- 275 тис. км
- Кременчук
- Дизель, 1.97 л.
- Автомат
З Німеччини, перший власник в Україні Всі деталі по телефону
З Німеччини, перший власник в Україні Всі деталі по телефону
Volkswagen Caddy 2012 року. 1.6 tdi 102к.с. Клімат контроль, круїз контроль, датчик дощу. Гарна комплектація. В доброму технічно справному стані. Був пригнаний з Нідерландів. Перший власник в Україні. Обслуговувалась на сервіс Skoda. Є сервісна книжка.
Гарне ухожене авто. Всі питання по телефону чи при огляді. Можливий обмін на авто дорожче. Максимальна комплектація: - масаж водійського сидіння - сліпі зони та автоматична парковка - заводська автономка та дистанційне керування - автопаркування - безключивий доступ - система start/stop - активний круіз та інші приємні функціі. Новий комплект зчеплення! Зроблене повне ТО двигуна, ГРМ, фільтра та масла поміняно. Частично нова ходова. Майже вся в заводскому окрасі. Готовий на любі перевірки. Розхід пального 5 - 7 л/100км. Дуже єкономне та кайфове авто з великим багажником.
Продам свій автомобіль в максимальній комплектації та чудовому технічному стані. Перекупів прохання не турбувати
Продам авто в гарному стані По авто все зроблено масла цеп грм колодки в круг замінено 2к км назад Авто варте уваги Звоніть пишіть цікавить обмін на дизель з вашої так і з моєї сторони)
Продам авто в нормальному- робочому стані.ОФІЦІАЛ !!! Не БИТОК С АМЕРИКИ !!! Пробіг не скручений. Більш детально по телефону. Продаж тільки з ПЕРЕОФОРМЛЕННЯМ !!! ОБМІН НЕ ПРОПОНУВАТИ !!! АВТО БІЗНЕСМЕНИ ТА ПЛОЩАДКИ НЕ ТУРБУЙТЕ МЕНЕ !!!!!!!!!! ДЗВОНИТИ ПО БУДНЯХ СТРОГО З 17.00-21.00 !!! СУБОТА ТА НЕДІЛЯ С 9-21 !!! Дякую за розуміння !
Продаж не терміновий.Прохання авто майданчики не турбувати.Поспіху в продажу авто не має.Авто справне,повністю обслужене-ТО двигуна через 4000 км,ТО коробки через 30000,тонована в коло.Стекла оригінальні.За 2,5 роки були проведені роботи:ТО двигуна та коробки передач,замінені гальмівні колодки в коло(АТЕ),заміна мембрани,також місяць назад куплений новий акумулятор Бош,замінені втулки стабілізатора.Газ вписаний.Балон на 54 літри.Заправляю по 52 літри і наїжджаю на цьому близько 380-400 км.Надійний автомобіль,який приніс та принесе кучу позитива.Два комплекти килимків.По кузову-є мілкі сліди користування на бамперах(не критичні) та дві цятки,підфарбовані олівцем-двері та капот.Переднє крісло(водійське)-незначні тріщини по перфорації.Люк не тече.Після зими повністю перебрана ходова-замінені сайлентблоки,втулки стабілізатора та важелі.
Перший власник в Україні! 240 кінських сил на 4 motion!DSG dq 500! Оснащена адаптивною підвіскою DCC! Драйвовий,динамічний класний автомобіль вартий вашої уваги! В ідеальному збереженому стані! Авто себе почуває (як технічно так і візуально) набагато молодшим чим пробіг! Найголовніше пробіг РІДНИЙ! Всі асистенти , кожна кнопочка працюють на відмінно! Екологія на місці! Двигун працює рівно, заводиться з пів оберту, коробка не пинається, вихлоп не димить! Повне обслуговування до дрібниць! Тільки зроблено планове ТО, замінено ГРМ комплект! Вся сервісна історія присутня(в гаражі не ремонтували)! Грошей не жаліли! Фари передні в броне плівці, тоноване лобове та поколу в якісну плівку! Додатково комплект зимової гуми в ідеальному стані! АВТО СІВ І ПОЇХАВ ОТРИМУВАТИ ЗАДОВОЛЕННЯ! Не витрачайте кошти на перевірку даного авто, можу всі деталі та відео звіти скинути! Дзвоніть домовимося, всім мирного неба!
Авто пригнане із США з мінімальними пошкодженнями. Класна комплектація та стан нового авто, за додатковою інформацією пишіть в вб,тг,вц або телефонуйте.
Перший власник! Авто пригнано в Україну з Німеччини у серпні 2023 року! Не фарбоване без ДТП в рідній фарбі технічно ідеалтний стан! +комплект зимової гуми на металевих дисках!
Продам своє авто. В користуванні півтора року, ніяких нарікань. Обслуговувалась на офіційному СТО «Шкода», є чек. Макс комплектації. Всі інші запитання по телефону.
Продам власне авто з оригінальним пробігом в доглянутому стані ( по авто все в ідеалі, робити нічого не потрібно, сів і поїхав), є мінімальні нюанси по кузову, так як авто все ж таки не нове. Володію 6 років, за час експлуатації було замінено акумулятор, лобове скло в зв'язку з наявною тріщиною в зоні роботи склоочисників на оригінальному склі, помпа, ремінь ГРМ ( 230 тис. км), комплект щеплення ( 240 тис. км), вирішене питання по клапану ЕГР, замінено прокладки кріплення рейлінгів та багато іншого, фарбувались капот, заднє праве крило в зв'язку з необхідністю виправлення косметичних дефектів ( за необхідності надам відео до фарбування), наявні два комплекти гуми. Фільтра , мастило в двигуні замінено на пробігу 281500 км. Автомобіль вартий Вашої уваги, новий власник буде задоволений, по телефону надам більш детальну інформацію. Прошу автобізнесменів не турбувати.
Автомобіль пригнаний із Канади, робився для себе якісно та з оригінальних запчастин. Гаражне храніння, стан ідеальний. Автомобіль не потребує вкладень, продається у зв?язку з купівлею електромобіля Мінімальний торг біля авто, з безглуздими пропозиціями не турбувати
Продам авто у відмінному технічному стані. Було пригнано в 2021 році, єдиний власник в Україні.
Машина доглянута,єдиний власник в Україні,пригнана в 2011 році,з тих пір один власник. Двигун надійний та потужний, електрозеркала з підігрівом, підігрів водійського сидіння, додаткова шумоізоляція, водійське сидіння з мікроліфтом та поясничкою підтримкою, обігрів та склоочисник заднього скла, сидіння переверні + розкладний столик, скло тоноване + шторки, напівкриша, мобілайзер, захист двигуна. Використовувалося як сімейне авто Приймаю торг або обмін на Renault Megan 4 з Вашою або моєю доплатою.
Гарний сімейний автомобіль, у хорошому стані, доглянутий, купувався для молодої сім'ї. Детальніше по телефону, готовий до будь-яких перевірок (перекупникам прохання не турбувати). Мінімальний торг реальному покупцеві.
машина з Німеччини, в Україні один власник. встановлено газ LOVATO. 7-ми місна в максимальній комплектації з мотором 1.6 MPI.
Поміняно на нове, цепи ГРМ, помпа з термостатом, бензо насос .
опис відсутній
