- 308 тис. км
- Рівне
- Дизель, 2.97 л.
- Автомат
авто дуже в гарному стані,обслужений максимально,все працює на відмінно,цілий по кузову(без підфарбувань),гарна комплектація.
авто дуже в гарному стані,обслужений максимально,все працює на відмінно,цілий по кузову(без підфарбувань),гарна комплектація.
2 літра, автомат, для її розміра та ваги гонка,привертае увагу,виглядае дорожче і свіжіше за себе, передні задні крила пластмаса,гнити нічому! їздила мати в гарном стані, продаж з переоформленням
Щодо автомобіля телефонуйте за номером, який вказано в оголошенні.
В продажі свіжопригнаний Golf 6, 1.4tsi CAXA 90kw, з Німеччини, в дуже гарному стані та багатій комплектації Style, на автоматі, переключає плавно без ривків, двигун працює добре, в Німеччині пройдений свіжий тюф, весь в заводському подвійному фарбуванні, без ржавчини, весь цілий не бився, стан дуже збережений. Клімат заправлений та працює добре, максимальні фари з ледами та лінзами, на чудовій все сезонній гумі, все скло ціле, в салоні не палили в чудовому стані! Є сертефікат, готовий до постановки на облік! Запрошую до перегляду, торг присутній.
За весь час я є 2-м власником цього автомобіля (першим 10 років був американець). Із США автомобіль прийшов без переднього бампера. Автомобіль в хорошому стані. Пробіг рідний. Система огляду 360, панорама із шторою, блискучі диски. Меню русифіковане, залиті українські карти, працює навігація. Задні показники поворотів світяться жовтим.
Пригнаний в 2007 році. З тих пір я перший і єдиний власник. Беріг і коштів ніколи на неї не жалів . В чудовому стані, ніяких питань немає. Шумоізоляція переднії дверей + якісна акустика. Продаю, так як вирішив, перейти на Caddy. Пишіть, набирайте
Свіжопригнаний!! Оригінальний пасажир!! Розмитненний та сертифікований,реєстрація на клієнта!! Самий путижний мотор на 204 к/с!! Зроблено ТО фільтра,олива,замінено! ГРМ,помпа замінено на 242тис!! Вебасто!! Машина в гарному стані!!! Один косметичний під фарбування заднє ліва арка!! Торг мінімальний!! Всі деталі по телефону!! Якщо телефони поза зоною чи не беру трубку, дзвоніть або пишіть на Viber, WhatsApp.!
Продам Volkswagen Golf 7 у хорошому стані. Автомобіль повністю обслужений, вкладень не потребує. Двигун працює рівно, коробка без зауважень. Ходова частина в порядку. Салон чистий та доглянутий. Авто комфортне, економне та ідеально підходить як для міста, так і для поїздок на далекі дистанції.
В продажі Volkswagen Passat B8 Ексклюзив!Таких більше немає! 2.0 дизель Бітурбо!Повиний привід!! Автомат DQ500!Адаптивна підвіска! По мотору взагалі без зауважень!Весь сухий як зверху так і знизу!Коробка перемикає плавно без ривків та пинків,демфер не цокає! Ходова нещодавно обслужена!Стоять нові адаптивні стойки,тормозні диски та колодки!На все є чеки! Вікна всі рідні лобове також Комплектація Webasto Мертві зони Підігрів руля/сидінь Dynaudio Масаж сидіння Дістронік Автопілот Всі асистенти! Безключевий Парктроник 360/камера заднього огляду Торг виключно біля авто Можливо огляд на будь якому сто Доставка по всій Україні! Всі запитання по телефону
Автомобіль пригнаний з США, мінімальні пошкодженнями, безпека ціла. Фарбований капот та бампер. Двигун та АКПП працюють добре Ходова частина без зауважень, розвал сходження перевірений Кондиціонер заправлений та справний Салон чистий Детальніше дзвоніть 8:00-23:00 без вихідних Є відео авто з товщиноміром, скину по запиту
Авто в гарному стані,кузов в рідні фарбі,вікна всі оригінальні webasto заводське,дотяжка бокових дверей,грм помпа всі розхідники замінені , чохли на всі сидіння+ килимки ,повністю обслужене сів і катаєшся ,чудове комфортне авто для подорожей з сім?єю і для повсякденного користування
на ходу,технічно справний автомобіль.двигун і коробка в нормі.всі деталі за телефоном
Авто в хорошому стані установлена нова сенсорна магнітола ще в пленкі і камера зад перед
Продам свій автомобіль. Перший власник в Україні. По тех паспорту грузовий. Технічно і візуально повністю справний. Багата комплектація: кондиціонер, шкіряне мультикермо, повноцінний бортовий компʼютер, датчики світла та дощу, противотумані фари, електро скло підіймачі, електро дзеркала з підігрівом, встановлено мультимедія з Car Play та Android auto, камера заднього огляду, передні задні парктроніки, оригінальний фаркоп, задні фонарі від Multivan, оригінальні сидіння від Caravelle, круїз контроль, задні стікла врізані оригінал Multivan, тонування вікон, оригінальні бризговики, дотяжка здвижної двері, новий акамулятор. Нещодавно повністю поміняна ходова і гальмівна система. Демфера не чутно. Сажовий фільтр на місці. Коштів на автомобіль не шкодували. Більш детально можу розповісти по телефону. Власник по тех паспорту
Продам своє авто.
Продається автобус. Технічно на ходу, підійде як для перевезення вантажів, так і для сімейного користування чи роботи. Авто не нове, є моменти по кузову — потребує реставрації та прикладання рук, тому і ціна відповідна. Машина у нормальному робочому стані для свого віку, але потрібно розуміти, що є нюанси. Продається у зв’язку з тим, що батько вже в поважному віці і фізично не має можливості займатися автомобілем та його відновленням. Готові до адекватного торгу біля авто, ціну можемо обговорювати. За деталями — пишіть або телефонуйте.
Моє власне авто. Сам приганяв з США у 2023 році з пробігом 5000км. 2л, Повний привід. Комплектація SE. По факту нове авто. Я перший і єдиний власник в Україні. Жодний металевий елемент не фарбованний. Все рідне! Авто придбане з мінімальними пошкодженнями (ВІН-код відкритий ви все бачите). Не плутайте з тоталом які ! Було замінено лише задній бампер, передня права фара і зробленний передній бампер. Зараз Пробіг 67тис км. Із яких близько 25 тис було проїзжено мною за кордоном на 98 бензині. В Україні тільки 95пульс або 98. З моїх доробок було зроблено: Затянуто в броне-плівку капот, крила, фари, 30см даху від лобового скла, пороги всіх дверей, ручки, задній бампер зверху. Зроблені жовті задні поворотники. Замінені передні гальмівні диски на перфоровані Zimmermann (причина -- повело рідні на пробігу 20тис.) Встановлен захист двигуна. Всі розхідники міняю вчасно. Мастило та всі фільтра кожні 8тис км. По машині жодних зауважень, все в ідеалі. Майже нове авто. Замінені свічки по регламенту. Авто люблю, доглядаю і все роблю "як по книжці" або і раніше. Одразу поставив ЕВА килимки, рідні також є. В подарунок комплект зимової ренизини Bridgestone (ТОПова резина). В машині є все що потрібно (навіть більше) . Перераховувати елементарні опціїї не буду. Із ТОПових -- адаптивний круїз-контроль,Lane Assist, Front Assis, Дистронік, повний привід (зі зміною режимів руху), датчики дощу, світла, запуск двигуна з кнопки, Android Auto, Apple CarPlay (кольоровий дисплей) і т.д. Авто їздить здебільшого по трассі та за кордоном. Є Евро-техогляд. Велике сімейне авто з великим багажником. Авто СУПЕР! Реальний розхід 10,5 - місто, 8 - траса. Гаражне зберігання. Продаю у зв'язку з придбанням іншого авто (вище класом).
