- 273 тис. км
- Березань
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Перший власник.Ідеальний стан.ТО вчасне,оригінальні запчастини.І салоні не курили.
Перший власник.Ідеальний стан.ТО вчасне,оригінальні запчастини.І салоні не курили.
Поло 1.6 бензин/механіка 2017 12місяць виїхала з салону. 1власник, европа. Офіційне авто з прозорою історією та рідним пробігом. Жодного фарбованого елементу по кузову. Авто без нарікань , сів поїхав. Кому потрібне доглянути надійне авто пишіть/телефонуйте.
Недавно обслужена ходова Їде м?ягко, дорогу тримає добре Стоїть хороша музика Сів поїхав
Продається надійний Volkswagen Golf універсал 2017 року. Пробіг 265 тисяч км. Автомобіль завжди обслуговувався вчасно, має абсолютно справний двигун і комфортну їзду. Надійний, економний автомобіль, який ні разу не підвів. Ідеальний варіант для сім’ї чи подорожей.
Продам Volkswagen Golf VII у лімітованій комплектації Lounge Пропоную надійний, комфортний та економний автомобіль у чудовому стані. Авто повністю обслужене, доглянуте та не потребує жодних фінансових вкладень. Ідеальний варіант як для міста, так і для далеких подорожей. - На 195 тис. км — проведено повну заміну комплекту ГРМ та водяної помпи. - На 210 тис. км — зроблено професійну чистку сажового фільтра (DPF) на спеціалізованому стенді з відновленням його ефективності. Особливості комплектації Lounge: - Ексклюзивна тканинна оббивка сидінь із фірмовим візерунком та покращена бокова підтримка. - Двозонний клімат-контроль (Climatronic). - Мультимедійна система з сенсорним екраном, навігацією та Android Auto/Carplay. - Круїз-контроль та датчики паркування (передні та задні). - Легкосплавні диски оригінального дизайну Lounge. - Датчики світла, дощу та автоматичне затемнення дзеркала заднього виду.
Машина в хорошому стані Офіційно куплений в Україні, 2 ключі Я 2-й господар ГБО вписане в техпаспорт Клімат контроль Підігрів передніх сидінь Затонований Омивач фар Комплект зимової гуми на дисках
Торг біля капоту, авто повність на ходу, вчасне облуговування
Автомобіль у гарному стані. Питань по автомобілю не має. Все мінялося по регламенту. Сажовий на місці.Два ключа. Детальна інформація по телефону.
Авто пригнане з Німеччини розмитнене та готове до постанови на облік.Звичайний атмосферний мотор 1.6 мрі на який легко ставиться газ , простий в обслуговуванні надійний та не вибагливий до пального. Пробіг реальний, готові до любих перевірок на вашому сто,кузов весь в рідному окрасі без сколів та зауважень.Ходова збита не стукає все працює ідеально.Комплектація майже повна датчики світла дощу, круїз контроль, клімат контроль, ,омивачі фар , противотуманні фари ,підігрів сидінь передніх,4 скло підйомника. Торг присутній
Продаю свою Ластівку в гарні руки. Як казав перекуп в якого придбали авто:"Така тільки в мене та у Майкла Джексона". Як на мене після Лансера 9 це був просто Космоліт!!! Машина в Україні рік, не гнила, все працює, обслуговувалась вчасно на вид та технічно майже, як з салону. Бізнес клас з величезним багажником. 1.6 MPI, 5 ступка механіка невбивне поєднання!!! 6 подушок безпеки!!! Передні, задні парктроніки. Електро-ручник. Двухзонний клімат та круїз контроль. Незалежна задня підвіска повороти тримає, як спортивна автівка. По трасі їдеш- заколисує. Все, що має працювати - працює. Продаж тільки тому, що шукаємо авто класом вище. Продаж не поспішний, тому торг,якщо і буде мінімальний, розглядаю варіанти обміну з моєю доплатою.
Volkswagen Golf 6 2011 рік, 1.6 TDI механічна КПП. Автомобіль у хорошому стані. Двигун працює рівно, не димить, масло не бере, ходова без сторонніх стуків. Салон чистий та охайний,стеля не висить , кондиціонер заправлений, масла фільтра замінено. По кузові все як на фото .
Доглянутий та збережений німець - WV Caddy, CAYD, 1.6 TDI, 102 к.с., 75 кВт., Універсал, пасажир заводський, LONG, MAXI, три ряда сидінь, 7 місць, чорний, ДП-60л., 5,5 -6 л./100км., автомат-робот - DSG 7, економне авто для сім'ї, бізнесу, відпочинку і навіть для послуг TAXI. Взагалі: не битий, без аварій, не підфарбований, з оригінальним заводськими вікнами, тонований, не пізнавший дим цигарок. Тюнінг. Вчасне регламентне обслуговування з використанням якісних замінників та комплектующих. Щойно замінені: гальмівні диски, колодки, амортизатори, повна ревізія ходової частини та стендова перевірка форсунок. Двигун та автомат працюють коректно та без нарікань. Автомобіль має повний електропакет: підігрів дзеркал, сидінь, клімат, круїз, електрорегулювання оптики, Вебасто, борткомп'ютер MFA, електросклопідйомники, подушки безпеки, вбудована якісна та потужна медіа-комп'ютерна сенсорна апаратура - андроїд з сабом та акустикою по всьому салону. Трансформація салону: сидіння другого та третього ряду можна складати, перевертати або повністю виймати, що перетворює пасажира в автофургон з великою об'ємною вантажною площею. Дах оздоблений міцними рейлінгами для облаштування багажника. Автомобіль має якісне потужне світло: фари(лінзи), протитуманки(лінзи). Підйомні задні двері-ляда. Пасажирський салон в ідеальному стані: не затертий, не прокурений та не пошкоджений часом. Авто має швидкозйомний фаркоп-оригінал на ключу, а також, всі додаткові дрібниці: аптечка, вогнегасник, домкрат (2т.), ключі, трос, передній крюк, повноцінну запаску... Далі титанові диски-оригінали в гарному стані та два комплекти гуми (зима/літо). Перевірка, діагностика на будь-якому СТО. Офіційне переоформлення. Авто продається, поскільки є потреба в придбанні більш об'ємного вантажного - WV T5. Всім вдалого вибору!
Авто технічно в хорошому стані, нічого робити не потрібно. По кузову є незначні нюанси, (на їзду не впливають) які при бажанні можна усунути легко. В комплекті гума літня і зимня як нові. Їздили на ній дуже бережно.
Продам власне авто ( потрібне більше сімейне авто) Машина технічно справна, все працює, сів і поїхав. На 237 тис. замінено фільтра і масло в моторі, також замінено масло в коробці. За деталями телефонуйте.
Тільки з Німеччини , оригінал пробіг , рідна фарба крім одної дверки задня ліва , є подряпини вмятини зовсім нема ржавщини технічний стан супер їде як нова кондиціонер холодить супер,1.6 мпі , модельний рік 2009 , торг тільки на каву
Один власник. Вся сервісна історія з першого дня. Всі акти робіт по СТО. Регулярне обслуговування на Фольксваген-Атлант-Лепсе. ГБО встановлено на "Час-газу" із сервісною книжкою. Пробіг машини 165 тис - з усіма підтверждуючими документами. Куплена в кінці 2011 - в експлуатації реально з весни 2012р.- як права отримали. Машина технічно в дуже хорошому стані. Кожна кнопочка работає. Обслужена 100% . Два комплекта гарних коліс на дисках, Літні колеса - на літих дисках. Зимні колеса на стальних. (Зараз на зимніх бо машину дуже рідко використовуємо). Салон після хімчистки. В машині не курили. В багажніку повноразмірна запаска як нова та резіновий коврік. Багажнік чистий - возили тількі продукти з супрмаркету. Є подряпини по правому борту, не робили - щоб було видно що це саме подряпини, кузов оцинкован - корозії немає. Гарний номер авто - залишаю як бонус новому власнику. Допомоги автобізнеменів не потребую! Торг (розумний) тількі біля капоту. Машина не нова - є недоліки - але машина дійсно в гарному стані. Огляд Київ, вул. Стеценка.
Машинка повністю обслужи вкладень не потребує за деталями телефонуйте за номером
