- 270 тис. км
- Сатанів
- 1.6 л.
- Автомат
Авто в гарному стані, все працює. робити нічого не потрібно, сів поїхав.
Авто в гарному стані, все працює. робити нічого не потрібно, сів поїхав.
Автомобіль надійний та економний, оснащений механічною коробкою передач. Встановлено ГБО, що значно знижує витрати на пальне. Двигун працює добре, авто на ходу та щоденно експлуатується. По кузову є косметичні нюанси, відповідно до віку автомобіля. Також є моменти по ходовій частині, але для ремонту вже придбано ремкомплект на передні важелі, який віддам разом з авто. Салон у хорошому стані, документи в порядку. Автомобіль стане хорошим варіантом для міста, роботи або як перше авто. В комплекті зимова резина на дисках. Торгу немає. Телефонуйте або пишіть для детальнішої інформації.
Продам своє авто комплектації "MATCH" без ДТП, пригнане з Німеччини, перший власник в Україні з серпня 2023 року. Додатково встановлено захист двигуна, заміна передніх дисків з колодками, новий акумулятор, літня та зимова гума на легкосплавних дисках. Літо "Toyo" 22 р.в. Заміна ГРМ та помпи на 224.000 км. Обслуговувалась вчасно та оригінальними запчастинами, в авто не курили, продаж не спішний у зв'язку з придбанням кросовера. Супер економна, по місту 6 л. на 100 км., клімат заправлений. Не крашені навіть бампера. Заміна масла та фільтрів 2000 км. тому.
Автомобіль весь в ідеальному стані. Весь в рідному окрасі. Двигун коробка передач і ходова в ідеальному стані. Щойно пригнаний з Німеччини. Рідний пробіг підтвержений сервісною книгою. Перша постановка в 2009 році. Один власник за кордоном. Все працює. Торг невеликий.
Автомобіль був пригнаний з Німеччини 1,5 року назад,пробіг по Україні десь 35 тис.
VW Golf 7 blue motion універсал у відмінному стані модельний рік по номеру кузова 2015 в вересні 2014 перша реєстрація1.6 дизильний двигун 6 ступінчата механічна кпп пригнаний з Франції автомобіль повністю обслужений на дилерському сто замінено масло в двигуні,масло в кпп,гальмівна рідина,всі фільтра,комплект зчеплення,головний циліндрик зчеплення,ходова без зауважень.вкладень не потребує 23.02.23 на пробігу -190000 тис.замінено грм,помпа,о.р. сальник. Додатково зимові колеса на дисках
Гольф 4, перший власник в Україні з лютого 2022, зроблена капіталка на 232тис., ремінь і т.д. замінені на 268 тис.. Під час капіталки зробив заміну коробки передач. На даний час робить нічого не потрібно, АКБ меньше 2-х років. 1.6 МРІ 16 клапанний, самий надійний і економний автомобіль. Два комплекта гуми, літо на титанах, зима на штампах. Мотоблок переклеєний
Продам гольф плюс 2006 року.1,6 газ-бензин. На наших дорогах і газі наїхала 20000 км. газ ще на гарантії. Всі вікна рідні включно з вітровим, кузов в оригінальній фарбі без підкрасів,є незначні подряпини, салон також в дуже хорошому та збереженому стані, хороша комплектація. Оригінальний та підтверджений пробіг є Німецький тех.огляд. Малий розхід газу. Авто повністю обслужене. Готовий до любих перевірок. Продаж тільки з переоформленням. Хто купить буде задоволений. Причина продажу потреба в іншому автомобілі. Таких машин мало.
Автомобіль пригнаний з Німеччини у 2024 році, їздив мало, так як служу, технічно автомобіль у відмінному стані, екологія вся на місці, рік тому замінено комплект ГРМ та помпу. Заднє праве крило - перефарбоване косметично ще в Німеччині. Комплектація: датчик світла, автоматичне світло, датчик дощу, парктроніки, автопаркування, двозонний клімат контроль, комплект літньої гуми, підігрів та електроскладання дзеркал, омивач фар, підігрів сидінь
Авто пригнане з Німеччини в Серпні 25р. На хорошій комплектації. Всі розхідники замінені. Комплек ГРМ + ремінь масляного насоса + масла + фільтра. Економна. Зимова резина як нова. Можливий обмін. Можлива доставка авто.
Класне авто, комфортне, м'яке, їздити одне задоволення, корпус що в танку, таких зараз не роблять, дерев'яний класний руль, шкіряні комфортні сидіння, короче файний 4-колісний кент, не разу не підвів .Не хочеться продавати, но треба. Зроблено багато ремонтних робіт, протягом 2-х років обслуговуюсь на одному СТО. Купив пригнану з Німеччини на майданчику. Но там, нажаль, слідкували тільки за салоном. На ремонт та обслуговування вклав десь 2500s ( капіталка голови та інше) . Треба нижню частину двигуна робить ( масло жре), двірник задній не працює( мотор згорів), акумулятор скоро треба міняти. Короче є нюанси. Но якщо все зробити як слід, це авто ,вогонь, броневик.
Автомобіль у відмінному технічному стані, обслуговувався вчасно.Всі деталі по телефону!
Автомобіль зареєстрований в Україні, перша реєстрація, в чудовому стані та повністю обслужений пригнано з Німеччини, в рідній фарбі в ДТП не був, пробіг рідний, не скручений, без пробігу по Україні. Ходова, двигун, ущільнювачі для форсунок, коробка швидкостей - ідеал, сухі. Фільтра, мастила двигуна та коробки, ГРМ змінювались на 253 тис. пробігу. Автомобіль дуже комфортний, салон не затертий, не скрипить, чистий, наявні системи isofix, тачскрін, трекшн-контроль. Дуже економний траса 4 лтр. місто 5 лтр, euro 6. Авто продаю з додатковим комплектом літньої резини, в дуже хорошому стані з металевими дисками. Охолоджувач бардачка, подушки безпеки з переду по боках та для колін.
Нова зимова резина, є моменти експлуатації автомобіля
Авто в гарному та доглянутому стані. Повністю обслужене. Все працює ідеально. Додатково є зимова резина на дисках. Економне та надійне авто. Перший власник після розмитнення.
Продаю своє власне авто Volkswagen Golf plus 1.6 FSI бензин Авто пригнане з Нідерландів Я перший власник в Україні Пробіг 228тис Авто пройде всі перевірки на любому сервісі за ваші кошти) Грм замінений на 209тис Мастило заливали лише арал і міняли вчасно є збережені бірки про заміну, між замінами не бере ні грама масла Авто в дуже гарному стані на свій вік Салон охайний Нарікань немає ні по чому взагалі Весь в рідній фарбі Затонований дорогою плівкою Диски R16 та резина Pirelli Є 2 ключа та сервісна книга За більш детальною інформацією телефонуйте
Продам власну автівку,служила вірно,не підводила,гарна комплектація,хороший стан детальніше за номером телефону.
Продам власний автомобіль у звʼязку із придбанням новішого. Володію ним останній рік, користуюсь щодня для поїздок 30-35 км Дрогобич-Трускавець, середні витрати палива згідно приборки 7,3 змішаний оскільки не газую. Є нюанси по кузову: лак передній бампер та праве крило; задній бампер.
