- 175 тис. км
- Шептицький
- Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Авто пригнано з США. Один власник в Україні. По кузову авто в оригіналі, без дтп без шпаклі не варена неліплена.ціна шоб взяти.для тих хто шукае цілу машину
Авто пригнано з США. Один власник в Україні. По кузову авто в оригіналі, без дтп без шпаклі не варена неліплена.ціна шоб взяти.для тих хто шукае цілу машину
Надійний та економний бензиновий двигун 1,6 MPI Машина в чудовому стані. Обслуговувалась на офіційному СТО, є сервісна книжка. Двигун, кпп і ходова працюють ідеально. По електриці без нарікань, ніяких помилок. Кузов в доброму стані, пороги ідеальні. Доглянутий салон. Автомобіль не потребує вкладень. Встановлено якісний відеореєстратор Реальному покупцю можливий торг
Джета в ідеальному стані , куплена на аукціоні в США за 4900$ , безпека вся ціла! В авто вкладено дуже багато коштів! Нещодавно проведено велике ТО (документи є) на 200.000км з заміною ГРМ ,помпи , подушок двигуна(всі подушки замінені 600$) , нові тормозні колодки, диски , реставровані супорта! Нові радіатори , нові задні фари з жовтими поворотниками! Камера заднього огляду ! Нові свічки накалу 600$, новий блок керування свічками накалу ! Шумоізоляція всього авто -800$ Вихлоп прямоток Ravtek - 1600$ Спортивний каталізатор Канада дорогої фірми!Не димить , приємний басистий звук! Замінене масло в DSG dq250, маховик в ідеальному стані не гуде не шумить, Маховик мінявся на 147.000км! Авто любили , продаж не терміновий ! Авто варте уваги! В авто вкладено дуже багато коштів і любові! Таких Джет мало . 18ті диски 225/40 , чорний потолок , люк! Працює кожна кнопка . Дуже бережлива єксплуатація ! Не ганяли не рвали авто! Авто має досить велику потужність і шикарний крутний момент Авто зберігається в теплому гаражі , заправлялися тільки преміальним дизелем SOCAR UPG Розгляну обмін на авто дешевше 5000-6000$, з доплатою в мою сторону 5000+-, Цікавить Тойота Айго, Корола, Авенсіс ,Яріс Пиж.107, Хонда , !
стан, не поганий на ходу,їде кожного дня, любе переоформлення,кого цікавить звоніть.
Колір червоний, 80% в рідній фарбі. Двигун 1.8 бензин газ 3 покоління. На газу працює ідеально, двигун масла не бере. Фари ксенони. Є парктронік. Варити і фарбувати не потрібно.
Автомобіль у дуже хорошому стані, доглянутий та повністю обслужений. Надійний і комфортний седан середнього класу, який відмінно підходить як для міста, так і для далеких поїздок. Кузов без корозії, виглядає охайно, без серйозних пошкоджень. Салон чистий, не затертий, зручні сидіння забезпечують комфорт навіть у тривалих поїздках. Двигун працює рівно, без сторонніх шумів, заводиться з пів оберту. Ходова частина в хорошому стані, автомобіль м’яко їде та добре тримає дорогу. Управління чітке та передбачуване. Оснащений усім необхідним для комфортної їзди: кондиціонер, електросклопідйомники, підігрів (за наявності), мультимедіа. Багажник просторий, що робить авто практичним для сім’ї або роботи. Авто регулярно обслуговувалось, вкладень не потребує – сів і поїхав.
В хорошому стані Безключевий доступ Підігрів лобового скла Нова літня гума Зимня на дисках майже нова Нічого робити не потрібно Масла не бере Торг біля авто
По авто : двигун , коробка , ходова без нарікань Недавно перебрана підвіска спереду , ззаду нові спружини з відбійниками Кому цікаво детальніше розкажу по телефону Авто доглянуте , завжди чисте , ніколи не підводить
Продаю власне авто, пригнаний з Німеччини, перший власник в Україні. Вчасно обслуговувався. Економічне та компактне. Не потребує додаткових вкладень. Всі деталі по телефону
Авто в гарному стані, вкладень не потребує, 2,5 тис. км назад замінив мастило. У випадках, якщо номер поза зоною, пишіть, будь ласка, на вайбер.
Авто в хорошому стані потребує косметики не гнилий.Новий газовий редуктор і повністю обслужений газ. Фільтра і масло замінені 2 тис тому.Мотор не димить їде добре як на бензині так і на газу.Якшо не на зв'язку писати в телеграм.
У Авто зроблений кап ремонт двигуна,повний покрас пів року тому,заміна 4 стійок+ пружини,зроблений рем комплект супортів,нова рульова рійка,новий кондиціонер,нові тормозні диски,нове зціплення.Потребує ремонту заслонки пічки,машина робилася для себе,все робилось на СТО продаж у звʼязку з відʼїздом . тільки з переоформленням
Авто в гарному стані, пробіг рідний, мотор масло не бере. Надійне і дуже не дороге в обслуговуванні і експлуатації. Є два комплекти гуми. Заводський пасажир, є ГБО. Торг - мінімальний!
Продаю своє авто ,пригнане з Америки з мінімальними пошкодженнями(можна подивитися по він коду),у ідеальному стані ,гаражного зберігання на 7 місць.Реальний пробіг 61т.км,зимова та літня гума,зміна мастила та фільтрів проводилась вчасно.Крім того ,були змінені гальмівні колодки та диски передні та задні фірми Textar.,новий акумулятор.Перевіка на будь-якому СТО.В Україні перший власник.
Авто кожного дня на ходу,потребує косметики.Торг присутній
Продам авто. Всі запитання по номеру телефону.
Машина в чудовому стані, я власник з 21-го року, стан чудовий! Два комплекта гуми. Дуже шустрий і керований гольф на турбо двигуні! Ходовка збита як мʼячик! По двигуну питань немає, масла не бере! Цепок ГРМ замінений 20тис/км назад Детальніше по телефону.
Продаю своє авто, в хорошому стані вкладень не потребує. Є підігрів передніх сидінь, підігрів зеркал, зимова гума нова,є ще літня гума на дисках мульти медіа, мульти кермо,масло в кпп поміняне також міняв помпу,інтеркулер,радіатор,вентилятор,фріон,телевізор все це міняв тому що прийшов час.В дтп в Україні не була . За детальною інформацією пишіть або звоніть відповім на всі запитання.
