- 252 тис. км
- Миргород
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Якщо немає зв’язку, дзвоніть на вайбер
Якщо немає зв’язку, дзвоніть на вайбер
Продам власний вольксваген в гарному стані. 🚗Двигун, коробка передач, ходова частина без нарікань. 👍В дтп не був, пошкоджень не має. 😊Салон чистенький, без зайвих запахів ✅ ТО зроблено 4 т.км назад (масло, фільтри, колодки, стабілізатори).
1.4 літра 16v, газ/бензин, газ вписаний. Технічний стан дуже гарний для своїх років, замінено ремінь ГРМ 25 тис км назад, всі необхідні деталі замінені. Замінено щеплення, сайлентблоки передні і задні, пружини, тормозні колодки в круг, головний тормозний циліндр, рульова рейка, гідропідсилювач, радіатор охолодження, поміняна вихлопна труба, бензонасос, подушки двигуна. Салон в гарному стані, нічого не порвано, потолок у відмінному стані, коврики ЕВО, встановлено потужну акустику і фірмовий магнітофон Sony з Bluetooth, USB, AUX та NFC. Кузов повністю оновлений фарбою без шпакла, замінені всі навісні елементи через ржавчину(капот, кришка багажника, крила, пороги, петлі, двері) днище оброблено від корозії. Нові залізні 16-дюймові диски, оригінальні ковпаки, резина Good Year. Почав піддимлювати мотор, на сто сказали скоріш за все маслоз'ємні ковпачки або кільця. Ціна 4000-8000грн. Або є бу мотор з гарантією за 13000грн. Часу займатись машиною нема, тому продаю як є, на ремонт мотора скинув по максімуму 300 доларів, тому ціна з рахунком цього.
Машина в гарному стані, є незначні сліди експлуатації на кузові, Двигун працює відмінно, встановлено ГБО 4 покоління. Їжджу особисто. Підійде для дівчини особливо яка тільки сіла за руль. Машинка легка в управлінні і дуже маневренна. Встановлені діодні лампи в ближнє світло фар, замінені тормозні колодки. Замінені рульові наконечники, нічого не гримить не стукає. Можна поїхати на СТО. На 200000 замінено ГРМ та помпу. Потребує підкрасів по кузову в області крил та порогів. Фото на вабер скину. Тільки коли виклали на авторіа побачили по вінкоду що пробіг був скручений до нашої купівлі цього авто. Ми брали його з пробігом 196 тис, По вінкоду на той час пробіг становив 246тис, ми прохали 17тис, тому реальний пробіг 263 тис В подарунок зимова гума!!!
Гарна машина. Можливий обмін Масло мінялось кожні 7 тис Сів поїхав Багато чого зробилося . Грошей не жалілося Зимні і літні шини зима 22 рік літо 22 теж Машина їздить кожен день . Не підвела жодного разу . Хороше сімейне авто Володію 5 років . Перший власник в UA Торг біля авто З недоліків тріщина на лобовому за це скину
Авто у хорошому стані, доглянуте. В комплекті віддам літню резину.
Гольф 5 1.4 бенз, недавно пригнаний з Нідерландів, в хорошому стані для своїх років, люк, 4 склопідіймача, клімат Днище та арки повністю оброблені Встаневлений блютуз емулятор Фарбований тільки 1 елемент, заднє ліве крило Вкладень не потребує на даний момент Свіжо замінений ГРМ Помилок по машині немає ніяких, сів поїхав Свіжо покрашені диски Я власник
Авто в гарному стані як технічно так і візуально. Надійний двигун САХА 1.4 . Масла не бере .Пригнаний з Німеччини та вже на Українській реєстрації. Авто в максимальній комплектації. -круїз контроль -задні парктроніки -затемнення дзеркала заднього виду -датчик світла -сенсор дощу - підігрів передніх сидінь -навігація -клімат - контроль - фаркоп - омивач фар -мультікермо -сервісна книжка -Два ключи
Продаю власний і свій перший автомобіль в ідеальному технічному стані, придбаний у 2023 році. Другий власник в Україні. Оригінальний пробіг — 97 300 км. Усе обслуговування тільки у офіційного дилера, додаткових вкладень не потребує. Зроблено повне ТО, поміняний комплект ременя приводу ГРМ. Олія та фільтри мінялися кожні 8000 км, приблизно місяць тому було встановлено новий акумулятор. Ходова, двигун, коробка в відмінному стані. У подарунок віддам комплект зимової гуми "Nokian". LED оптика передня та задня, датчики мертвих зон, дистронік, адаптивний круїз-контроль, підігрів дзеркал, apple carplay та android auto, bluety, aux usb, камера заднього виду, датчик світла, бортовий комп'ютер, повний електропакет, мультируль, кондиціонер, ECO режим, електро ручне гальмо.
Продам власне авто у технічно справному стані. Версія BlueMotion. Салон світлий та доглянутий. Пробіг рідний. Технічне обслуговування: Двигун: Заміна мастила проводилася регулярно (інтервал 7–8 тис. км). Останнє ТО пройдено на 263 тис. км. ГРМ: На пробігу 236 тис. км замінено комплект ременя ГРМ та роликів. Турбіна: В кінці липня встановлено нову турбіну. КПП: Мастило в коробці передач замінено влітку 2023 року. Електрика вся перевірена, паливна система в ідеалі Ходова частина: Повністю обслугована. У березні 2025 року проведено ревізію ходової: замінено задні пружини та передні опорні підшипники. На 243 тис. км встановлено посилені стійки та нові шарові опори. Комплектація та додатково: Встановлено якісне LED-світло, фари відполіровані. Якісна акустика. Новий акумулятор. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. За потреби можу надати відео роботи двигуна. Аргументований торг біля авто.
Продам свій сімейний автомобіль. Був пригнаний з Німеччини. В Україні, можна сказати, що я перший власник. Куплений в листопаді 2021 року. При 179000. Масло кожні 7500км. Що робилось: Тонування в круг, крім лоба, встановлення захисної плівки на передні фари, заміна інтеркуллера, тормозного вакуума, очищенна впускна система, заміна стійки стабілізатора,. Нові повторювачі поворотів в дзеркалах чорні з плавними переходом, передня ходова. Є вся історія від німця про німця електрона та сервісна книжка. В ДТП не була, нічого не крашено. Є спереді декілька мікро сколів як і у всіх автомобілів. Є 1 невелика царапина на двері від німця. Комплектація добра, детально вказано нижче. Є також полочка в багажник і сітка, на фото їх немає. Динаміка супер. Економний зі своїм двигуном 1.4TSI, тому якщо подобається динаміка, економіка і вантажовмісткість - це авто для тебе. Колір самий не маркий. Коробка і двигун працюють ідеально. Масло двигун зовсім не бере. Розхід може бути різний все залежить від стилю їзди. Я робив 6 літрів на трасі. Середній при 120 -140, при завантаженому авто, 7 літрів. Каталізатор на місці що дуже важливо. Два ключі. Салон доглянутий. Є ізофікси три для дитячих крісел. Омивач фар Гаражне зберігання Можна кинути матрас і спати в авто) Можна перевозити тварин в багажнику. Я перевозив холодильник 1.8м Більше фото та відео можу зробити як потрібно. На порогах написано MATCH, значить комплектація MATCH :) Відповідаю всюди, як на авторіа, так і в вайбері, дзвінки приймаю. Бізнесменів прошу не турбувати. Продаж не спішний. Торг реальному покупцю звичайно може бути біля капоту. Двигун надійний САХА
Passat ecofuel. 150 к.с. Замінно нове зчеплення, акумулятор ,нові шини зимові перед. Багата комплектація . Світодіодні фари та задні фонарі. Були підкраси. Заводський газ.Фаркоп електричний. Можливий обмін на електричку.
Авто в гарному стані, перший власник в Україні. Ніяких маніпуляцій не потребує (сів - поїхав). 10 тисяч назад зроблений капітальний ремонт двигуна, змінено комплект грм, масло в коробці. Поставлена нова турбіна, новий генератор. По комплектації все присутнє та в справному стані, на шкірі, парктроніки в круг, андроїд магнітола під штатний інтерʼєр, камера заднього огляду, в цілому салон в ідеальному стані. Всі інші деталі та додаткові фото за телефоном. Торг присутній.
Другий власник в Україіні. Пробіг 5 тисяч на рік.Обслуговування виключно на дилерських СТО з підтверджуючими документами. Мінімаланий торг при купівлі авто.
Продаю свою Volkswagen Jetta в ідеальному технічному стані. Їздив батько, який не дає більше 100 км/год, завжди по одному й тому ж маршруту з хорошими дорогами. — 2 ключі — Подушки всі замінені після ДТП у США — Я другий власник, перший — мій товариш, історія авто прозора і повністю відома — До будь-яких перевірок готовий — Площадкам прохання не турбувати Машина доглянута, сів й поїхала.
Пропоную офіційне авто в відмінному технічному стані. На 85 т проведено ТО замінено моторна олива всі фільтра гальмівні колодки по колу .
продам авто фольцваген поло 1.4 газ бензин 50тис тому зроблений кап ремонт двигуна
Вітаю! Продам WV Golf 5, 2007 р.в. 1.4 tsi, рестайлінгова модель GT sport на автоматичній коробці передач ( 6 - ступенева DSG). Авто пригнане з Швейцарії 2 роки тому, я перший власник в Україні. Машина достатньо в гарному і збереженому стані, але незначні сліди експлуатації присутні. На всі запитання відповім по телефону.
