- 297 тис. км
- Київ
- Бензин, 2.5 л.
- Автомат
Другий власник. Обслуговування за регламентом (всі розхідники замінювались вчасно). Стан сів і поїхав. Прохання автомайданчикам та перекупам не турбувати. Для детальної інформації дзвоніть.
Другий власник. Обслуговування за регламентом (всі розхідники замінювались вчасно). Стан сів і поїхав. Прохання автомайданчикам та перекупам не турбувати. Для детальної інформації дзвоніть.
Авто пригнане з Швеції. Двигун TFSI 2.0/200 к.с. Небита. Лобове скло міняне. Свіжокрашена листопад 2022. Комплект зимових коліс R16 літні R17(нові 2025). Ремонт 2022 (заміна клапанів, форсунок, сцеплення, демфер). Масложор 100-200 гр. на 10тис. Покраска 2024
Авто свіжо пригнаний з Німеччини! В чудовому стані! Оригінальний пробіг! Багата комплектація! Всі асистенти! Проекція! Чистий 2021р Деталі по телефону!
Авто повністю обслужене: ГРМ з роликами недавно замінено. Встановлені оригінальні 17-дюймові диски з GTI з новою літньою гумою Pirelli 2025 року. В комплекті свіжа зимова гума на сталевих дисках. Максимальна комплектація: безключовий доступ, датчики сліпих зон, люк, підігрів сидінь, CarPlay, шкіряний салон. Кондиціонер заправлений, охолоджує чудово. Авто дуже економне: на трасі 5,3–7,5 л/100 км, у місті 8–9 л/100 км. Їде дуже добре для 1.4 (двигун останньої генерації для цього кузова - безпроблемний, масла не їсть взагалі, заміна масьила була завжди раз у 8к + коробка звичайні ASIN, мастило теж недавно мінялось мною). Готовий до перевірок. Пишіть або дзвоніть!
Пропоную Гольфіка 2008 року. пригнаного з Італії. Без рижиків. Пороги рідні. Італійська газова установка. В документах Газ - бензин. Працює ідеально. Оригінальна диски 16 розміра. Рідний пробіг-100000%.Роздільний клімат Машинка сів Поїхав .
На повному ходу Мотор Коробка Без нарікань! кузов не гнилий! Любий вид переоформлення
Автомобіль обслужений, кондиціонер, 8 місць, нові зимові шини..детальніше по телефону
Volkswagen e-Golf 2018, з невеликим пробігом та гарним запасом ходу ( місто з кліматом реально 250 + км, траса за швидкості 90-100 км/год з кліматом реально 200+ км). Авто у чудовому стані — привезене з Норвегії, не з аукціону, а від власника. Купував для себе у вересні 2025 року тому, все перевіряв особисто. Перший власник в Україні. 🔋 Технічний стан відмінний, батарея тримає чудово. 🛞 Є два комплекти дисків і шин, два кабелі зарядки. 📘 Повна сервісна історія, перевірка CarVertical, пробіг 100% рідний. 💺 Майже максимальна комплектація: Шкіряний салон Підігрів сидінь, дзеркал і скла Електроскладання дзеркал Асистенти руху, передні й задні парктроніки Безключовий доступ і запуск з кнопки Навігація, Apple CarPlay / Android Auto Безконтактне керування мультимедіа (махом руки) Адаптивне світло, матричні фари з автоматичним дальнім Тепловий насос Порт швидкої зарядки (CCS) 🧠 Системи безпеки та асистенти: Адаптивний круїз-контроль (ACC) — сам тримає дистанцію до авто попереду Front Assist — попереджає про зіткнення й автоматично гальмує Lane Assist — утримання в смузі руху Blind Spot Monitor — контроль «сліпих зон» Rear Traffic Alert — допомагає при виїзді заднім ходом Парктроніки спереду та ззаду Камера заднього виду 🧾 НОВІ Гальмівні диски. Шини та диски у гарному стані. Все видно на фото — авто повністю чесне та доглянуте. Додаткові фото за запитом. Допомоги в продажу не потребую. Автобізнесмени, автомайданчики та любителі торгуватись в чаті не витрачайте мій та свій час. Розумний торг біля авто доречний.
VW Passat SEL Premium Продається автомобіль кінця 2013 року у відмінному стані. Максимальна комплектація для даного кузова. Надійний 2.0 TDI Економічний при довжині майже 5 метрів. Просторий салон зі світлою шкірою та алькантарою. Підігрів передніх сидінь та електрорегулювання. Великий багажник об'ємом 450 літрів. Обслуговування на СТО Bosch, регулярна заміна рідин та вузлів. Заміна масла кожні 7.5 - 8 тис. км. Замінена помпа, ремені та ролики за регламентом. Масло коробки DSG замінено. Аудіосистема Fender з сабвуфером 400W у багажнику. Шумовібро ізоляція передніх дверей. Дорога протиугонна система Привид. Вибирали для себе з невеликим пошкодженням. Попередній власник мій батько перереєстрував її на себе минулого року. Чекає на нового власника! Пробіг оригінальний любі перевірки. Продаю у зв’язку з збільшенням сім’ї треба SUV. Перекупи з пропозиціями за 10 тис не турбувати. Дзвонити тільки у Viber,Telegram,Whatsapp.
Автомобіль дуже збережений для свого віку. Технічно дуже гарний стан. Рідна фарба. Двигун працює чудово , дуже економічний . Все обслуговувалось вчасно, замінені свічки запалювання колодки і тд. Два комплекта гуми з дисками . Гарна комплектація: кондиціонер який працює, круїз, склопідйомники , підігрів сидінь.
Продається гарний та доглянутий власний автомобіль. В авто все працює, повний привід, економний, коробка автомат, кондиціонер, парктроніки.
Продам авто , пасат б6 2006 року мотор MPI 1.6 , не заїжджений , щеплення і шарові замінив на 186 тис , у подарунок 18 титани, торг можливий
Пригнана з Швейцарії, все працює, автомат, 2.0 дизель, двигун працює рівно, авто на хорошій комплектації: шкіряне сидіння, мульти руль, парктроники круг, 2-зонний клімат контроль, датчик світла, датчик дощу, омивач фар, лед оптика фар, авто на гарних 17-дюймових дисках!! Деталі по телефону!!
Авто в дуже доброму стані для свого віку. Акпп працює плавно без штовхання. Двигун у нормі , ходова також. На все сезонній резині. На всі питання відповім по телефону.
автомобіль технічно обслужений, зроблений капітальний ремонт двигуна!!! та зроблена ходова , всі розхідники замінені. Є комплект зимової резини можна домовитися за ціну) Машинка компактна але містка, для міста просто супер)))
Авто повністью зроблене.Повний привід-постійно!!1.9 дизель,самий простий,трахторний двигун,насос форсунка тнвд-робилося в Одесі,повністью зроблене.Вся ходова зроблена,Нові амортизатори,нові пружини,проставки піднятий кліренс,ричяги ,втулки,сайленблоки,новий копресор насос кондиціонера,дує гарно.Вся ходова перебрана.Акумулятор гарний,в зимку непідводив,.Заміна грм,роликів,помпи,сальників,прокладки кришки двигуна.І так помєлочі щє.Світло гарне,по електриці все працює.Куплена нова резина цього року зимня.заміна радіатора пічки,гарно гріє.Я власник,перекупи,проходьте мімо..Нетратьте свій час,і мій.Я військовий служу,рідко їжжу на ній.Але зробив всю,шоб стояла на готові,інколи їжжу на ній,але більше стоїть.Хто купить,непошкодує.Торг невеликий біля машини реальному покупцю.
Продаю гольфа , класне авто в своєму класі. Комфортний , економний, зручний , приємний велюровий салон , хороша комплектація.
