- 115 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Авто акуратно експлуатувалося, в охайному стані. Обслуговувався, згідно регламенту.. Двигун, кузов, електроніка та всі вузли в належному стані. Пробіг оригінальний, готовий до всіх перевірок.
Авто акуратно експлуатувалося, в охайному стані. Обслуговувався, згідно регламенту.. Двигун, кузов, електроніка та всі вузли в належному стані. Пробіг оригінальний, готовий до всіх перевірок.
Продаю власне авто, яким володію 3 роки. Стильний та по-справжньому спортивний фастбек, що дає точне, впевнене та приємне керування. Автомобіль у гарному технічному стані, як технічно так і візуально. Двигун працює рівно. Коробка автомат перемикає чітко та плавно. Ходова тільки зроблена - замінені передні амортизатори та задні стійки стабілізатора. Турбіна суха - зроблена в 2025. ГРМ не на цепі! Пробіг оригінальний! Обслуговування робилось вчасно, як для себе, оригінальними запчастинами. Максимальна комплектація для Америки: 2-х зонний клімат-контроль та кондиціонер; Круїз-контроль; Світлий шкіряний салон; Панорамний дах, люк; Підігрів сидінь; Підігрів зеркал; Електро регулювання сидінь; Мультикермо; Сучасна мультимедіа з Bluetooth; Електро ручний; Авто- світло / дощ; Диски R18; Повний електропакет. Готовий до любих перевірок на вашому СТО. Можливий пригін у ваше місто по всій Україні. Торг біля капота
Авто у чудовому технічному та візуальному стані. Машина дійсно доглянута — завжди обслуговувалася вчасно, тільки якісні масла та запчастини. На даний момент перебуваю у військовій службі, тому авто стоїть без потреби — продаю лише через це. ? ? 2.0 TDI ? Автомат ? Клімат-контроль ? Підігрів сидінь ? Парктроніки ? Комфортний доступ ? Оригінальні легкосплавні диски Комплект зимової резини входить в ціну, зараз на літній ? Можливий огляд у Житомирі або за домовленістю у Вінниці. Реальному покупцю — аргументований торг.
Авто в ідеальному стані. Другий власник в Україні. Наїхав 3000км. CarPlay, камера заднього ходу, два комплекта резини. Продаю, так як надумали купляти нове авто.
Офіційний автомобіль виїхав з салону в березні 2014 року, ТО на офіційному СТО що підтверджено сервісною книжкою.
Машина на повному та впевненому ходу. Технічний стан ідеальний. Максимальна комплектація . Пригнана з Німеччини, 2 власник, 2 ключа. Адаптивні фари, оригінальна вебасто, масаж+вентиляція сидінь, адаптивний круїз контроль, утримання в полосі. Без ДТП, ні одного мальованого елемента, все в рідній фарбі 20 тис назад замінено ГРМ
Офіційний автомобіль, другий власник, володію 8 років. Обслуговування у дилера VW. Повністю обслужений (ходова, всі рідини і фільтри, радіатор замінений, є незначні подряпини на кузові). Більша частина пробігу по трасі, Європі. Лагідна експлуатація. Повнорозмірна запаска, ксенон, салон шкіра алькантара, парктроніки, клімат-контроль, датчики світла-дощу-шин і т.ін.
Технічно: мотор, коробка та ходова без зауважень Замінені масло, ланцюг ГРМ,антифриз та всі фільтри 1000 км тому Машина після хімчистки та полірування По всім деталям телефонуйте
Продам власний автомобіль. Приганяв для себе 2 роки тому. Авто куплене в США з мінімальними пошкодженнями і хорошою історією(є звіт скину за потреби) Авто повністю обслужена Ходова зроблена нічого не гримить не стукає їде м'яко масла не їсть, мотор капіталений 12тис тому коробка переключається плавно без ударів масло поміняне є декілька косметичних незначних нюансів майже непомітні Дзвоніть по телефону все розкажу Реальному покупцю торг Можливий обмін на g30 з моєю доплатою
Продаю власне авто, авто доглянуте повністю обслуговане , перед продажем зроблено ТО , до продажу додатковий комлект зимової гуми на дисках! Питань по авто не має , сів та поїхав, люба перевірка авто. Додатково встановлена гарна підсвітка салону , фари затягнуті в плівку , гарна адаптивна оптика. Авто з Америки ціле !!
Авто з незначним ударом, цілих або з такими ударами важко знайти. Новий модифікований з 2013 роки двигун, без тих проблем що були у попередніх. Мокра коробка 250, супер, працює без нарікань. Мастило їсть як усі турбовані автомобілі, від заміни до заміни (7 тис км) доливаю 1 - 1,5 літри. Проїхав 20 тис км, тричі робив ТО (мастила, фільтри), завжди лив Мотюль, замінив колодки, приводний ремінь генератора. При покупці робив повний огляд, абсолютно без зауважень. На 120тис на спрінтеку була заміна свічок, мастила і фільтра в коробку, та діагностика цепку. Всі незнані зауваження на фото. Технічний стан супер, автомобіль більшість часу їздив по трасі. Поїздив більше 2 років, жодних нарікань.
Продам обслужену машину, на ходу щодня. Вкладень не потребує, мотор працює тихо, на натягувачі ланцюга 2 зуба, коробка перемикає швидко без ривків та шумів. Поворотна лінза фари та підсвітка поворотів, вночі дуже комфортно все видно. Заводський R-Line, 18 дисків За машиною слідкую, салон чистий, мотор сухий. Свіжо замінено масло з фільтрами 300 км. На новій літній резині 43 тиждень 24 рік. Одеса район Таїрово. Огляд на СТО або з експертом.
Автомобіль привезений із США для власного користування, в Україні був один власник. Відновлювався якісно, всі елементи безпеки на місці, використовувалися лише оригінальні запчастини. Оснащений надійним двигуном 2.0 TSI та 6-ступеневою DSG з мокрим подвійним зчепленням. Встановлені оригінальні 17-дюймові легкосплавні диски, у комплекті також є 18-дюймові легкосплавні диски. Комплектація включає: • адаптивне світло; • пелюстки перемикання передач на кермі; • голосове керування; • двозонний клімат-контроль; • підігрів сидінь. Дах та задні фари обтягнуті якісною чорною плівкою. Автомобіль в доглянутому стані: регламентне ТО, масло в коробці передач замінене на оригінальне. Технічно жодних зауважень немає. Готова до перевірок на СТО. Салон чистий, охайний, у гарному стані, сидіння (шкіра) без слідів експлуатації. Загальний стан авто - сів і поїхав!
Автомобіль у Хорошом стані. Ходова обслужена. Салон доглянутий. Вчасне обслуговування. Авто у рідній фарбі, останні 2 роки авто їздило тільки по Європі. Зв?язатися по вайберу та вацапу за номером телефону : 380 д?евять,вісім, один, один , два , вісім, чотири,сім, один +**********71
АВТОПЛОЩАДКИ та АВТОБІЗНЕСМЕНИ - НЕ ТУРБУВАТИ. Авто з Кореї, володію 3 роки, лобове міняне (була тріщіна), 2 комплекти резини на дисках 18, літня нова 2026 року goodyear, новий аккумулятор, carplay, жк приборка, підвіска регулює жорсткість, парктроніки 360, камера заднього огляду, відео регістратор(перед та зад), авто вкладень не потребує, торг на переоформлення. Ціна на обмін 20000.
Автомобіль у дуже хорошому технічному та візуальному стані. Не приховую, що є дрібні нюанси, тому адекватний торг біля авто присутній. Швидким дуже хороший торг ;) За час володіння багато чого зроблено, тому зараз автомобіль не потребує вкладень — сів і поїхав. Що зроблено: ✅ новий КВКГ ✅ нові свічки запалювання ✅ замінені всі технічні рідини ✅ очищений впуск горіхоструєм ✅ нова прокладка впускного колектора ✅ перебрана ходова — сторонніх стуків немає Двигун 2.0 TSI працює рівно, тихо. Ланцюг ще не потребує заміни. Їжджу спокійно, тому масло практично не бере. Коробка DSG DQ250 — одна з найнадійніших коробок Volkswagen. Попереднім власником замінені щеплення та масло. Перемикає плавно, без ривків і пинків. Салон Комбінована шкіра у гарному стані. Працює весь функціонал. Є один нюанс по сидінню (ремонт приблизно 3500–4000 грн). Якщо не встигну зробити сам — готовий торгуватися. Додатково • два комплекти коліс (зараз на зимових + два літніх) • EVA-килимки • доглянутий салон • гарний стан кузова для свого віку Машину ніколи не мучив, не їздив у "відсічку", завжди обслуговував вчасно. По лакофарбовому покриттю є дрібні сліди експлуатації, без критичних моментів. Якщо шукаєте живий Volkswagen CC без необхідності одразу вкладати гроші — приїжджайте, покажу і чесно розповім усе про автомобіль. Перекупів та майданчики прохання не турбувати. Можливий обмін: • BMW E46–E92 з вашою доплатою • BMW F10 або F32 з моєю доплатою. Телефонуйте — домовимось.
Авто в гарному стані , своєчасне обслуговування !!! 18.03.25 повна заміна всіх салейнблоків , передніх тормозних колодок і багато іншого, мотор працює добре , коробка працює ідеально без нарікань , всі рідини мінялись вчасно ! Динаміка крута , пробіг не крутився !!! По недолікам це тріщина на лобовом склі та незначні , непомітні мілкі царапини на бампері ! Машина їздить тільки по місту , поганої дороги не бачила ! Для військових зроблю добру знижку торг присутній тільки біля капота !!! Більше фото та відео скину в особисті повідомлення ! Всім добра !
