- 200 тис. км
- Ямпіль
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.3 л.
- Ручна / Механіка
Продам гольфа в гарному стані,1987 рік,1.3 газ/бензин газ вписаний,двигун добрий їде жваво,ходова вся зроблена,не гнилий,резина зимня нова! Знаходиться Вінницька область,м.Ямпіль!
Продам гольфа в гарному стані,1987 рік,1.3 газ/бензин газ вписаний,двигун добрий їде жваво,ходова вся зроблена,не гнилий,резина зимня нова! Знаходиться Вінницька область,м.Ямпіль!
машина гаражного зберігання таких залишилося мало
Продам Вольцваген поло седан Авто у хорошому стані,якщо виникли запитання дзвоніть
Машина в одній сім'ї з салону! Обслуговування все на офіційному сервісі! Є всі документи! Запах і стан нової машини з салону! Торг!
авто потребує пофарбування зовнішній вигляд так собі . Кондиціонер працює, масло ніде не біжить, КПП не пинається, всі питання по телефону .
Авто в хорошому стані, без значних ушкоджень по кузову. Повність на ходу. Комфортний, надійний та економний автомобіль для щоденного користування. Більш детальна інформація за телефоном
Продам Джетту 2 у доглянутому стані. Машина надійна, проста в обслуговуванні та повністю готова до експлуатації. Двигун потребує заміни прокладки під головку. Заводиться добре, їде бадьоро, розхід палива приємний. Ходова: Обслужена, нічого не гримить і не відпадає. Кузов: Живий, дірок немає, стакани та дно цілі. Виглядає охайно. Салон: Охайний, не затертий, все на своїх місцях. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення.
+ Зимова резина
продам є центральний замок,машина варена,масла не бере,резина на 16,п'ятиступна. Потрібна косметика на коментарі не відповідаю,телефонуйте ціна:1300$ торг можливий обмін з моєю доплатою
Автомобіль в гарному стані! Всі інші питання по телефону **********
Продам свіжопригнаний з Німеччини Volkswagen Golf 5 Plus 1.6 МРІ бензин. Хороший технічний і візуальний стан. Мотор , коробка , щеплення працюють відмінно. Фарба в хорошому стані, без корозії, рижиків чи чогось подібного. Хороша комплектація, салон в збереженому стані. По ходовій все добре. Кондиціонер працює. Шини літні.
Авто на повному ходу, але потрібна заміна сайленблоків,можливо шарової,так як Авто пенсійного віку, має проблеми з кузовом. Є нюанси, але машинка супер.
Пригнана з Італії!(2024 році) Передні і задні партроніки. Підігрів дзеркал. Підігрів сидінь. Двох зонний клімат-контроль. Датчик дощу.
Авто знаходиться в гарному технічному стані.Торг можливий біля авто. Допомога в продажі не цікавить . Всім гарних продажів.
Продам власний автомобіль привезенний з Німечини . Авто в чудовому технічному стані , на повному ходу В салоні дуже приємна , максимальна комплектація : кондиціонер, 3х зонний клімат і т.п. Стоїть нова резина , новий акумулятор, авто обслуговувалось вчасно ! По техніці питань нема. Цікавить обмін на Skoda Kodiaq , або Volvo XC60/90. З МОЄЮ ДОПЛАТОЮ !
