- 250 тис. км
- Харків
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.78 л.
- Ручна / Механіка
1.8 газ/бензин, кузов цілий без іржі та гнилі, літня гума(205/50/15) в подарунок, музика ,сигналізація, ксенон. Ціна2700$(невеликий торг.
1.8 газ/бензин, кузов цілий без іржі та гнилі, літня гума(205/50/15) в подарунок, музика ,сигналізація, ксенон. Ціна2700$(невеликий торг.
Пригнань із Німеччини, розмитнень та поставлень на облік. Працює ВСІ. Стан як на фото. Зроблено ремонт паливної апаратури, заміна ГРМ. Акти є на фото.
Двигун ДВЗ - 1,4 л 150 л/с турбований Двигун електричний - 27 л/с Тягова батарея - 1,1-кВт/год Оптика – передня – поворотний ксенон плюс ДХО LED, задні ліхтарі LED Безключовий доступ, запуск двигуна кнопкою - KEYLESS система Двохзонний клімат-контроль Акустика FENDER – підсилювач, сабвуфер, динаміки. Bluetooth. Навігація Камера заднього виду Шкіряний салон з електрорегулюванням та підігрівом Електролюк Мультируль Круїз контроль. Додатковий електрообігрівач салону (фен)
Авто 5р в одних руках, за цей час підфорбовувалось тільки ліве крило, по косметиці є чим занятись (на фото все видно) По техніці бажано замінити передні гальмівні диски, та моторчики електроручника. Різкий та надійний двигун та автоматична трансмісія - звичайний гідро трансформатор Aisin! Питаннь та помилок по двигуну та коробці - ніяких! Разгон до 100км/ч 7 секунд. Безключовий доступ, круїз контроль та багато іншого, комплектація Highline. Салон майже на 5! Я 2й власник авто в Україні та 3 в принципі, в 2020 році авто приїхало з Польщі. Експлуатація в основному по трассі! Переоформлення в мрео! Торг мінімальний, тільки на переоформлення! Вцілому авто без зауважень, їздить кожен день. Реальна витрата палива по місту 10-11л траса 6-7. Дивитись на нових будинках.
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун та коробка працюють ідеально!!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко !!! АКПП перемикає плавно, чітко, без ривків !! Працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний !! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
Продам своє авто, повний заводський R-Line кузов салон сидіння руль тоновані задні фари, обслуговувався вчасно, гаражне зберігання, завжди орігінальне масло, ціла екологія add blue все працює, На 206тис замінений маховик (Luk), грм помпа сальніки коліна на 199тис км, ходова ціла не гримить амортизатори (sacks) по кругу, гальмівні колодки, диски нові (Zimmerman ), 3д приборна панель, чорна стеля 360камери + парктроніки, сліпі зони, допомога паркування, . Чорна стеля, Led підсвітка салону максимальна мультимедіа. Максимальні лазерні фари, адаптивне світло. По кузову є сліди використання (піскоструй,невеликі коцки), машина вся ціла не фарбована(підкрашені сколи). Вкладень не потребує!!! Дзвоніть питайте все розповім, ПОКУПЦЮ ГАРНИЙ ТОРГ !
Авто з Китаю. Перший власник. Перша реєстрація 20.07.22 Бронеплівка. Акустика Harman Максимальна комплектація Зимова гума) В ДТП не була Вкладень не потребує В авто не курили ********** Олександр
Авто повністю в справному стані.ТО проводилось вчасно, вкладань не потребує, "сів і поїхав".
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко,не димить!!! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний!! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун та коробка працюють ідеально!!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко !!! АКПП перемикає плавно, чітко, без ривків !! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний !! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун та коробка працюють ідеально!!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко !!! АКПП перемикає плавно, чітко, без ривків !! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний !! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун та коробка працюють ідеально!!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко !!! АКПП перемикає плавно, чітко, без ривків !! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний !! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко,не димить!!! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний!! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко,не димить!!! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний!! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
Авто в дуже гарному стані!!! Технічно повністю обслужена, без жодних зауважень!!! Нещодавно зроблено повне ТО!! Двигун та коробка працюють ідеально!!! Двигун працює як годинник, рівно, чітко !!! АКПП перемикає плавно, чітко, без ривків !! Жодних помилок по електроніці, працює кожна кнопочка !! Салон чистенький, охайний !! Можливий обмін вашого авто Можливий продаж авто у кредит, лізинг та оплата частинами Телефонуйте!!!
Перекупів прошу не турбувати!!!! Продам свою Volkswagen Jetta 2012 (за програмою б'є 2013 рік), об'єм двигуна 2,5, привезена зі США, пробіг 183 т. км Машина в сім'ї вже 3 роки, клопоту взагалі з нею не знали, оскільки проходила вчасно. Реальному продавцю торг, машину можу показати в районі заводу Шевченко кожен день,
машина в нормальному стані. в комплекті гарна зимова гума на титанах, стоїть газове обладнання.заміна двигуна.
1 власник з 19 року комплектація SEL Крашен тільки капот (новий орігінал) Ланжерони не тронуті, крила також - Віртуальна панель панелі приладів - Безключевий доступ - Чорна стеля - Carplay/Android Auto - Дистронік, радари та всілякі помічники - датчик сліпих зон - Адаптивний круїз-контроль - удержання смуги - уникнення зіткнення - 4 режими їзди - підігрів керма, дзеркал, передніх та задніх сидінь - під рульові лепестки - full hd фари - Преміум-динамічна система аудіо 400 Вт - панорамний люк - заводське контурне освітлення (з вибором кольору) - заводський запуск з ключа 1,4 Turbo, 150 к.с. 8-ступінчаста автоматична коробка передач AISIN Споживання в місті становить 7,5, на шосе - 5 літрів. Два комплекти практично нових шин (зима HANKOOK + літо TOYO) Два набори оригінальних килимів. Після повного обслуговування Масло виключено Motul, бензин UPG або ОККО Готовий до будь-яких перевірок.
