- 171 тис. км
- Луцьк
- Не вказано
- Автомат
Автомобіль в гарному стані -колір TOFFEE BROWN METALLIC -задня камера -світлий салон -1.8 тсі мотор -коробка aisin 6hp -по техніці нарікань немає незначний удар з сша все видно у бідфакс готовий розглянути обмін
Автомобіль в гарному стані -колір TOFFEE BROWN METALLIC -задня камера -світлий салон -1.8 тсі мотор -коробка aisin 6hp -по техніці нарікань немає незначний удар з сша все видно у бідфакс готовий розглянути обмін
Автомобіль повністю у справному стані, є сервісна книга, на 136000 була заміна цепі ГРМ, КПП в ідеальному стані будь яка перевірка. Всі питання по телефону. Можливий торг.
Продам своє авто,не битий не фарбований,повністю в рідній фарбі,вкладень не потребує.Масло замінювалось на 8-10 тис.Замінена майже вся ходова на 295 тис,тихо їде нічого не стукає.Пмилок немає Гарна комплектація: -максимальна андроїд магнітола з сім картою -автоматична парковка -парктроніки 360 -задня і передня камера -комбінований салон -фаркоп -датчики світла,дощу -круїз контроль -лед лампи ближнього світла -esp,eps,abs,avto hold -2 комплекта резини -2 ключі -майже новий АКБ 1 рік -тонований по колу -працюючий і не забитий сажовий фільтр пробіг рідний 301000 км я другий власник в Україна
Продам авто! потрібно робити кузовні роботи, мотор в хорошому стані ходова в хорошому стані.
Продам власний автомобіль, маю два комплекти резини, літня нова, два комплекти килимки, електрофаркоп, безключовий доступ, запуск с кнопки, два комплекти ключів, с пультом від вебасто,автономний обігрівач вебасто, расход 0.5л в годину, машина повністю обслуговувалась на Фольксваген центрі, всі запчастини оригінальні, є всі наряди, і є повна сервісна книга, з обслуговування в Німеччині, новий акумулятор AGM Varta для старт стопу, голосовий связок,
Авто в гарному стані, у рідній фарбі, має 1 невеликий підкрас в колір. Пневмо працює ідеально,коробка теж Масло в коробці та в передній задній міст міняли на 185.000 тис км Машина гарно обслуговується. Двигун працює ідеально, масло не бере ні граму Єдиний недолік питання по 1 форсунці,коли заводиш на холодну пів секунди дає білий дим Більше ніяких проблем Дзвоніть у любий час та приїжджайте на тест-драйв
Автомобіль в максимальній комплектації в доброму стані від власника. Проведена заміна масла, фільтра, поміняні, сайленблоки, колодки, тормозні диски, та проведена ревізія супортів і ходової. Новий акумулятор. В подарунок комплект зимової резини на дисках R17. Вразливі місця з нового заклеєно в бронелівці Авто куплене новим в Україні. Стоїть пакет “погані дороги”. Всі скла рідні. Лобове скло з обігрівом. Авто не фарбоване, все в заводському забарвленні. Візуальний стан ще кращий ніж на фото. Максимальна мультимедія RNS 510 (на вісім кнопок) з повною офіційною навігаційною системою. Технічно авто не потребує ніяких вкладень, помилки відсутні. Я другий власник з 2022 року, але на себе авто переоформив лише 07.09.2024 року. Авто від першого власника, який робив перереєстрацію в межах см'ї б, а в 2022 році авто було зареєстровано на мого родича, оскільки на той час перебував на службі. Авто продається у зв’язку з придбанням Touarega. Перекупів прошу не турбувати та з дурними пропозиціями не звертайтесь по низу ринку не продам. Обміни не цікавлять. Авто варте уваги та своїх коштів.
Всі питання по ТЛ +********** Viber **********6 bondaruk__
Авто в доброму стані, помінянні усі 4 пружини,в рідній фарбі. Авто купувалося в салоні в Україні я другий власник, авто на мені.
Автомобіль у гарному збереженому стані. Все працює. Всі деталі по телефону
авто в хорошому стані реальному покупцю торг
Продам власний автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані. Двигун працює рівно, коробка перемикає плавно без ривків. Ходова частина без сторонніх звуків, вкладень не потребує. Салон доглянутий, не затертий, у машині не курили. Фарбовані 2 деталі капот та праве переднє крило, є не значні сліди експлуатації по кузову ,замінений цеп ГРМ ( зараз на 3 зубі), повністю нова система охолодження (так як була ще рідна) нове оригінальне КВКГ , 4 тисячі тому була чистка форсунок, впуску і заміна свічок тобто проведене розширене ТО Стоїть вихлоп на заслонці, звучить приємно, виконаний декор в салоні 2 комплекти гуми, 2 ключа Всі чеки збережені, питання за телефоном ********** Ярослав
Офіційний VW Passat в ідеальному стані! Один власник з моменту покупки в салоні! Обслуговування тільки на офіційному сервісі! Двигун 1.8 tsi потужністю 160 к.с. має відмінну динаміку, приємну витрату пального та високу надійність при належному обслуговуванні. Працює в парі з акпп dsg, яка відмінно справляється зі своїми завданнями Багата комплектація - комбінований салон (шкіра / алькантара) - бі ксенонова оптика - камера заднього виду та парктроніки - підігрів усіх сидінь - круїз-контроль - 2-зонний клімат-контроль - датчики світла та дощу - пам'ять сидінь - кольоровий екран на приладовій панелі - датчик втоми водія - ручник з auto hold - диски R17 Додатково встановлена сигналізація з секреткою. Машина не була в ДТП. Стан дуже хороший. Усе скло рідне. Шини в хорошому стані. 2 ключі. Готовий до будь-яких перевірок, з інших питань телефонуйте!
Автомобіль офіційний, я другий власник. Пробіг рідний. Вся історія в наряд-замовленнях. По двигуну, паливній апаратурі питань немає. Ремені з роликами та помпою замінено, антифриз свіжий, всі фільтри замінені. Дуже впевнена динаміка при невеликому споживанні. Клімат працює без зауважень. Салон у збереженому стані. По КПП робилось велике вартісне ТО. По кузову фарбовані елементи відсутні, за вийнятком передньної кромки капоту (від камінців на трасі). Є дрібні локальні вікові моменти, на це буде адекватий торг біля автомобіля. Продаж у зв'язку з тривалими відрядженнями - шкода, що машина простоює... Продаж тільки з переоформленням на нового власника, та бажано в хороші руки. Автоплощадки, та всілякі автобізнесмени - мимо, не витрачайте мій та свій час.
Автомобіль технічно та візуально в доброму стані. Передок пороги бронеплівка
Хороший пасат з маленькою витратою палива 4,8 л. в рідній фарбі, всі скла рідні, екологія присутня, кому цікаво детальніше по телефону
