- 230 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
машина в гарному стані сів і поїхав
машина в гарному стані сів і поїхав
Авто з 2020 року в Україні, я є єдиним власником. Авто доглянуте на всі 100% готове до любих перевірок Гарна комплектація Wolfsburg Edition Питання в телефонному режимі по авто з 17:00 велике дякую за розуміння
Volkswagen Jetta R-Style 2014, 2.0 TDI 103 kW, шкіряний салон, люк, механіка. Авто технічно справне: двигун і коробка працюють добре, салон доглянутий, клімат і електрика повністю робочі. Є косметичні нюанси по кузову — ржавчина на порозі біля лівих задніх дверей та потертості заднього бампера. Машина економна, щоденної експлуатації, без вкладень.
Рекомендую як перше авто для водія початківця. Встановлена сенсорна автомагнітола на андроїді з камерою заднього виду та партроніками. Повністю обслужена ходова, замінено ремінь ГРМ. Двигун і коробка працюють ідеально! Є дефекти по кузову, які видно на фото.
Мотор працює добре. Коробка після кап. ремонту. 2 комплекти резини в задовільному стані: зимова та всесезонна. Нова вихлопна. Збільшений кліренс.
Продається надійне авто.Пригнанне з Німеччини.Я другий власник в Україні.В машині зроблена ходова ,помінен ремінь ГРМ і ролики всі росхідники.Пороги ,арки не гнелі в рідній фарбі але лущиться лак на фото видно.
Продам VolkswagenPassat B3 в робочому стані. Механічна коробка передач. Встановлений ГБО 2 покоління. У комплекті майже нова зимова гума. Нюанси по телефону.
Продам гольф три роки як заїхав, єдиний власник в Україні. На свій вік машина збережена.Є незначні нюанси по фарбі. Кондиціонер працює справно. Розгляну варіант обміну на тягач магнум даф з доплатою. Продаж зі зняттям з обліку.
Автомобіль в робочу стані, вкладень не потребує, сів і поїхав. Все працює. Не гнилий. Два комплекти резини з дисками. На газу. Газ зареєстрований. Розхід 9-10 літрів газу. Дзвоніть за номером телефону:
авто в гарному стані,є кондиціонер,вебасто,пасажир 8+1 ,гаражне зберігання
Продам власне авто, не бита не фарбована Гарна комплектація - максимальна оптика, проекція, клімат. Додатково в авто встановлено R18 диски momo, вдосконалено вихлопну систему та встановлено цікавий задній дифузор В авто 310 коней Можливий торг, подробиці за телефоном
Продам Джетку в яскравому кольорі. Машинка без вкладень. Від власника. Має все необхідне для комфорту( круїз, старт стоп, підігрів сидінь, камеру, повний пакет склопідіймачів, кондиціонер) двигун турбовий , працює добре. Коробка звичайний айсін. Ходова збита. Резина літня. Торги виключно біля авто! Переоформлення!
Машина на ходу. Ходова та гальма в порядку. Заводиться без проблем. Основніr нюанси: кузов гнилий (дивіться фото), перша передача вмикається важко, мотор не тримає холостих, (глохне на передачі), ручник не тримає, механізм багажника відсутній. З машиною віддаю інші пасажирські двері, комплект молдингів та літню резину на дисках.
Автомобіль в гарному стані. Без підкрасів Візуально,технічно в ідеальному стані Оригінальний пробіг!!!є підтверджуючі документи! Фільтри ,Масло в двигуні і коробці замінені Авто повністю обслужено!!! За детальною інформацією дзвоніть
Продається пасат б 6 , 2009 рік,на максимальній комплектації , автомобіль технічно в ідеальному стані , ходова уся перебрана , нічого не стукає ,автомат переключає плавно без пинків, кондиціонер заправлений дує холодним, салон в ідеальному стані усі підігріви передні , задні усе працює, електро регулювання передні сидінь , пам?ять сидінь усе працює, автопаркування працює. Розхід по місту 10 л по трасі 7-8 .Є лиш нюанси по кузову на фото усе видно .
Авто з Америки. В хорошому технічному стані. Все технічне облуговування виконувалось в повному обсязі та вчасно. Оригінальний пробіг. Авто має хорошу комплектацію: безключовий доступ, люк, камера заднього огляду, підігрів та електро регулювання передніх сидінь, аудіосистема fender з собуфером в багажнику, 2 ключа, 2 комплекта резини (зима-літо) на легкосплавних дисках. Автомобіль без вкладень. Автомайданчикам прошу не турбувати.
продам легендарний бус Т4 транспортер. Автомобіль для свого року в дуже хорошому стані, дуже бережне експлуатування. 90% в рідній фарбі, ( підфарбована тільки задня ліва дверка, проведено повне професійне полірування кузова). На повному ходу. Двигун 1,9 турбо дизель, дуже жвавий: масло не бере!!! ( від заміни до заміни 10 тис.- 1/3 рівня), топливна аппаратура в нормі не димить, розхід в нормі, турбіна без люфту і посторонніх звуків, ходова перебрана ( нові передні амортизатори і т.д.). 5 тис. тому була заміна масла 10W40, ременю грм з роликами- Континенталь, помпи-Хепу. Заводка зимою в -22 без проблем. Теплий та комфортний автомобіль для щоденного використання. Розумний торг присутній біля автомобіля з повним переписом на нового власника. Реально класний автомобіль, таких на жаль, вже не виробляють. Всім мирного неба і хороших покупок.
