- 226 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Продам авто в ідеальному стані автомобіль використовувався як друга машина в сім'ї.
Продам авто в ідеальному стані автомобіль використовувався як друга машина в сім'ї.
Продаю Volkswagen Golf VII - останнього року випуску, кінець 2019 року. Машина в Ідеальному стані! Не потребує жодних вкладень. Простий та надійний двигун 2.0 TDI 150PS. Коробка DSG (7-ми ступенева) працює ідеально! По кузові вся в рідній фарбі(перевірка любим прибором, я і сам його надам) Без подряпин, вм'ятин чи корозії, нічого не крутилось та не мінялось. Всі вікна рідні. Два ключа. Салон на дуже гарній комплектації та чудово збережений, сидіння комбіновані з алькантарою та масажем, шкіряне мультикермо, дистронік, блютуз та сенсорна магнітола, розетка 230V 150W, підогріви сидінь та дзерка, парктроніки пер-зад, запасне колесо та багато іншого. Пробіг 100% рідний, готовий до любих перевірок, є вся сервісна історія, та багато роздруківок до останнього кілометра на Volkswagen service, при огляді все надам. Присутня вся заводська екологія, заправлений AdBlue. Встановлені легкосплавні диски R17 на хорошій зимовій гумі. Авто обслужене від А до Я. Масла, фільтра, ремні-ролики, всі 4 гальмівні диски-нові, накладки-нові, кондиціонер заправлений, по ходовій без нарікань. Любий вид переоформлення, я власник! Стан машини видно на фото, тому хто шукає хорошу машину - дзвоніть домовимося.
після капітального ремонту..чип 150 сил.1.4 тсі саха.Зроблено багато чого.євро2 стейдж 1. турбіна,грм,фазорегулятор.тнвд та інше.власник.на обмін 6000
Авто в дуже гарному стані! Пробіг підтверджений! Працює усе на відмінно! Зауважень по авто не має! Економічний надійний автомобіль! Авто вартує уваги! Маємо доставку до Вашого дому!
Продам свій автомобіль. У технічно доброму стані. Є невеличкі нюанси по кузову. На фото видно. Машина доглянута. Кондиціонер заправлений, працює. Деталі по телефону.
Автомобіль у хорошому стані, як зовні так і технічно. В Україні з 2021р., перший власник. Надійний двигун 2л. Встановлене газове обладнання, металевий захист дна. У 2025р. встановлено новий акумулятор, здійснено заміну масла (в тому числі в коробці передач), фільтрів. Не потребує додаткових вкладень.
Продам Jetta 2013 року 2.0л. в чудовому стані,виглядає просто супер. Авто своє домашнє на даний час вкладень не потребує взагалі,масла-фільтра замінені,двигун чистенький,коробка ідеальна,салон красивий,кондиціонер холодить,кузов в доброму стані критичних нюансів немає.Резина Літо майже нова.Тонована в коло,світло супер (вночі видно як в день).За ваші кошти можемо поїхати на СТО. Більш детальна інформація по тел. Торг присутній.
АВТО В ГАРНОМУ ДОГЛЯНУТОМУ СТАНІ. БЕЗ РИЖИКІВ ГНИЛІ І ПІДВОДНИХ КАМЕНІВ КУЗОВ В ІДЕАЛЬНОМУ СТАНІ ВЕСЬ ОБРОБЛЕНИЙ І ЗАШУМЛЕНИЙ МАКСІ БАЗА ДВІ ПІЧКИ КЛІМАТ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ ГАРНА МУЗИКА ФАРИ НОВІ З ЛІНЗАМИ СВІТЛО ІДЕАЛЬНЕ ВСЕ ПРАЦЮЄ ЗРОБЛЕНЕ ПІД РЕСТАЛІНГ ЕЛЕКТРОСІДУШКИ З БМВ ЧОРНИЙ ПОТОЛОК НОВА ЗИМОВА РЕЗИНА + ЛІТО ШУМО ВІБРО ІЗОЛЯЦІЯ ЇДЕ ДУЖЕ МЯГКО ПРУЖИНИ СТОЙКИ НОВІ З МУЛЬТИВАНА МЯГКІ ГАРНА ПЛЬОНКА ПОКЛЕЄНА ПО КРУГУ РОБИТИ НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО ТЕ ЩО ЗАРАЗ СТОЇТЬ НА МАШИНІ НОВИЙ МОТОР КУПЛЕНИЙ З НІМЕЧЧИНИ В КОМПЛЕКТІ ІДЕАЛЬНИЙ СТАН ІДЕ ДОБРЕ НІЯКОГО МАСЛА НЕ БЕРЕ ЗАВОДИТЬСЯ В МОРОЗ ТАКОЖ ДОБРЕ ПО ЕЛЕКТРИЦІ ТАКОЖ ВСЕ ДОБРЕ НІЯКИХ ПОМИЛОК НЕМАЄ
4x4+АВТОМАТ !!! ВКРАЙ РІДКІСНА комплектація. У Києві свіже авто з європи, макимальна довга база, пробіг орегінальний, є другий комплект коліс. Є Варіанти 4х4 бусів Peugeo Partner та Expert.
Продається гарне, надійне авто, машинка в хорошому технічному стані, по кузову без гнилі, є маленькі рижики (надута краска, видно на фото) в проблемних місцях таких як дверні ручки, ляда. Трішки поліз лак на бамперах, а в цілому гарний стан. Авто повністю обслужене і готове до експлуатації, остальні питання по телефону.
Продам автомобіль Volkswagen Caddy оригінальний пасажир комплектація LIFE в ідеальному стані повністю обслужений з простим двигуном 1.6 МПІ газ/бен. Авто з пробігом 279тис.км, хороша комплектація електрика та кондиціонер все працює на даний час вкладень не потребує інші питання по телефону торг коло автомобіля.
На свій рік їде не погано двигун 1,8 (газ/бензин), вписаний звертатись за номером
Продам свого буса, легковий,пасажир 9осіб 3500 повна маса,технічно справний сів поїхав,звичайно потрібна косметика,але на свої роки ,днище,лонжерони-усе живе,мотор 156 к.с 116квт.масла не бере взагалі салон в нормі решта по телефону або при зустрічі
**********телефонувати після 18-00
Власник ! Авто в гарному стані, модельний рік 16 , мінімальні пошкодження ! Питання по вайберу ! Можливий обмін ! Торг покупцю
всі деталі за телефоном
автомобіль в задовільному стані , на ходу є не критичні моменти куди треба прикласти руки , детальніше по телефону
Jetta 2008 1.9 tdi
