- 628 тис. км
- Київ
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Продам свого пассата, який вірою і правдою служив мені 2 роки. Продаю бо купив собі більшу машину, бусіка. За цей час вкладено в нього близько 5тис $ Перебрано все, ходова, зроблені форсунки, новий ТНВД (спеціально ще довго вишукували в Польщі щоб був в стані як новий), новий підрамник (теж не варили старий, а шукали щоб був в дуже гарному стані в Польщі, довго але знайшли) Все що в машині робилося, всі записи, є блокнот, ведеться він ще від попередніх власників ще з 2004 року. Із недоліків - лишилося його підварити, задні арки і пороги. Основні елементи кузову цілі (інакше навіщо я би в нього так вкладався) Напівавтомат купив, балон купив, час - не купив( Не було часу це зробити. Та і сенсу вже немає, купив буса, продаю як є.
