- 295 тис. км
- Київ
- Бензин
- Ручна / Механіка
Доброго дня. Автомобіль в хорошому стані. Кондиціонер працює. Хороша магнітола і камера заднього виду. Ближне світло лед. Я власник, переоформлення. Не проти перевірок на СТО. Перегляд на Оболоні.
Доброго дня. Автомобіль в хорошому стані. Кондиціонер працює. Хороша магнітола і камера заднього виду. Ближне світло лед. Я власник, переоформлення. Не проти перевірок на СТО. Перегляд на Оболоні.
Автомобіль доглянутий, вчасно проходив обслуговування та не потребує додаткових вкладень. Двигун працює рівно, коробка передач перемикає плавно, ходова частина без сторонніх звуків. Просторий та комфортний салон, гарна комплектація, якісні матеріали оздоблення. Авто чудово підходить як для міста, так і для далеких поїздок. Гарний зовнішній вигляд, чистий охайний салон, зимова гума. Можлива будь-яка перевірка на СТО. Власний автомобіль, пригонявся з Америки для себе, все зроблено якісно - за два роки користування все чудово - в Україні один власник.
Офіційний туарег! Повністю цілий! Без ДТП! Рідний маленький пробіг! Обслуговування на Офіціалі Фольцваген! Останній рік випуску 2018! Автомобіль повністю обслужений від А до Я! Два ключі та повний комплект! Автомобіль частково в бронеплівці! Один власник! Гаражне зберігання! Хто шукає собі свіжий, цілий, офіційний, дизельний на пневмі Туарег! То це ваш варіант! Автомобілем будете задоволені на всі 1000%! - RLine - Безключовий доступ! - Сліпі зони в дзеркалах! - Електричний багажник! - Підігрів передніх сидінь! - Підігрів задніх сидінь! - Підігрів керма! - Пам'ять сидінь! - Камера! - Пневма! Детальніше на всі питання відповість менеджер тільки ДЕНИС! Запрошуємо Вас пройти Тест-Драйв даного автомобіля - попередньо записавшись. А також ми надаємо послуги: - Trade-In/ОБМІН; - РЕАЛІЗАЦІЯ вашого авто; - КРЕДИТ/ЛІЗИНГ; - ДОСТАВКА в будь-який регіон України; - Розрахунок КРИПТОВАЛЮТОЮ;
гарний економний обслужений фольцик
джета 2 на ходу,потребує кузовного ремонту,без акб, бензин-газ вписаний в тех паспорт.
Доброго дня , до вашої уваги продається сімейний 7 місний повнопривідний внедорожнік. По Америці 21 року, по Америці було косметичне пошкодження однієї двері, та шторки безпеки, безпека відновлена.Авто цілком обслуговуване , замінені усі розхідники , 2 комплекти резини, та 2 комплектів килимків . Авто у дуже гарному стані,сів та поїхав.Усім мирного неба.
позашляховик кпп повний автомат зроблена ревізія двигу масло від заміни до заміни не бере працюе чисто салон ідеальний без пошкодження дивись площадка сша на ходу не гримить іду мягко резина внесизонка перша реістрація 18.07.24р продаеться в звязу виіздом за кордон
Авто працювало в доставці, вчасно проходило всі ТО та вчасно замінювались запчастини. Авто продається в такому стані як є, після ДТП.
Продається вантажний Caddy 2014 р. Деталі за телефоном. Торг у капота!
Машина на повному ходу днище ціле пороги трохи іржаві
Офіційний автомобіль. Обслуговування виключно на оф станціях. Подвійний склопакет. Додаткова шумоізоляція. Матрична оптика з функцією вирізання авто зустрічного/в потоці. Нова літня (Pirelli) і зимова (Michelin) гума. Омивач фар. Камери 360. Партроніки. Нове оригінальне лобове скло. Стеля алькантара. Два комплекти ковриків. Датчики сліпих зон, утримання в смузі, попередження зіткнення, autohold, підігрів керма та усіх сидінь, 3-х зональних клімат з функцією AirCare, підігрів лобового скла, дзеркал та керма, цифрова панель приладів, масаж водійського сидіння з пам?яттю, AndroidAuto/Apple CarPlay. Електропривід кришки багажника. Збільшена потужність до 195 к.с.
Авто в технічному стані без закважень. На дуже хорошій комплектації. Нова літня гума. По кузову освіжався, крім пройомів та криші, є недоліки, на відео видно. Ціна відповідна. Салон в дуже збереженому стані. Будь які помилки відсутні. Встановлений газ, та аписаний Ходова, АКПП, двигун, та інші вузли без зауважень. З документами повний порядок. Адекватний торг присутній. Тисячами не торгуюсь. Телефонуйте до 21:00 , відповім на всі питання.
Потребує косметичного обслуговування
Tiguan, 2021 р., білого кольору, двигун 2,0 турбо, бензин, коробка 8-ступенева японська Aisin (дуже надійна). Авто в гарній комплекції: панорама, мультимедійна приладова панель, підігрів сидінь, мертві зони, система попередження про загрозу авто попереду та автоматичного гальмування, Apple CarPlay, Авто пригнано з Канади, не фарбована жодна деталь, не утоплений, вся безпека ціла. Нова літня гума, в наявності є і зима. Авто використовувалось тільки у Європі (шикарні дороги) та в Україні на трасах. Проходження ТО кожні 7500-8000 км. Авто в дуже гарного стані, хоча і проїхало більше 150 тисяч.
Красиве,комфортне авто.В білому кольорі, з неймовірним салоном: поєднання бежевих сидінь з чорним потолком.Пригнане цілим без пошкоджень. Авто повністю обслужене.Замінено масло з фільтрами, весь комплект ГРМ,нові тормозні диски і колодки,нова хороша резина,по ходовій зауважень немає. Авто готове до повсякденного використання.
Volksvagen Tiguan Allspace R Line Black Edition.2022 р.в. - Максимально топові фари IQ LED! (EU) - R Line повний. - Руль,пороги,декор все R Line - Сенсорний руль - Безключовий доступ - Кнопка Star stop - Дистанційний запуск з ключа - Без провідна зарядка - Без провідний CarPlay - Паркторіники - Панорама - Чорна стеля - Всі можливі асистенти - Адаптивний круїз Distronic ACC - Датчик сліпих зон на дзеркалах - Підігрів сидінь - Рух у пробці - Автодальній! - Декоративна підсвітка салону - Обмін не цікавить - Торг мінімальний - Авто площадкам не торбувати! - Детальніше по телефону
Камери 360, акустика Dynaudio, панорама, відкриття багажнику ногою, підігрів передніх та задніх сидінь, підігрів керма та інше. Авто купував особисто на аукціоні для себе, є всі документи з моменту покупки у 2024 році і до сьогодні, користуюсь у Києві, пробіг при купівлі 93 тис миль, безпека повністю ціла, пробіг оригінальний, є всі фото з аукціону, є повний карфакс. Автобізнесменів прошу не турбувати, допомоги у продажу не потребую, дякую.
Автомобіль пригнаний в 2023 році з Німеччини, не фарбована жодна деталь, весь в рідній фарбі! Технічно в ідеальному стані, ГРМ замінений 15000 км тому. 2 комплекти резини (літня нова, куплена в цьому році) Розхід палива 4-6 літри, салон чистий та охайний. Автомобіль 100% вартий уваги!
автомобіль 6 років в одних руках , мотор працює чудово , вчасне обслуговування, дорогі масла фільтра і запчастини. мотор не димить , заводиться чудово , по ходовій питань нема стоїть Нова літня гума Maxi база по електриці все працює
