- 300 тис. км
- Київ
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
авто в гарному стані робилося для себе в общем сів поїхав
авто в гарному стані робилося для себе в общем сів поїхав
Комплектація SEL.
У чудововму стані, не потребує вкладень НА ОБМІН 7000$!
Продам власний автомобіль, в сім'ї з 2019 року. В минулому році поміняв всі речаги, в цьому році по колу тормозні диски, колодки, також були замінені свічки. авто на ходу працює без зауважень, днище не гниле. треба робити задні арки, та передні крила під заміну. реальному покупцю хороший торг. дзвонити за номером
На в даний момент не їздимо машина стоїть используется рідко. Документи всі в порядку. Переоформлення без проблем
Машина своя,я власник . Технічно справна. Ремені,ролики,помпа і фільтра замінені. Ходова перебрала. Є чеки що робилось. По кузові в рідній фарбі ( 1 підкрас задньої арки і царапинка на дверці)
Надійний повністю обслугований автомобіль . Реальний пробіг 145 тыс км Люба перевірка на сто Був пригнаний із штатів під себе Мінімальні пошкодження Фото можно подивитися по він коду-передня ліва дверь
Автомобіль купувався вже відновлений, був удар спереду, доглянута, замінено комплект грм зі всіма ланцюгами, робити нічого не потрібно, масло замінювалось кожні 7тис км, поміняні колодки в круг, також замінено мастило в АКПП, стоїть бі-лед, досить гарне світло, стоїть зимова резина 2024р, літо комплект присутній 2021р, Торг біля капоту)
Volkswagen Golf 5 1.4 MPI — надійний, економний та комфортний автомобіль. Авто пригнане з Німеччини. Рідний пробіг підтверджений сервісною історією. Купив у 2021 було 190тис.км я один власник наїздив 100тис. Салон дуже добре збережений та охайний. Кузов у рідній фарбі, не шпакльований і не варений. Встановлено нове праве крило. Рідне іржа проіла. Є сліди експлуатації на кузові та капоті, що відповідають віку автомобіля та помітні переважно зблизька. Двигун 1.4 MPI працює рівно і тихо, масла не бере. Масло та всі фільтри замінювалися кожні 5–7 тис. км. Автомобіль повністю справний, усе працює як належить. Взимку навіть у сильні морози заводився з пів оберту. Дуже економний. Під час поїздки до Львова і назад (близько 500 км) середня витрата пального склала лише 4,7 л/100 км. У комплекті хороша літня гума та комплект нової зимової гуми. Автомобіль завжди вчасно обслуговувався та доглядався. В салоні ніхто не курив. Причина продажу — хочу придбати Golf новішого покоління. Авто дійсно варте уваги. Телефонуйте або пишіть — з радістю відповім на всі запитання та надам додаткову інформацію.
ТЕРМІНОВО!!! Авто в рідній фарбі. Без ДТП. Все скло та елементи кузову рідні. Має лише два підкраси без шпаклівки (задня ляда та передне ліве крило). Все працює. По автомобілю багато чого зроблено (нова ходова перед та зад, замінено щеплення). Зараз нічого непотрібно ремонтувати. МКПП 6 - ти ступка. З документами все ок.Всі інші запитання по телефону.
Продам автомобіль в дуже гарному стані.Авто рік тому було пригнано з Германії.Я по суті перший власник в Україні тому що придбав у перевізника.Брав для себе , але тепер мушу його продати тому що сталися проблеми з зором.Я пенсіонер і все своє життя був за кермом і техніка була у мене на першому місці.тому все зробив для себе.Ходова вся перебрана ще не пройшла тисячу.Герем,масло,фільтра поміняні 3 тисяч тому.машина на легко славлених дисках ще 50 пр і е ще такі ж самі Ліски на 16 на літній резини але ці за окрему плату.В машині присутні: Клімат контроль,круїз контроль підігрів зеркал тумани в салоні оригінальні резинові коврики довоччики стекол.Все працює кожна кнопка.По кузову без ризиків іржавчини один підкрас заднего крила,з полки впав інструмент.краска підібрана професійно,покаже тільки толщиномір.Да ще по мотору М 1.4 МПЙ самий простий та надійний,Я проїхав 3 т км масла не взяв ні грама.Люба проверка на СТО.Будуть питання телефонуйте в любий час!!! Додам в авто присутні 10 подушок безпеки.
Авто в нормальному стані. Коробка, двигун, ходова в нормі, їде нормально. Є невеликі нюанси по кузову (на фото видно). Мінімальний торг.
Пропоную до продажу авто в ідеальному технічному стані – перший власник в Україні. В автомобілі замінено всі чотири низькопрофільні шини, а також передні амортизатори, масла та фільтри.усі деталі за телефоном **********
Повністю обслужена машина . РІДНИЙ ПРОБІГ 273ТИСЯЧ КМ .Робив комп'ютерну діагностику фото додав .Форсунки ідеал фото додав .Сажневий фільтр на місці .Турбінка суха .Їде дуже бадьоро .2 літра дизель , як не як не путайте з 1.6 літра .Машинка по суті 2 власники , остання перереєстрація на дружину .Замінений ГРМ і помпа , масло і фільтра на пробігу 270тисяч . Є відео підтвердження коли робили заміну на сто покажу при живому огляді . Нічого не потрібно робити . Машина без нюансів .Технічний стан ходова ідеал , також поміняні стойки передні і тормозні колодки по кругу .Продавати не планували , продаж не спішний , таких варіантів живих лишилось мало . Повторяю машина повністю обслужена . Нічого не треба робити .
Гольф, свій, повністю обслужений, працює все. Купив рік тому в дуже доглянутому стані - віддав на фірмове сто з проханням замінити все що можна на всяк випадок. Наміняли на 62 К + акум 8К, а саме ( задні аморти, сажовий фільтр, ремні роліки всі разом з помпою, контрольно перебрали генератор, замінили всі рідини, масла, колодки в круг, передні пружини, опорні підшипники, встановив магнітолу з великим дисплеєм і до неї камеру, перебрали трапецію склоочисників (їхня хвороба - полікували) загалом зробили все що можна й не можна. Станом на зараз все супер, можемо на будь-яке сто, що знайдете усуну або поторгуємося) Розхід від 4 до 7 літрів, навіть якщо навалювати, більше ще не вдалося бачити розхід) Паливна, коробка, двигун і тд - все ок Свічки накалу нові і на графітовій змазочці! Пробіг точно рідний! Допомоги в продажі не потребую! Авто класне, на свої гроші - вогонь! Продаю за не потребою - дружина здала на права - потрібен автомат)) По підкрасам не знаю, якщо щось і є то не принципове
Обмін на авто з моєю доплатою 10+к.$ Автомобіль кожен день в вжитку, є помилки по гальмах, потрібно подивитись по моторчиках ручного гальма і АБС, замінити один шрус(є в наявності), також є дрібні сліди корозії(хвороба пасат), гума нова місяць експлуатації(все сезон) додам диски штампи, замінити подушку коробки під акумулятором.
Авто в чудовому технічному та косметичному стані • Перша реєстрація - листопад 2009 року. Пригнана з Естонії - січень 2026 року, перший власник в Україні • Двигун 1.4 тsi САХА, 122 сили,працює без нарікань та витрат мастила • Трансмісія 6-ти ступенева механіка • Дуже хороша комплектація: клімат-контроль, датчик світло-дощ, велюровий салон, магнітола з карплеєм, парктрон в коло, хороше світло, протитуман, Фаркоп та багато ін… • Я власник, продаж виключно з переоформленням • Також цікавить обмін на електричне авто, E-Golf, Nissan Leaf.
