- 115 тис. км
- Київ
- Гібрид (HEV), 1.4 л.
- Автомат
Автомобіль в ідеальному технічному стані. Вчасне технічне обслуговування, двигун і гібридна установка працює добре.
Автомобіль в ідеальному технічному стані. Вчасне технічне обслуговування, двигун і гібридна установка працює добре.
На обмін 7000$
Автомобіль пригнаний з Німеччини, розмитнений, сертифікований та готовий до постановки на облік. Двигун 1.4 бензин, потужний та надійний. Автомобіль з оригінальним пробігом 170 000 км.Оригінальний пробіг 100% (надаю ВІН код для перевірки). Все у збереженому стані. Механічна коробка передач. По коробці та двигуну все супер, жодної помилки не має. Ходова в гарному стані нічого не грюкає не стукає, вкладень не потребує взагалі ніяких. Кузов без іржі. Хороша комплектація, готовий на будь-які перевірки, тому що автомобіль дійсно має дуже збережений стан.
Продам Volkswagen Golf V 1.4 MPI пригнано з Німеччини, в хорошому стані. Я перший власник в Україні. Авто доглянуте, використовується щодня, їде добре, мотор працює рівно, без сторонніх звуків. Все обслуговувалось вчасно. Надійний і простий атмосферний двигун 1.4 MPI, ідеальний для щоденної їзди та недорогого обслуговування. Ходова частина в нормі, нічого критичного не стукає. По ходовій мінялося: нові амортизатори, нові пружини, пильники відбійники, опорні подушки, сайлентблоки, тяги стабілізатора. Все це мінялось 12.05.2026 р. Салон чистий і збережений. По електриці все працює. Авто економне, дуже мʼягко їдить, добре підходить як перша машина або для роботи. Додається аптечка, вогнегасник, домкрат, і 4 зимові шини, два ключі також є вся сервісна книга Пробіг: 256746 Рік: 2005 Двигун: 1.4 бензин MPI Коробка: механіка Торг присутній біля авто. Причина продажі: хочеться чогось більшого, авто з високим кліренсом. Якщо купите це авто, не пошкодуєте, в машину багато було вложено!
Golf 4 на двигуні 1,4 бензин (BCA) 275 тис. пробігу. Машина технічно без зауважень, мотор коробка без питань. У машині працює кожна кнопка. Є оригінальна сервіска з Німеччини. Нові котушки, нове зчеплення в зборі, масловідділювач, термостат в зборі разом з датчиком температури охолоджуючої рідини. У машині вирізано вторинний каталізатор, первинний не чіпали, працює тихо. Перепрошита під ЄВРО-2 Заглушено клапан ЕГР. Встановлено ближній ксенон. Наприкінці 2024 року робилася ходова частина, все що потрібно було зробити - зробили, на даний момент без нарікань. Машина взута в зимову гуму GoodYear ultra grip+ R16 195/55 - у відмінному стані. Є ще літня гума, але вона вже зношена, якщо потрібно - віддам. Останнє ТО було зроблено на 275 тисячах, були замінені всі рідини: Олія в двигуні, в коробці, рідина ГУР, гальмівна, антифриз, а також всі фільтри: масляний, паливний, повітряний, салонний. Гідрокомпенсатори, рокери, помпа, 2 ремені ГРМ, всі ролики які тільки є, ремінь генератора, свічки. (Є всі старі запчастини, якщо потрібно віддам) Заливаю масло в двигун виключно Liqui Moly Leichtlauf High 5w40, масло від заміни до заміни, не доливається. Машиною володію трохи більше року, за цей час накатав на ній 30 тис. км. З нюансів лише незначні моменти по кузову, на свої роки нічого дивного. Витрата у машини приємна 6л траса, 7.5-8л місто, газ машина ніколи не бачила. Документи всі в порядку, будь-який вид переоформлення. Телефонуйте за номером - 09******57 Максим.
При потребі можна доставити авто у Рівненську область.Авто у ідеальному стані, повністю обслуговане. • Перша реєстрація: 2020 (пригнана з Німеччини) • Пробіг при ввезенні: 180 тис. км • Двигун: бензин + метан (32 м? метан, 35 л бензин) — дуже економна • Коробка: автомат (заміна на 240 тис. км, коробка з США, пробіг 70 тис. миль, разом з мехатроніком) • Витрати пального: низькі, економічна в експлуатації. Обслуговування: • На 200 тис. км замінено ланцюг ГРМ • На 250 тис. км замінено водяну помпу • Усі розхідники змінювалися вчасно Автомобіль доглянутий, в технічно відмінному стані, вкладень не потребує.
Автомобіль в хорошому стані,перший власник в Україні,сервісна книжка,літня гума на титанах,клімат працює,двигун працює без нарікань.Писати у аайбер,на дзвінки не відповідаю)
Продам свіжопригнаний автомобіль з Німеччини! Авто розмитнене, сертифіковане та повністю готове до реєстрації.(поставлене на облік з 14 травня 2025 року) Привезене від першого власника в Німеччині. Стан: • Технічно та візуально — без зауважень • Без жодних капіталовкладень — сів і поїхав • Мотор, коробка передач, підвіска — працюють бездоганно • Вся електрика справна, клімат-контроль працює • Екологічна система в ідеальному стані Обслуговування: • На пробігу 242 тис. км замінено: 1)комплект ГРМ 2)новий радіатор оходження 3)замінено масло, замінені всі фільтра • Чистий і акуратний салон, за 20 років в дуже достойному стані Комплектація: • Літня гума • Повноцінна запаска • Простий та надійний атмосферний двигун • Оригінальний пробіг, підтверджені сервісні записи Більше фото та детальна інформація — по телефону. Реальному покупцю — торг біля авто!
Авто в хорошому стані Акп працює гарно (масла поміняв 5к км тому ) Ходова перебрана Є питання по турбіні і датчику Газ робочий Є царапинки на крилі ,не критичні В машині все працює ,кожна кнопочка Доставлена магнітола на андроїді і камера Клімат повністю робочий Деталі по телефону Хороший торг
Продам автомобіль у хорошому стані, пригнаний з Німеччини з малим пробігом, без пробігу в Україні. Був пригнаний перед початком війни, а я з дітьми змушені були виїхати за кордон, що стоїть у батьків.
Телефонуйте якщо вас цікавить
торг біля авто. Відповім на питання по телефону.
Автомобіль був пригнаний з Європи !! В рідній фарбі, з рідним пробігом! Повністю на ходу, не потребує вкладень! Була заміна щеплення, заміна вихлопної системи,замінені 4 стійки, 4 пружини, з 1,9 універсала, для збільшення кліренсу! Всі деталі по розповім по телефону!
Автомобіль повністю обслужений, зараз на ньому їзджу. Поцарапана задня права дверка. Є бажання придбати більш нове, тому продаю це.
Автомобіль вкадень не потребує всі розхідники замінені звертайтеся
Авто в доброму стані,продаю або обминяю нам2 не розмитнених 2 джипи для ЗСУ сам несу там службу дуже потрібни 2 джипи у доброму стани щёб не підводили в бою.
