- 231 тис. км
- Хуст
- Дизель, 1.97 л.
- Ручна / Механіка
Власник за кордоном Авто працює без нарікань гарна комплектація (Sportline) Переоформлення тільки через Дія За уточнення в особисті повідомлення
Власник за кордоном Авто працює без нарікань гарна комплектація (Sportline) Переоформлення тільки через Дія За уточнення в особисті повідомлення
Автомобіль у чудовому стані, як для своїх років. У цьому році було виконано комплексне технічне обслуговування: Повністю відреставрована турбіна Оновлена ходова частина, замінені всі стійки Встановлено новий компресор кондиціонера Проведено заміну ГРМ та моторної оливи Відреставровані передні фари Другий власник з 2006 року Є зимова та літня гума
Стан по техніці в порядку,переобрана ходова ,ремонтована рейка,замінені колодки,по мотору реставруваласб топливна і форсунки,запускається в холод і тепло однаково чітко,по кузову є невеликі питання ,машина на ходу сів і поїхав,за додатковими питаннями в лс,обмін цікавий на дизельне авто
ОБМІН НА АМЕРИКУ НЕ ЦІКАВИТЬ!!!! При обміні на америку моє авто вартує 25 тис. Також не цікавить обмін на старі корчі ,тим паче з двигуном 3.0 бензин і більше Перший власник в Україні Volkswagen Passat B8 2016 DSG 6 150к.с. Лобове скло з підігрівом Сидіння з тканини з підігрівом передніх та масажем сидіння водія Адаптивний круїз контроль Утримання смуги Датчик дощу Датчик світла Автоматичне дальнє світло з вирізанням зустрічних авто Електронна приладова панель В хорошому стані,нічого робити не треба.Є офіційна історія обслуговування до 238 тис.км. За час мого користування замінено амортизатори bilstein, опори kayaba,пильник monroe,тормозні колодки ate. Також замінено свічки накалу ngk Оливу замінював через кожні 8-10 тис.км.(wag 0w30) Авто їздить як по місту так і по трасі. Фото додам пізніше Для зацікавлених покупців є відео яке можу надіслати Можливий огляд у Львові та Тернополі Цікавить обмін на BMW 3 серії,BMW 5 серії в універсалі ,BMW x3,BMW x5 Двигун дизель 2.0 або 3.0 Не цікавить електро та авто з США Вкладень не потребує Стан сів і поїхав
1.9 TDI на 130 коней По машині було багато вкладень грошей і часу. Володів нею рік, мій пробіг за цей рік склав 15 тис. км. На пробігу 391 тис км замінено: Стійки задні Тормозні диски і колодки задні Стійка стабілізатора Датчик колінвала Датчик охолоджуючої рідини Клапанна кришка Нові фари з LED ближнім 392 тис км замінено: Турбіна на нову (відреставровану) Комплект ГРМ Комплект ремня генератора 396 тис км: Реставрація передніх ричагів + нові сайлентблоки 401 тис км: Подушка мотору права Амортизатор капоту Двірники Акумулятор (на гарантії 2 роки) Дрібні ремонти і планове ТО не включав у список. Кондиціонер працює, заправлений 3 тижні тому. Гарна музика з блютузом. Якісно тоновані вікна, 4 скло підіймача. Масло лив тільки Motul (на фото видно) Заправляюсь тільки на WOG i Okko. Не димить не коптить взагалі. Машина на гарних 17 дисках і має чудову динаміку, в обгонах впевнений. Присутній торг. Перекупам за 3500 не дзвонити, дякую.
Продаю власне авто, пригнане з Німеччини в 2019. Чудове економне авто з надійним німецьким дизелем. Є невелике пошкодження пер. бамперу (було решітку зафарбовано в чорний колір, що з часом від піску злазить), на це зокрема й знижено ціну. Пробіг рідний, двигун працює чудово, рівно, й за весь час експлуатації нарікань до нього я не мав. Ходова відремонтована (як на мене найслабше місце в пасата). Загалом стан авто в технічному плані чудовий, в плані екстер'єру\інтер'єру задовільний як для авто поважного віку. Авто на літній гумі, в комплекті передам зимовий свіжий комплект 2024 року випуску.
Це той Passat, який вже не “просто сімейний седан”, а реально напакований під максимум комфорту і технологій. Volkswagen Passat B8 виглядає стримано, але всередині — зовсім інший рівень. Під капотом 2.0 дизель: А тепер найцікавіше Комплектація: — камери 360° — повний контроль навколо авто — парктроніки 360° — автопарковка — сліпі зони — додаткова безпека на дорозі — адаптивний круїз-контроль — комфорт на трасі зовсім іншого рівня — масаж сидінь — LED приборка (цифрова панель) Сідаєш і розумієш, що це вже не “просто Passat”, це авто, яке реально піклується про твій комфорт.
Авто на ходу .є корозія на правому порозі. газ вписаний в техпаспорт. Володію авто вже 10 років. є 4 залізні диска на зиму. дзвоніть відповім на всі питання по авто. всім добра. реальному покупцю гарний торг.
Авто в доброму всі питання по телефону
Авто в нормальному стані,економний,деталі по телефону з документами порядок
Продам, (або обміняю на Ниву з вашою доплатою) Фольксваген гольф 5 у відмінному технічному стані з незначним пошкодженням лакофарбового покриття внаслідок експлуатації
Продам власний автомобіль з хорошою комплектацією, повний електро пакет, автоматичні доводчики вікон, передні та задні парктроніки, датчик світла, датчик дощу, електролюк, двохзоний клімат контроль, підігрів передніх сидінь, авто без корозії, комфортне та надійне.
Авто в дорозі до України та прибуде 30.08.2026! 2025 Volkswagen ID UNYX MAX! Пробіг 5,800 км! Батарея 80,2 кВт та запас ходу 555 км по циклу СLTC. Потужність 340 к.с. У комплектації автомобіля все необхідне для комфортного та безпечного пересування: - версія MAX - Повний привід - масаж передніх сидінь - МАТРИЧНА головна оптика - шкіряний салон - електричне ручне гальмо з функцією AutoHold - клімат контроль - мультимедійна система з 15-дюймовим сенсорним екраном - мертві зони - камера кругового огляду - передній та задній парктроніки - електропривід передніх сидінь - електропривод дзеркал з підігрівом - датчик світла і дощу - панорама - круїз контроль (адаптивний) - ABS, ESP, MKB - RKA (Розумна система контролю тиску в шинах) - Lane Assist (система утримання в смузі) - Front Assist (Запобігання лобовим зіткненням). Надаємо можливість купити в кредит та лізинг. Автомобіль продає автодилер УкрАвтоІмпорт. Широкий вибір автомобілів в наявності та на замовлення, під будь-який запит та бюджет. Великий вибір кольорів та моделей. У нас своя логістика, свій брокер та експедитор, які забезпечать повний супровід автомобіля на всіх етапах транспортування. Компанія УкрАвтоІмпорт надає весь комплекс послуг: консультації з купівлі на всіх етапах, вибір автомобіля, кредитування та страхування автомобіля. Телефонуйте, ми надамо відповіді на всі ваші запитання!
Продам Volkswagen Passat B6 в хорошому стані. Авто виглядає дуже гарно як зовні, так і в салоні. Кузов рівний, без ржавчини, доглянутий. Тоновані вікна, гарні диски, приємний колір. Машина м’яка та комфортна в їзді, добре тримає дорогу. Двигун працює рівно, коробка без нарікань. Ходова обслужена. По електриці все працює. Авто вкладень не потребує — сів і поїхав. • Чистий та доглянутий салон • Хороша комплектація • Кондиціонер / клімат працює • Документи в порядку • Торг біля авто Машина кожного дня на ходу. Деталі по телефону або в повідомлення.
Продаю своє авто! Майже повна комплектація!!! Авто офіційне, не пригнане. Перша реєстрація у червні 2018. Я третій власник, купував три роки тому ( пробіг був 56 тис км) Готов до будь яких перевірок. Машина в броніплівці. * Щойно зробив велике ТО (усі масла, передні тормозі колодки Brembo, та інше) * Нова літня гума Michelin Primacy 5 (зимова бонусом Nokian) * Повний привід 4 motion, муфта останнього покоління без фільтру (надійна) * Коробка автомат DSG DQ 500 (максимально надійна) * 2.0 турбо дизель, дуже потужний * Максимальне світло з вирізанням об?єктів * Адаптивний круїз * Утримання в смузі * Підігрів передніх та задніх сидінь * Підігрів керма та дзеркал! * Запобігання зіткненню * Auto hold (дуже круто у пробках) * 3-зонний клімат контроль * Задня камера * Задні та передні парктроніки * Відкріття та закриття багажника без допомоги рук * Цифровий щиток приладів * Сенсорна магнітола з датчиком руху (орігінал з заводу) * Складання дзеркал * Електропривід багажника * Охолодження бордачку * Датчики тиску шин * Складання зеркал * При задньому руху дзеркало автоматично нахиляється * Apple CarPlay * Авто паркування * Датчик дощу * Розетка 12V у багажнику * Зимові шини Nokian теж віддам * Перекупів прошу не турбувати! Оплата в будь-якій валюті в т.ч. і в крипті
Власне авто , багато чого зроблено . Новий акумулятор, два комплекти дисків на резині , перешитий потолок. Без стейджів та газу (ніколи не було). Розхід приємний , якщо не їхати агресивно. Перебрана ходова вся. Кузов не ідеал, є пару рижиків не значних. Гарна музика . Бі-ксенон адаптивний , круїз , електро-привід багажника. Одним словом , володію уже 4 роки , вкладено багато . Із питаннями чому продаю , бо хочу більше авто) Торг зацікавленим присутній , якщо не встигну сам на хімчистку завезти , то скину трішки.
Авто у дуже гарному стані! Можливий обмін на авто з великим багажником і тільки на автоматі! Гарних всім продажів!
