- 110 тис. км
- Івано-Франківськ
- Бензин, 1.8 л.
- Не вказано
Passat CC КПП звичайний гідротрансформатор AISIN! По машині зроблено багато всього… Чорна стеля, повний антихром, кований карбон по салону, андроїд магнітола з камерою заднього виду, підсвітка салону вкруг, зроблені фари за 500$ (чорні маски, хороші лінзи, бронеплівка), люті 18ті диски, перешите кермо, електро регулювання сидінь…
Продам Golf GTI 7 у хорошому стані! Заміна олії кожні 5-6тис. км, на останньому ТО була заміна патрубків антифризу + антифриз та нові свічки, заміна олії в коробці та гальмівній рідині на 65000 тис. Машиною володію 3 роки, за цей час багато чого доопрацьовувалося! Даунпайп Дифузор ECS Tuning Вставка в опору двигуна Карбоновий впуск APR Динамічні повороти Проставки Фари/стопи стиль 7.5 Turbo muffler Котушки APR Inlet pipe ECS tuning Пружини H&R-25 Диски Enkei SC24 Продаж за сімейними обставинами, потрібна машина побільше! Торг!! Обмін!!
Продаж з можливою доставкою Привезене авто з США Пошкодження мінімальні по кузову Професійно відновлено, все в зазорах. Геометрія в повному порядку. Стан нового авто Технічно без зауважень Будь який вид перевірок та СТО Огляд, тест драйв! Телефонуйте, домовимось Авто в самій Вінниці
Продам авто в нормальному технічному стані, 2-й власник, в рідній фарбі, не бита і не фарбована, гаражне зберігання на зимовій гумі. Фільтра та мастило замінені. Замінено задні підшипники та колодки. Зроблено капітальний ремонт турбіни (на обкатці), переоформлення, торг. Якщо немає зв'язку то пишіть повідомлення.
Volkswagen Passat B8 у найпотужнішій та найбажанішій версії з дизельним двигуном 2.0 BiTurbo (240 к.с. / 500 Нм) та надійною системою повного приводу 4Motion. Автомобіль дарує неймовірні емоції від динаміки (6 секунд до 100 км/год), але залишається дуже практичним та економним (витрата по трасі — близько 5.5-6 л/100 км). Обслуговувався вчасно та виключно якісними запчастинами. Двигун: — працює ідеально, без зауважень. Коробка передач: DSG DQ500 (7-ступінчаста, з «мокрим» зчепленням) — найнадійніша КПП у лінійці, яка легко витримує цей крутний момент. Перемикає плавно, без ривків. Повний привід (4Motion) — максимальна впевненість на дорозі за будь-якої погоди. Пробіг оригінальний, (готовий до будь-яких перевірок). Оптика: Максимальні світлодіодні фари LED Салон: Шкіра сидіння ErgoComfort з електрорегулюваннями підігрівом +масаж Асистенти: Адаптивний круїз-контроль (ACC), утримання в смузі (Lane Assist), моніторинг сліпих зон (Front Assist), парктроніки 360° та камера заднього виду. Замінено комплект ГРМ та помпу Замінено масла в коробці, муфті Haldex та двигуні По ходовій частині — жодних стуків чи люфтів. Авто в бронеплівці.
Авто на якому власноруч проїхав 130тис. Було пригнано з Бельгії з пробігом 170тис. Машина ніяких вкладень не потребує. ТО зовсім не давно пройдено. 2 комплекти резини, якої вистачить не на один сезон. Дуже хороша комплектація задніх сидінь (2 заводські автокрісла які піднімаються при потребі. Зручно для сім'ї з дітьми. Вмісткий, шведкий надійний.
Авто в робочому стані.Двигун масла не бере.Залитий антифриз.кпп 5 в доброму стані.Резина зимова.непрацює показчик температури,решта електрика справна.Кузов живий.пороги потребують уваги,некритично можна і так їздити.Документи впорядку.Тільки перереєстрація.
Продам авто в ідеальному стані Все працює, всі стекла рідні включаючи лобове.по кузову жодного рижика мотор працює добре МКПП 6 ступка також в доброму стані
Авто в хорошому стані , пригнано з Чехії, деталі за телефоном
Авто на полном ходу , сел поехал , Все вопросы по телефону
Автомобіль в хорошому стані. Двигун 1,8Т (150 к.с.) 1997 року. ВстановленО ГБО. Авто в гарній комплектації (сидіння- vag-sport з підтримкою, у виконанні-комбінована шкіра з тканиною)передні сидіння з підігрівом; електро привід дзеркал та обігрів; автомобіль оснащений не стандартною системою EBD (Electronic Differential Lock електронна імітація блокування диференціала); ABS; круїз контроль; повний електро пакет; оригінальні фари Hella ксенон лінза; підігрів форсунок омивача. Два комплекти коліс (зима 15? (nokian), літо 17? (continental)) Є моменти по ЛФП
Автомобіль пригнаний з Німеччини, без пробігу по Україні. КУЗОВ БЕЗ ДТП, вікна всі в оригіналі. Двигун надійний, простий, не дорогий в обслуговуванні 1.6MPI ( ГБО без проблем). Кондиціонер заправлений. Екологія (каталізатор) не вирізана. Ходова, зчеплення, КПП, двигун без нарікань. Салон в чудовому стані, не прокурений, не затертий. ГАРНА КОМПЛЕКТАЦІЯ: -Бортовий комп’ютер -Клімат-контроль двохзонний -Підігрів сидіння -Мультимедійка -Електро-стеклопідйомники -Круїз контроль -Датчик світла -Датчик дощу -Підлокотник -Кермо оздоблене шкірою -Зеркало салону з автозатемненням -Холодильник -Подушки безпеки 8шт. -Протитуманні фари -Омивач фар -Партронік -Титанові диски -Тоновані стекла -Два ключа Надійний, комфортний автомобіль, як для міста, так і для далеких подорожей. Запрошую на огляд, АВТОМОБІЛЕМ БУДЕТЕ ЗАДОВОЛЕНІ 100%
Технічно авто в ідеальному стані. Є не великі проблеми по кузову
Автомобіль в ідеальному стані! Перекупів прохання не турбувати , автомобіль доглянутий, збережений!
Продам власну автівку. Робилося для себе, багато часу і енергії та немало $$ вкладено в автівку. VW Golf 2 1.6 бензин МКПП 5 ступка 1988р 355000км Салон в дуже збереженому та охайному стані Кузов без єдиного рижика Стоять стильні легкосплавні диски р15 на новій всесезоній ризині Повністю обслужене, зовсім ніяких вкладень непотребує. Тоновані вікна Гарна музика Я власник по документах
Продам гольф4 газ/бензин Володію авто 3 роки за ці роки було багато чого зроблено! Недавно було замінено:комплект щеплення,вижимний підшипник,тормозні колодки,антифриз та патрубки,газовий редуктор та фільтра(та почистили форсунки),катушка запалення та бронепровода,свічки запалювання,поміняне масло в коробці та моторі 800км тому та фільтра. По кузову невеликі нюанси є але нічого кретичного не гнила не ржава. Резина літо Р15 протектор хороший ще. По машині нічого кретичного немає потрібно поміняти компенсатори бо підстукують або попробувати присвдку долити (я не доливав),помилка АBS якщо не помиляюсь лівий передній датчик,та по лямді що після каталізатору. Кого зацікавило телефонуйте або звязуйтесь по вайберу. Переоформлення можливе через мрео або Дія
