- 80 тис. км
- Одеса
- Дизель, 1.97 л.
- Не вказано
Продається авто в ідеальному стані! Перша реєстрація 14.08.21 ! Проїжджає на одному заряді влітку від 250 до 300 км , а якщо по місту то і більше , за рахунок рукоперації ! Взимку 200-250 Ємність акумулятора 100%, авто ніколи не заряджалось на швидкісних станціях, тільки в домашніх умовах!!! Надійне , комфортне, швидкісне авто ! Стан : як нове ! Клімат, підігрів лобового скла, датчики світла до дощу , зарядне від побутової резетки в комплекті! Тоніровка скла по всій машині! Автомобіль оснащений передовими системами безпеки, включаючи АBS , систему стабілізації та подушки безпеки! Блютюс , Usb, сенсорний екран Є „Avto Hold" - це функція автоматичного утримання автомобіля в нерухомому стані, яка дозволяє водієві відпустити педаль гальма, коли автомобіль зупинився, і не втратити гальмування. Чудове авто для сім'ї!!! для поїздок на середні дистанції , або для таксі комфорт класу!
Оновлений!!! 2024 модельний рік!ID. 4 PRO з новою батареєю 92 киловата от айди 5 з запасом 550 км!!! Плюс 40 км когда на табло появляется 0 км и того заряда хватет на 590 км при движении 90 км в час. Зборка Німеччина для USA ринка! Не Китай!!! Стан НОВОГО авто! Авто Європейське тому всіх недоліків КИТАЙСЬКИХ авто тут немає (в тому числі відсутні проблеми прошивок, темних екранів, глюків з електронікою, проблеми з батарейкою і т.д.. Якість салону та всіх компонентів авто відмінна, все працює без помилок. Прошивка авто останньої версії ( Українська мова! За вантаженні всі карти Європи! Порт зарядки Type 1 CCS Combo 1 вже адаптований до наших зарядних станцій та Європейських що позволяє зарядити з 0% до 80% за 30 хвилин!!! В Китайських автівках - це потребує додаткових вкладень + 3500$. По комплектації є все : Автоматичне гальмування - Автопаркування - Адаптивний круїз контроль - LED фари, Автоматичне дальнє світло фар - Інтер’єрна rgb led підсвітка – Ambient light - Дисплей LCD 12 дюймів - Працюючий Apple CarPlay та Android Auto без дротовий- Утримання в смузі руху - Автоматичне гальмування при виявленні перешкод-Тепловий насос, підігрів лобового скла та дзеркал, керма і передніх сидінь. Салон - шкіра та тканина. LED Денні ходові вогні, LED підсвічування кузова та ручкі. Дуже хороша шумоізоляція. Чорна стеля. Відкриття/закриття дверей та багажника без торкання! Бездротова зарядка для смартфону. Предній та задній парктронік та багато іншого!
Автомобіль в гарному стані. Обслуговування за регламентом. Мотор та коробка працюють без зауважень по машині нема ні 1 ошибки. 3 тижні тому було замінені масло в двигуні і всі фільтра.Кузов цілий без корозії без одного прикраса по кузову вигляд має. Салон чистий і приємний, по електриці все працює. Вкладень не потребує. Уже оді та добру літню гуму. Можу бути не на зв’язку пишіть телеграм чи вайбер.
Авто було пригнане з Європи ще дуже давно, за цей час було багато вкладено в машину. Машина 1997 року, відповідно і стан кузова не може бути новим прямо. Нещодавно були замінені Стійки і гранати. По вашому доп. ремонту тільки замінити важелі передні і заправити кондей, до цього просто руки не дійшли. На даний момент вже використовую більш новий автомобіль, тому продаю мій перший. Готовий до ваших пропозицій і питань.
1.6.ГАЗ БЕНЗИН.КОНДИЦИОНЕР.ГІДРОПІДСИЛЮВАЧ.ПОВНА ЕЛЕКТРИКА.ПОВНА ВЕРСІЯ.Рідний прозорий пробіг,машина у відмінному стані,вкладень не потребує жодних,повністю обслужена,замінені всі РОСХОДНИКИ,нова гума,двигун працює як годинник,тихо і рівно,по ходовій частині автомобіля нарікань немає жодних,повністю обслужена.Машина в аваріях участі не брала,все рідне.Салон автомобіля в хорошому стані,без пошкоджень.Дуже терміновий продаж,одеська реєстрація,машина від господаря,машину продаємо з повним переоформленням на нового власника,машиною будете дуже задоволені,дуже економна,комфортна машина.
Два комплекти коліс, літо Нокіан нова, зима Sailun проїхав один сезон
авто на повном ходу, явних вкладів не потребує, є нюанси по кузову а також лакове покриття, в основному на капоті і містами по всій машині
Продаю власний Volkswagen Jetta VI 2015 року з простим,надійним атмосферним двигуном 2.0 МРІ.(115 к.с.) КПП: 6-ступінчастий надійний автомат Aisin (09G /AQ260),звичайний гідротрансформатор. Двигун и коробка без зауважень. Авто пригнане з Канади з невеликими пошкодженнями. В Україні я перший власник. Авто в хорошому технічному стані, без страхових випадків в Україні, доглянуте та повністю обслуговане. Машина використовувалась як друге авто в сім?ї. Салон доглянутий, чистий, без сторонніх запахів,дітей,в авто не курили. Обслуговування проводилось вчасно та якісними матеріалами. По кузову: є невеликі еклуатаційні потертості,зліз лак на фарах, що відповідає віку автомобіля. Що зроблено і що є: -кондиціонер заправлений -встановлена сітка на бампері і решітці (радіатор менше забивається брудом і радіатор кондиціонера також) -встановлений додатковий фільтр салону -є підігрівач передніх сидінь -встановлені органайзери в багажнику -встановлена контурне освітлення карт дверей -є камера заднього виду -є мультикермо -мультимедіа (сенсорна магнітола, AUX,USB в бардачку) -сигналізація (заводська) -поворотники на зеркалах, -замінені джеркала (не збільшують) -задні поворотники перероблені - замінена повністю нова безпека не відновлювалась! Авто з обслуговувалось на 133800 КМ : -заміна колодок (спереду і ззаду), -гальмівні диски (спереду і ззаду), -заміна хомута і резонатора на вихлопній системі, -моторне масло, масляний фільтр, паливний фільтр, повітряний фільтр,фільтр салону,мастило в коробці, фільтр в коробці, - заміна антифризу, помпи, ременя, роліка ГРМ (є відео і фотозвіт), -Заміна свічок запалювання -чищення дросельної заслінки -заміна бачка гідропідсилювача і мастила Авто економне та не дороге в утриманні. Готовий до перевірок на СТО (в межах Одеси) Прохання до різних платформ,площадок, Автобізнесменів,перекупів - не турбувати.
авто у доброму стані все працюе е деякі нюанси по кузову не значні мотор працюе добре коробка також.
Продам ОФІЦІЙНЕ АВТО В ЧУДОВОМУ СТАНІ! Не плутайте з Америкою! Ціле та не фарбоване авто. Ні один болтик на крутився,нічого не знімалось. Технічно все працює. Ходова частина -ні одного стуку та скрипу. Обслуговується виключно вчасно та дороговартісними деталями. Мало міняється кожних 7-8 тисяч. Двигун працює чудово та тихенько. Готовий до любих перевірок на СТО ! Дзвоніть та все розповім.
пишіть всі питання в авториа Є можливість оплати частинами!!! Volkswagen Passat 2015 1.8 TSI Пропоную вашій увазі комфортний, динамічний та повністю обслужений седан D-класу — Volkswagen Passat 2015 року. Автомобіль у чудовому збереженому стані, капіталовкладень не потребує взагалі. Ідеальний вибір як для комфортних міських поїздок, так і для далеких подорожей. Двигун 1.8 TSI (турбо) дарує чудову динаміку при дуже розумній витраті палива. Преміальний шкіряний салон: Дуже збережений, чистий та охайний. Шкіра без тріщин та заломів. У салоні не курили. Електропривід сидінь: Дозволяє максимально точно та зручно налаштувати положення водійського крісла під себе. Підігрів сидінь: Максимальний затишок та комфорт у холодну пору року з перших хвилин поїздки. Мультифукціональне кермо: Зручне керування аудіосистемою, бортовим комп'ютером та дзвінками (Bluetooth) прямо з керма, не відволікаючись від дороги. Клімат-контроль / Кондиціонер: Працює бездоганно, заправлений, забезпечує ідеальний мікроклімат. Простір та практичність: Величезний салон (багато місця для пасажирів ззаду) та один із найбільших багажників у своєму класі. Автомобіль повністю обслужений і готовий до щоденної експлуатації. Двигун працює рівно, тихо, масла не бере. Коробка передач (автомат) перемикає плавно, без жодних пинків, запізнень чи ривків. Ходова частина збалансована, збита і м'яка, жодних сторонніх звуків чи стукотів немає. Всі розхідники замінювалися вчасно та за регламентом. Готовий до перевірок на будь-якому вашому СТО. Реальному покупцю — аргументований торг біля капота. Телефонуйте, відповім на всі питання. Автомобілем залишитеся задоволені на всі 100%!
По всім питанням телефонуйте.
авто в доброму стані, всі росходнікі по двигуну змінені.
Гарний стан ! Рідний пробіг телефонуйте
Бусік в робочому стані. Не потребує вкладень. Двигун працює прекрасно. Кузов не гнилий. Переоформлення. Торг біля авто
