть, не димить Коробка передач без зауважень Ходова частина в хорошому стані, нічого не стукає та не гримить Пєчка дуже класно працює LED-лампи Підсвітка салону Хороша музика Титанові диски Тоновані вікна Авто на впевненому ходу, сів і поїхав Економне та недороге в обслуговуванні
Volkswagen Passat B5+, 2000 року, з надійним 1.6 бензиновим двигуном і 5-ступеневою механікою. Пробіг – 226 тисяч кілометрів. Авто в хорошому стані, без серйозних нюансів, лише дрібні дефекти користування. Особливість – ксенонові фари, які додають сучасного вигляду та покращують видимість. Це поєднання надійності, комфорту та стильного дизайну.
Продам власний автомобіль в одних руках 5 років. Кондиціонер заправлений! Всі агрегати працюють справно,по електриці працює все. На свій вік автомобіль в гарному стані. Більше інформації по телефону. Обмін не цікавить.Присутній торг в межах розумного!
Автомобіль в чудовому стані,можна сказати в ідеальному,пригнаний з Німеччини в кінці 24 року По мотору,по ходовці немає ніяких питань Кузов не битий не фарбований весь в оригіналі,готовий до будь яких перевірок Зацікавленим розкажу більше по телефону або при зустрічі.
Перший власник. Автомобіль в хорошому технічному стані, доглянутий та повністю обслужений. На 188 тис. замінено ГРМ в комплекті, ремінь генератора, ролики. Новий акумулятор. На 190 тис. замінено масло, фільтра. Замінено гальмівні колодки. Ходова частина без нарікань. Кузов в хорошому стані, але є невелика корозія на правому передньому крилі. Авто в Рівному. Інші питанням по телефону.
Продаю власний автомобіль,який вартий уваги! За весь час дарував тільки позитивні емоції! Автомобіль офіційний. Все обслуговування в дилера (є записи).Я другий власник.Пробіг рідний (все сходиться з інформацією на CarVertical,є фото підтвердження) Машина в гарному стані та гарній машині комплектації! Грошей на машину не жалів! По машині замінив: тормозні колодки (перед,зад),замінені задні супорта,замінено грм і ремінь масляного насосу,нове мастило і фільтра,замінено стійки,замінений антифріз,термостат,радіатор салона і багато інших дрібних речей. Комплектація в машині максимальна: -Максимальні адаптивні лед фари -Круїз-контроль -Підігріви сидінь,дзеркал -Парктроніки (перед,зад) -Електро ручник -Електро фаркоп -Електро регулювання сидінь -Датчик дощу та світла -Клімат контроль -Мультикермо -Допомога при старті в гору Та ще багато дрібних приємних функцій! Від машини залишається ефект „ВАУ“ надовго) По машині технічно питань немає,все працює справно! Нещодавно було обслуговування.Запускається в любу пору року (масла двигун НЕ БЕРЕ,взагалі!).Розхід 5-7 літрів.Машину економічна та надійна.Екологіна вся на місці (сажовий і каталізатор) Євро 5. З мінусів є тріщина на лобовому та невеликі царапки,сколи на фарбі (машина з пробігом).Готовий до будь яких перевірок
