- 300 тис. км
- Харків
- 2 л.
- Не вказано
Авто в гарному стані. Фільтра мастила замінені на 120000. Сів да поїхав. Всі питання по телефону
Авто в доброму стані для своїх років Було замінено масло , фільтри , тормозні колодки( 3 тис км назад) Грм , помпа, роліки ( 10 тис км назад) Трохи починає давати про себе права граната, скоро потрібно заміняти Та потрібно вже під заміну салінблоки Зустріч можлива в Харкові
опис відсутній
Продам свій офіційний автомобіль Volkswagen Tiguan 2011 року. Авто було куплено автосалоні, стан 9/10. Автомобіль європеєць, не потрібно путати з Америкою. Також цікавить обмін на електро автомобіль , варіанти розгляну в особисті повідомлення.
Продам власний офіційний автомобіль VOLKSWAGEN PASSAT B6 Highline! Автомобіль в ідеальному технічному стані! Пробіг 1000% рідний. Всі стекла рідні • Замінено комплект зщеплення, замінені передні та задні колодки, замінені електро мотори стояночного гальма, замінена гофра вихлопної системи, проведено ревізію двигуна та ходової частини. Додатково встановлено Бі-Лед лінзи, камера заднього виду, автомагнітола, пластикові вставки салону та ручки в чорному аквапринті. Сімейний доглянутий автомобіль який не потребує вкладень.
Авто в дуже гарному стані, 15 років в одного власника, 10000 км- заміна поршньової групи, фарба - ЗАВОД, зберігання- гараж. За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном.
Продам свой автомобиль в достойном состояния не бит не крашен
Авто пригнано з Німеччини у 2023 році .Авто у чудовому стані. Все працює без нарікань. Розхід по місту 7-7,5 л. Розхідники поміняно 500 км тому. Також : заміна цепу грм, диск счіплення з маховиком. Гума всесезонка GOOD YEAR залишок 60-70%. Додатково комплект зимової гуми Pirelli на сталевих дисках. Парктроніки працюють. Обігрів лобового, заднього та бокових багажних вікон. Релінги. Фаркоп штатний з перехідником з 13 на 7 пінов . Килимки гумові та ковролін.
Авто в гарному стані. За докладнішою інформацією , звонити по телефону
Продам своё авто , комплектация r line .в хорошем состоянии, авто в Европе , возможен пригон в Украину.
продаю своє авто придбане в грудні 2020 року проведено обслуговуваня на СТО Соллі+ на данний час потрібно замінити мастило двигуна контроль відбійника задніх амортизаторів, є тріщини. є сервісна книжка
Авто від першого власника , повністю обслужене, , ГРМ міняли 5 тисяч тому , є невеликі нюанси по кузову , але дуже дрібні . Авто дуже економічне , місто 8 л , трасса 6 л , пробіг реальний , ДТП було смішне , заміна фар і решітки радіатора , авто оцинковане , дуже надійне з недорогим обслуговуванням , всі подробиці по телефону , перекупам прохання не гаяти часу
Хороший и надёжный автомобиль, за последнее время было заменено много чего. Тормозные диски перед зад новые, стойки перед зад Bilstein новые, рычаги после реставрации полеуретановые салентблоки, один рычак был не отреставрирован остался китайский, его надо заменить. Ролики заменены все, ремни ГРМ и Гур новый. Сцепление Luk новое. Заменена рулевая рейка. Радиатор новый. Турбина дует хорошо. Фары линзы 4 шт. Салон менял и торпеду тоже, так что не торохтит по салону. Все прошло 15т. Единственный минус внешней вид, нужно покрасить. Любая проверка на СТО без проблем.
торг
Авто чесне, на повному ходу, обслужено, всі моменти технічні працюють на 100%, заклеєна бронеплівкою, мастила та рідини замінені, ремні, ролики, помпа. Готовий на ваші перевірки у ваших механіків та СТО, із недоліків це не значні сліди використання, царапина бампера (максимально детально виклав на фото), 100% відсутність рижиків та іржі. Фарбоване переднє ліве крило, зачіпила дружина при паркуванні, з Америки приїхала ціла, безпека рідна, без втручань, мінявся тільки передній бампер. Більше інформації по телефону та при детальному огляді. Продається тільки із зняттям з обліку.
Всем доброго времени суток!читаем внимательно!Автомобиль требует внимания!поехали: не работает 4-я передача. , ходовая (перед) гремит, ЛКП (на фото видно)крыша, по кузову в целом норм, остальное по мелочам: задний дворник не работает, трубки стеклоомывателя под замену, подъёмный механизм водительского стекла(ремкомплектом можно обойтись), ролик кондиционера , подушки двигателя можно заменить. . . вроде все. . машина растаможена в октябре прошлого года!Владелец!не пожалел ни разу (понимающие водители знают о чем я). . лучший двигатель в линейке. . за 2 года заменил только чип в ключе!!!тот кто имеет 500-700 дол. на ремонт-будет кататься ещё долго!!еще раз огромная просьба-не тратить своё и мое время глупыми предложениями и вопросами!!продажа для тех, кто хочет купить!!торг минимальный!!!заранее спасибо за понимание!!!Все будет Украина!!Всем мирного неба и хороших продаж!!!
