- 261 тис. км
- Житомир
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані на хорошій комплектації як для кадді з хорошою резиною
Авто в хорошому стані на хорошій комплектації як для кадді з хорошою резиною
стан, не поганий на ходу,їде кожного дня, любе переоформлення,кого цікавить звоніть.
Машина обслужена вчасно. Кожного дня на ходу. Нарікань по експлуатації немає. Єдиний власник в Україні . За додатковою інформацією прошу телефонувати.
Продам свій тоуран.привезений з Німеччини в листопаді 2025 року.авто технічно в дуже гарному стані.є пару нюансів по кузову.(див.фот)всі деталі кузова в рідній фарбі.всі питання по телефону.
Продам авто на повному ходу Я другий власник в Україні з 2021року А машина в Україні з 2019 року. Автомобіль має рідний пробіг ! Не фарбована ! Детальніше по телефону
Авто повністю обслуговане! Більше детальної інформації розповім за телефоном!
автомобіль у повністю задовільному стані,новий АКБ, ходова вся зроблена, замінені ремені,масла,та фільтра,гальма все добре,ручник тримає.алюмінієві диски та нова резина мішелін кросклімат+. Машина у стані сів та поїхав куди завгодно. Гбо 3-го покоління,двигун на газу запускається навіть в -10 без усіляких зусиль,кузов в заводській красці,нові фари,новий радіатор пічки,новий вихлоп .зв'язок тільки через месенджери або в чат. один нюанс - авто знаходиться в Європі, можливий пригон до кордону
ДЗВОНИТИ НА ВАЙБЕР,АБО ВАТСАП продаю власне авто,перший власник на Україні,зробив тоніровку,купив чохли,масло поміняне 400 км тому,деталі по телефону,є підігрів передніх судушок,панорама,клімат контроль,блютуз з заводу,дзвоніть все розкажу,не фарбована,мультируль,парктроніки перед зад,торг теж присутній,дзвоніть на вайбер,або
зручне та комфортне авто.не потребуе вкладань.пройшла повне То
Volkswagen Golf 6 Match Без пробігу в Україні, все фарбування і салон в оригіналі і не було поліроване,поміняли грм куплений за кордоном і гальмівні накладки, купив машину для дружини з донькою і два рази проїхалися вони і казали все супер але набагато важче паркувати універсал і не хочуть цю машину і тому продаємо.
Продаю особисте авто, у власності більше року, зроблена голова, мотор працює чудово як на газу так і на бензині, ГБО 4 покоління, кондиціонера нема, ходова зроблена, гальма зроблені, з мінусів - потрібно варити пороги
Оригінальний пасажир В дуже гарному стані З оригінальним пробігом 250 тис На 248000 тис проводилось повне планове ТО 1-Заміна ГРМ комплект з помпою та всіма роликами 2-заміна ремень масляного приводу 3-сальник 4-антифриз 5-ТО корекція форсунок 6-колечка обратки Діючий страховий поліс
Продам своє авто, 2 власник. По технічних питаннях немає. Є незначні питання по кузову, сколи, дрібні вм'ятини, у рідній фарбі. Усі питання по телефону
Пропоную Гольфіка 2008 року. пригнаного з Італії. Без рижиків. Пороги рідні. Італійська газова установка. В документах Газ - бензин. Працює ідеально. Оригінальна диски 16 розміра. Рідний пробіг-100000%.Роздільний клімат Машинка сів Поїхав .
Стан авто задовільний, мотор та трансмісія в доброму стані. Треба трішки прикласти уваги косметиці. Клімат, двозонний клімат,мульти кермо, круїз.
Продам особисте авто, пригнане з Німеччини у 2025 році, я перший власник. Авто надійне та практичне, з просторим салоном. Авто в хорошому технічному стані, повністю на ходу.Механічна коробка 5-тиступка. Авто з 2006 року, тому є некритичні сліди використання. Знімається з обліку. Можливий торг біля авто.
нове лобове,два комплекта коліс ,зима на залізних дисках сидіння у чохлах замінений комплект ГРМ помпа,охолоджуюча рідина.
