- 97 тис. км
- Снятин
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Стан авто ідеальний ,все працює коробка автомат,підігрів сидінь,шкіряний салон,парктронік!Детальніше по телефону
Стан авто ідеальний ,все працює коробка автомат,підігрів сидінь,шкіряний салон,парктронік!Детальніше по телефону
Автомобіль доглянутий. Технічний стан відмінний. Авто в ДТП не було.
2013.11.30 Машина в ідеальному стані в машині все працює супер не бита не фарбована Вебасто Фаркоп Оригінальний пробіг Можливий торг Детальніше телефонуйте
Фургон обладнений 4 вентеляторам з автоматичними датчиками, також утеплений мінватою.
Авто в нормальному стані, сів поїхав
Ціну знизив до 11800 євро, бо продаж терміновий! Дуже стильне і комфортне авто! Чистий 2018 рік у техпаспорті (куплене в кінці 2018) Технічно і косметично — чудове. Машинку дорого обслужили повністю по кругу — замінили мастило в двигуні, мастило в коробці передач, обслужили всі гальма, замінили тосол і інші рідини, обслужили кондиціонер! Мотор потужний 210 к/с по техпаспорту — якщо на такому не їздили, вам потрібно спробувати! Одна із найнадійніший коробок передач. Реально маленький розхід, який мене дуже здивував, по трасі 5-6 л! Красивий модний колір. Камера заднього виду. Монітор, навігація Дуже хороша резина Салон чудовий, без слідів користування — все видно на фото! В авто є USB і SD card Мультируль Круїз контроль Кондиціонер Преміум чорна стеля Датчики тиску шин Підігрів дзеркал і повний електропакет Маленький пробіг! Ціну поставив одразу мінімальну. Ми перші власники, купив дружині, щоб їздила, а вона їздить зі мною)) — авто не використовується тому продаємо!
Куплена в Америці на аукціоні. Друге авто у сім'ї. Обслуговувалась на офіційному сто в Києві. Куплена в Америці на аукціоні. Друге авто у сім'ї. Обслуговувалась на офіційному сто в Києві. ПОТУЖНІСТЬ: 200 к.с. при 5100 об / хв ТИП ДВИГУНА: турбований і охолоджуваний DOHC 16-клапанний рядний-4, залізний блок та алюмінієва головка, пряме впорскування палива ТРАНСМІСІЯ: 6-ступінчастий автомат з подвійним зчепленням Нуль до 60 миль / год: 6,3 сек Нуль до 100 миль / год: 16,8 сек
Пасат б7 2011р 2.0 автомат в ідеальному стані!! По кузову гарний!! Салон збережений !! Дуже хороша комплектація!електро-кришка багажника електро фуркоп!!круі контроль адаптивний круїз!!
Автомобіль в хорошому стані,повністю обслужений! Нові форсунки, котушки, свічки,ланцюг грм замінено!Три комплекти дисків з новою гумою.вся інформація по телефону,торг присутній.
🤳🤳при проблемі з мережою телефонуйте на viber🤳🤳🤳 Авто в дуже гарному стані На 230 тис пройшло повне ТО на кругленьку суму Колодки/ перед+зад Повний комплект ГРМ + ремінь маслянного насоса, Маслла, фільтра та антиіриз Перебиралася вся ходова частина та робився розвал До авто додається комплект зимових шин! На даний момент машину можна рахувати як ідеал та повністю справну! Страхівка присутня, документи в повному порядку Присутні всі чеки та вся історія з першого дня покупки даного авто! Перший власник на Україні
Авто в ідеальному стані!! По кузову 9 з 10 Механічно все супер!!! Демпфер грм поміняй 30 тис тому!!!! 4 амортизатори 4 колеса диски колодки!!! Гарна магнітола камера заднього огляду!!!! Підігріви сидінь!!стан авто супер!!!
Продам надійний та економний автомобіль Volkswagen Passat B3 1.9 TD 1991 р. в доброму технічному стані на свої роки. Все працює. Машина вчасно обслуговувалась і багато чого замінювалось за останні роки (ремінь ГРМ, передні гальмівні диски з колодками, передні стойки, абсолютно нова рульова рейка, гідропідсилювач, нова вихлопна система. В ціну входять зимові шини на чорних стальних дисках. Приблизно 70% залишкового протектра. Жодних капіталовкладень на сьогодні не потребує. По ходовій нічого не стукає. Двигун 1.9 TD працює як годинник, дуже економний, простий та надійний (5л/100км). Сів, завів і поїхав куди завгодно... По кузову є нюанси (подряпини, сколи, ржавчина денеде) але силові елементи цілі, кузов живий. В пріорітеті продаж через перереєстрацію в Сервісному Центрі МВС або можу надати коротке нотаріальне доручення. Машина була в одних руках у першого власникп з початку 2000-х, доглянута. Зараз в одних руках 6 років. Я другий власник в Україні. Продаж у зв'язку з переходом на універсал свіжішого року. Тепер Пасат є другою машиною в сім'ї. Ціна 2450 у.о. ( 145 000 грн) Розумний торг біля капота. Готовий відповісти на всі питання. Додатково для зв'язку Viber або Telegram якщо київстар не в мережі. Телефонуйте, домовимось! Машина вартує вашої уваги!
Продам Golf 5 в хорошому стані,без рижиків, технічно в хорошому стані,по мотору,КПП, щепленню питання немає,ходова частина нестукає, кондиціонер заправлений,2 ключі, екологія вся присутня,кому пробіг великий,це питання коштує 800грн,розумному клієнту гарний торг,обмін 6500$
Свіжо пригнаний, деталі по телефону
Автомобіль у відмінному стані, все працює без нарікань!!!
