- 204 тис. км
- Сокаль
- Бензин, 1.4 л.
- Автомат
Свіжопригнаний гольф з Німеччини , не гнилий , не ржавий майже весь в рідній фарбі . З оригінальним пробігом є севіска. Технічно і візуально все супер . Кому треба звертайтесь . Панорама !
Сімейне авто, чоловік перший і єдиний власник в Україні. Проведений ремонт та заміна пошкоджених деталей і системи безпеки. Наразі і найближчих декілька років до авто ніяких питань окрім ТО та заміни резини виникати не повинно. Комфортний і приємний автомобіль. В продажі у зв'язку з відсутністю потреби членів сім'ї в третьому автомобілі . Із задоволенням передамо до рук турботливого власника, бо авто дійсно того варте! Використовується мною та чоловіком дуже рідко, у зв’язку з наявністю ще двох автомобілів в родинному автопарку Для уточнень технічних деталей дзвоніть одразу чоловіку - Андрій
Повністю цілий не фарбаваний, офіційний гольф,також весь в плівці , плівка якісна люмар, лобове атермальна плівка також люмар, повністю обезшумлений, в кераміці , мастило мінялось раз в 5тисяч лікві молі , коробка автомат айсін 8ст, мотор 1.4 tsi Нова зимова гума гуд ер, літня мішлін Є малі подряпинкі на дісках, і маленька на передньому бамері Комплектація R-Line (обвеси і чорна стеля, музика harman) Я другий власник , купляв на пробігу 11тисяч три роки назад , замінив тільки дворнікі два раза , та упори кришки багажніка (кришка із-за обешумки дуже важка) Наче це все) Подивитись можно в Києві на Оболоні з 9-18:00 понеділок-суббота , також є можливість на місці підняти машину на підьйомнику Вибачте але площадки не цікаво, негайте Ваш і мій час на дзвінки, дякую за розуміння
Все працює, після ДТП, требує кзовний ремонт і фарбування.
Автомобіль у чудовому технічному та візуальному стані — доглянутий, акуратний, без сторонніх запахів. У салоні не курили і не їли, чистий та охайний інтер’єр. ? В Україні я перший власник. ? Авто пригнане з США, було незначне пошкодження, усе професійно та якісно відновлено. ? Після покупки в Україні більша частина пробігу — по Європі, по гарних дорогах, без навантажень. ? Машина економна, комфортна і надійна як у місті, так і на трасі. ? Своєчасне обслуговування, без потреби у вкладеннях — сів і поїхав. ? Є комплект літньої та зимової гуми. ? Індивідуально виготовлені коврики спереду і ззаду. ? Причина продажу: зараз проживаю за кордоном, де вже куплене авто на європейських номерах — утримувати дві машини недоцільно.
Авто від першого власника, бралося у салоні, стан ідеальний, в ДТП не бувало, без підкрасів. Всі ТО проводились згідно регламенту.
Продам гольф 4, машина у відмінному стані, замінена вся ходова частина включаючи стійки та пружини, стоїть магнітола з камерою заднього виду, титани на 16, підігрів 2-х сидінь,також стоїть обвіс,була проведена діагностика електроніки усунуті всі недоліки, зроблено габарити під «американку», машина була пригнана з Литви 11.21 є всі документи з кордону, я по суті перший власник в Україні. З мінусів треба зробити розвал сходження після заміни ходової. Всі подробиці по WhatsApp
Продам власний Volkswagen Golf Plus у комплектації United. Автомобіль 2008 року випуску, модельний рік 2009. Дуже практичний, комфортний та надійний автомобіль для міста і далеких поїздок. Golf Plus — це поєднання керованості Golf та більш просторого салону з високою посадкою. Автомобіль оснащений бензиновим двигуном 1.4 TSI — хороший баланс між динамікою та економічністю. Мотор працює рівно, автомобіль приємний у керуванні, комфортний як у місті, так і на трасі. Комплектація United — одна з найцікавіших версій Golf Plus, яка відрізняється підвищеним рівнем комфорту та стильним оформленням: * оригінальний пакет United з покращеним зовнішнім виглядом; * комфортний салон з якісною обробкою; * зручні сидіння з хорошою підтримкою,ізофікс. * регулювання керма по висоті та вильоту; * багатофункціональне кермо; * кліматична система, підігрів сидінь * бортовий комп’ютер, круїз контроль * електричні склопідйомники, датчик дождя та світла, омивач фар. * електрорегулювання та підігрів дзеркал; * центральний замок; * штатна аудіосистема; * хороша шумоізоляція салону; * багато місця для водія та пасажирів; * великий та практичний багажник; * задні сидіння з можливістю трансформації для збільшення простору; * системи безпеки Volkswagen: подушки безпеки, ABS, система стабілізації, допомога при старті під гірку душе класна штука . Автомобіль у хорошому стані, доглянутий. Я є власником автомобіля, документи в порядку. Можливий будь-який вид переоформлення. На автомобіль є діюча страховка. Телефонуйте — розповім детальніше про автомобіль. Реальному покупцю — хороший варіант для придбання.
Автомобіль свіжопригнаний з Німеччини! Розмитнений та сертифікований! У дуже гарному та збереженому стані. Весь в рідні фарбі! Двигун, коробка працюють ідеально, ходова частина також, без жодних нарікань. Комплектація COMFORTLINE: - Ксенонові фари з омивачами - Задні лед фонарі - Двузонний клімат-контроль - Парктроніки передні та задні - Функціональне мульти кермо - Датчики світла та дощу - Електро складання бокових дзеркал - Круіз-контроль - Диски 16 радіус з хорошою резиною - Два ключа - Ідеальний стан!!!
Тільки пригнаний з Швейцарії.100%розмитненний.Сплачено всі податки та збори.Пройденний сертифікат.Готов до будь якого оформлення.Машина в гарному стані, повністю в оригіналі.Ржавчини немає взагалі.Двигун працює відмінно.Диму,витрати оливи немає взагалі.ГРМ,масло,фільтра поміняно.По ходовій без жодних зауважень.Салон в збереженому стані.Абсолютно все ціле,та працює все.Не вимагає ніяких капіталовкладень.Сів та катайся.Гума майже нова.Машина доглянута,та обслугованна.В Швейцарії купували в першого власника.Два ключа.Оригінальний GT.Дуже потужний гольф.Телефонуйте домовимося.
Продам свій Golf Потрібно зробити пороги і подивитись до коробки; Салон в гарному стані; Економний автомобіль; Для їзди по місту саме то) Звертайтесь за телефоном, або в особисті повідомлення
Автомобіль в ідеальному стані без єдиного підкрасу,оригінальний пробіг,двигун првністю обслуженийй поміняні цепи і всі росхідники.Пригнаний з Німеччини і готовий до постановки на перший облік в Україні.
авто було в ДТП, невелика подряпина на задньому крилі/бампері, двигун 12 тис. після капіталки замінений грм, помпа, кап.ремонт турбіни на 195 тис.км.
Автомобіль справний, обслужений, економний, хороша літня резина. Немає кондиціонера. Сів і поїхав, без вкладень. Дзвоніть.
Продам надійне економне авто для сім'ї доглянуте ,є дефекти але роки беруть своє,газу не було,більш детально за телефоном.
Продам офіційне авто! Авто майже у ексклюзивному стані з рідним пробігом! Обслужена та на новій гумі. Дуже економна та водночас потужна бджілка)))
Привіт) продаю авто з чудовою комлектацією. Автомат, кліматконтроль, відкидна панорама, червона екошкіра на сидіннях. Ідеальний вибір для молодого хлопця чи вашої дружини оскільки до мене нею володіли одні жінки, то я знаю як вона їм заходить. Досить економне авто, як по заправці так і по запчастинам. Візуально стан можна бачити на фото, днище просмолене для захисту від корозії, тому там вона в хорошому стані. В технічному плані все справне, катаюсь кожний день на роботу, в 329 тис були замінені ремінь ГРМ, помпа, масло та фільтри. Авто принесло масу спогадів і вражень, особливо катання з друзями, що вилізають в панораму і ловлять вітер обличчям) Розтаватись з нею важко, але треба. Бо хочеться придбати інше прикольне авто, про яке мрію вже 5 років. Також віддам комплект літньої гуми до неї По всіх питаннях дзвоніть чи пишіть, все розкажу чи покажу. Гарного дня і мирного неба.
Кузов у нормальному стані для свого року. Салон охайний, не прокурений. Авто економне, зручне для міста та траси, ідеальний варіант як перше авто або на кожен день. Колеса: диски, зима + літо 📄 Документи в порядку, переоформлення без проблем.
другий власник в Україні .авто на метані , все працює справно . шо зробив за час користування автомобілем : ГРМ поміняно 3000 км тому , масла фільтра також , лобове нове через сколи . акумулятор новий , два комплекти резини зима/літо , три форсунки замінені на нові , свічки нові , по ходовій в листопаді перебрав все що можна було крім амортизаторів . Технічно машина обслужена , грошей не жаліли , є тільки проблеми по кузову , не робив , бо не бачив потреби , тому така і ціна . можливий торг на місці
