- 252 тис. км
- Чернівці
- Дизель, 1.97 л.
- Автомат
Свіжо пригнаний, Екстралонг, автомат, без ДТП!! Рідний пробіг!! Ідеальний технічний та візуальний стан.Можливе переобладнання на легковий-пасажир чи вантажно-пасажирський.
Свіжо пригнаний, Екстралонг, автомат, без ДТП!! Рідний пробіг!! Ідеальний технічний та візуальний стан.Можливе переобладнання на легковий-пасажир чи вантажно-пасажирський.
Простий, економний і надійний автомобіль. Кондиціонер працює. Є дефекти по косметиці.
У дуже хорошому стані, ЛКП - супер. Пригнано з Німеччини, іржі немає. Масло в коробці замінено. Встановлені доп. протитуманні фари та звук з магнітолою. Обслужено повністю. Не потребує вкладень, сів і поїхав.
Продам авто VW TOURAN, 2006, тиждень раніше розтаможене, Нова газова інсталяція LPG, економний, затемнені задні вікна, ВЕБАСТО. На сидіннях пошиті на замовлення чехли, резина всесезонна на алюмініюєвих дисках.
автор в нормальному стані все робить мульти руль, клімат контроль , кондиціонер, музика Андроїд,хароша акустика є самбуфер якщо захочете продам з ним за 10 тис грн
Passat b7 2.0 Common Rail 103 kW навігація rns315 із Bluetooth, датчики світла та дощу, круїз контроль, старт стоп, Auto Hold, підігрів передніх сидінь, підігрів дзеркал, клімат контроль, дотяжка вікон, ксенон, led - оптика, два ключа, два комплекти ковриків. Замінено всі подушки мотора, передні нові тормозні диски з колодками, встановлені проставки, новий АКБ, замінені всі сайлентблоки задньої балки та ричаги, зроблений генератор,замінені всі свічки розжарювання, масло заливалось тільки Liqui Moly 5W-30 Top Tec 4200 + всі фільтра замінювались на 294664 км. Також зроблено якісне світло фар, встановлено LED з лінзу, та відновлено скло фар до ідеалу.
Авто пригнане з Німеччини в 2021 році. В рідній фарбі! По авто технічно машина справна, є нюанс по компресору кондиціонера! Ходова не стукає, за час експлуатації багато чого було замінено, фільтра та масла замінювались вчасно! Ремінь ГРМ та помпу замінював при пробігу 230 тис. Стоїть нова літня гума, також є комплект на штампах зимової гуми в гарному стані!
Кузов у нормальному стані для свого року. Салон охайний, не прокурений. Авто економне, зручне для міста та траси, ідеальний варіант як перше авто або на кожен день. Колеса: диски, зима + літо 📄 Документи в порядку, переоформлення без проблем.
Літня резина нова + комплект зима. 2000 км з моменту заміни масла + фільтрів.
Деталі по телефону, стан дуже добрий! - ціна відповідає технічному стану. дійсно авто яке може споживати 4л на 100км. Реальний пробіг, це не golf з пробігом 480 скручений до 170, авто в одних руках в Україні. мінімальний тор!- Автомобіль повністю справний, зроблено все до чого були навіть найменші питання! Коротко по тех обслуговуванню. 1) Новий AGM акумулятор (200$) 06/26 р., 2) Пер. ходова, та рульове (600$) 06/26 р., 3) Нове зчеплення (SACHS 300$), 06/25 р., 4) Гальмівна система поміняна перед ATE (нові супора, колодки ATE CERAMIC 400$) 04/26 р., 5) ГРМ INA, помпа VAG, рем масл насосу Contitech (300$) 12/25 р. 6) Олива моторна, фільтра поміняні в грудні 2025, + Liqui Moly Ceratec, 12/25 р. 7) Клапан EGR Frecia, в зборі з радітором + датчик температури вихлопних газів (250$) 04/25 р., 8) Амортизатори міняні в круг 30 тис км тому, з опорами і підшипниками пильниками відбійниками. сайлентблоки задньої балки. профілактично перебраный генератор, нові ремні ролики. 9) Професійна аудіо підготовка в штатних місцях Focal 150$, ШВІ 500$, Сабвуфер 250$, відеореєстратор перед зад 150$, процесорна з DSP мультимедія 350$, камера заднього виду HD. LED світло спереді всі лампи 150$. всі деталі по телефону, зроблено багато і на роки!
Майданчики і їм подібні, не телефонувати! Рідний пробіг 140т.км! Перевірка на будь якій станції Ген 3 Цеп 3 зуба По техніці обслужен, зауважень по сто не має. Знизу сухо. Тільки пройдено ТО. Авто повністю готове до експлуатації. В ходу тиха, мягка. При цьому потужна, якщо потрібно) Два комплекта резини Кому цікаво, зроблю відеоогляд З мінусів, порване водійське сидіння (перетяжка або заміна 300$) Фінський провулок 5 Біля м. Чернігівська
Гольф 5,2005 року,бензин 1,4.Пригнаний з Німеччини,розмитнений у 2023 році.Авто їздило 1 рік по Україні(дівчина на роботу і назад)і 1 рік по Європі. ГРМ,фільтра,масла замінено. Відреставрована гальмівна система, Замінено пороги.Кондиціонер/пічка працюють,ремонтувалась до ідеалу електрика.Скло підйомники,підігрів дзеркал працюють.Салон збережений.Гарні чорні диски,нова зимова гума.Все працює справно,по ходовій все добре.Машиною будете задоволені багато років.
Продам власний автомобіль. Ніколи не підводив, ексклюзивна комплектація, максимальна оптика , сидіння Рікарро 35 (хто знає що це за салон той зрозуміє його вартість). Ходова в порядку , масла мінялись кожних 8-10 тис.км. Рідний пробіг (перевіряйте будь чим) , економний , надійний та красивий автомобіль . Криша, капот та дзеркала заклеєні карбоновою плівкою. наразі нічого критичного, Ходова, уся технічна частина та салон в ідеалі
Продам надійний мультівен робилося все для себе вкладень не потребує
Авто в гарному стані, все працює. Масло замінюється вчасно.Є комплект зимньої гуми, використовувалась 2 місяці. Детальна інформація за телефоном
