- 93 тис. км
- Марганець
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам своє сімейне авто.В гарному технічноиу та візуальному стані.Повністю все обслуговане.Стоять нові титани,на новій зимній резині,нове газове обладнання.Вся електроніка робе.Двигун після капремонту пройшов обкатку на бензині 5т.км
Продам власний автомобіль повністю обслужений,динамічний, комфортний та економічний автомобіль. питання по телефону, торг.
Продам VW Golf 4 1998 Є нюанси по лфп,все видно на фото Технічно справний,кондиціонер працює всі кнопочки працюють. Двигун 1.6 8v дуже надійний двигун на цьому авто Нова літна гума і оригінальні диски BBS R15 Підвіска не стукає,вся м?яко та без по сторонніх звуків Для запитань телефонуйте,але краще пишіть в соц мережі або в Auto Ria
Продається власний автомобіль, надійний та економний,ремонтувати нічого не потрібно,все замінювалося вчасно.
Терміново.Авто повністю обслужене. Вкладень непотребує.Використовувалося дбайливо.Оригінальний пасажир.Двигун 1.6 TDI,механічна КПП.Торг біля авто.
Останні роботи та обслуговування: Нове зчеплення + двомасовий маховик Усунено підсос повітря в колекторі (типова «болячка» 1.6) Очищена дросельна заслінка Замінені датчики Нові передні амортизатори Заміна ГРМ (3 500 км тому) Масло та всі фільтри — свіжі Нове масло в КПП Нова рідина в ГУР (кермо крутиться легко, без звуків) Повне ТО генератора ТО передніх супортів, нові направляючі чудовий накат Замінені всі ремені та ролики
Авто в хорошому стані, все працює як має бути.Двигун і коробка пряцюють справно питань немає, розхідники поміняні 1 тис км тому. Є питання пишіть, дзвоніть.
Авто обслужено сів та поїхав готовий до любих перевірок на сто стоїть газ 4 покоління машина економна в їзді стоїть чудове світло ПИШІТЬ В ПОВІДОМЛЕННІ ВІДПОВІМ
Продам своє авто Volkswagen Golf 7 1.6 дизель 2016р., пробіг 281т. Автомобіль в хорошому стані, весь в рідній фарбі. Комплектація allstar: підігрів передніх сидінь, 2х- зонний клімат, круїз контроль, електро дзеркала з підігрівом, підігрів заднього скла, система старт-стоп, електро ручник з функцією авто холд. Екологія присутня в автомобілі. Деталі за тел. або на вайбер. Обмін на електромобіль.
До уваги власне авто Volkswagen passat b6 з надійною конфігурацією мотора 1.6 MPI та 5-ти ступінчастою коробкою передач. Авто приїхало з Німеччини своїм ходом в 2023 році, на доказ цьому є транзитні номера на яких авто пересувалося в Європі. Як вимагається одразу було замінено всі розхідники, а саме (масло, комплект ГРМ, антифриз, термостат, гальмівні колодки, свічки.) Надалі всі розхідники вчасно змінювалися. Технічний стан авто в хороший в Україні наїздило не багато. Комплектація: • Електропривід всі дзеркал, включно з боковими • Датчик світла та дощу • Клімат контроль та підігрів сидінь • Електричне стоянкове гальмо • Передні та задні парктроніки За детальнішою інформацією телефонуйте.
Відмінне авто, середній розхід 4.5л/100км, система старт/стоп, система вільні руки дозволяє приєднати телефон до системи автомобіля, клімат-контроль (кондиціонер заправлений 2024р), круїз контроль, передній-задній парктронік. Авто повністю обслужене. Заміна ременя ГРМ, ременя генератора,всіх роликів ,помпи, гальмівних дисків, гальмівних колодок, масло в моторі, масло в коробці, охолоджуюча рідина, фільтер паливний, масляний, повітряний, салону на 310тис.км. + Зимова гума в гарному стані
Машина їде без нарікань, мотор працює добре, не димить не сапунить все добре, з коробкою також, генератор робить, пічка і кондиціонер також, омивач скла також, приборка працює, з недоліків одразу без питань: 1. Потрібно зробити дверки бо деякі погано відкриваються, напевно треба зробити замки, або ручки, не ліз бо немаю часу. 2. Підварити трошки під низом, не є дуже гнила, але трошки підварити треба буде бо машинка не з нових, для свого року ще поїде, не дуже примусово по бажанню. 3. Погратись зі світлом, фари дальні і ближні працюють лиш треба зробити щось з повортниками бо зпереду і ззаду не працюють, клав нові плати на задні стопи і нові лампочки але щось не помагало, не електрик не розбираюсь. Пишіть звоніть, більш цікавить обмін!
Автомобіль пригнаний з германії на самій повній комплектації обслужено все до мелочей.за даний автомобіль хто купить не пожалкуе.рідкісний обвіс .30.11.25 повністю обслужений поміняний грм і багато іншого
Проблем не створює. Пишіть Всім добра!
Машина в хорошому стані . Всі деталі за телефоном
