- 267 тис. км
- Харків
- Бензин, 2.48 л.
- Автомат
Passat NMS з атм. двигуном 2,5 л та 6 ст коробкою Aisin в чудовій комплектації. Авто повністю на ходу та не потребує вкладень, стан сів і поіхав. Двигун працює рівно, коробка перемикається плавно без ривків і пинків, газ працює добре, зауважень по тех. стану немає. Усі нюанси відобразив на фото. Магнітола з кар плеем та задньою камерою з нічним баченням (якість чудова), підігріви сидінь працюють чудово, кондиціонер та пічка також. Авто було в дтп лише в США, але фото пошкоджень не шукає. По стану видно, що удар мабуть припав у ліву сторону в бік, бо видно при відкритті задніх дверей вмятини (зобразив на фото). По подушкам горить помилка, ховати її не буду, бо безпека перш за все. На жаль, не знаю які подушки спрацьовували, а які ні. До мене якийсь кулібін ставив обманку на подушки, а помилка прийшла через пару днів, я таким не займатися не збираюсь, тому якщо цікаво - ви можете перевірити подушки додатково на СТО. По двигуну є помилка Р0418 і вона пов'язана з екологією, не працює реле насоса втор. воздуха (на роботу авто не впливає взагалі). Вирізали до мене католізатор, тому світиться помилка, за 100$ або менше це можна прибрати. Фото помилки через сканер показав на останньому скриншоті, додатково ви можете перевірити все на СТО. Авто оформлене на мою дружину.Розглядаю повне переформлення через договір купівлі продажу (МВС або нотаріус) або через ДІЮ. По авто зроблено: -реставрацію рульової рейки; -замінені усі фільтра та масла (в кор. тис 10 тому міняв, в моторі тис 2 назад) -новий газ. редуктор (2 місяці тому ставив); -2 опори амортизатора; -нова граната; -новий радіатор кондиціонера, патрубки та заправка фріоном (десь 2 місяці тому); -нова літня 16 резина гудіер з міцним бортом та нові 16 диски (купляв в червні 2025 року, НЕ б/у) Є ще 17 диски, але з 2 шинами, якщо цікаво віддам за додаткову оплату. Торг присутній, до перевірок на СТО готовий. Пишіть, дзвоніть
