- 91 тис. км
- Кіцмань
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Passat СС 2011 року випуску. Авто в технічно справному стані. По кузову є деякі нюанси. Стоїть хороша літня резина, новий акамулятор. Реальному покупцю хороший торг. Більш детально по телефону.
Passat СС 2011 року випуску. Авто в технічно справному стані. По кузову є деякі нюанси. Стоїть хороша літня резина, новий акамулятор. Реальному покупцю хороший торг. Більш детально по телефону.
Технічно справний та обслужений автомобіль. Stage 1. Правильний вихлоп. Вчасне Т.О. Замінена велика кількість запчастин. Має косметичні підкраси. Прохання телефонувати з реальними намірами покупки, не тратьте свій та мій час.
По техніці авто у задовільному стані,є невеликі питання по косметиці,деталі за телефоном
Volkswagen CC 2.0 TSI DSG, 2011 р.в. (модельний 2012) Продам свій Volkswagen CC. Автомобіль у власності давно, я другий власник в Україні. Машина обслуговувалася своєчасно, на ремонтах та обслуговуванні не економили. Є історія обслуговування та великий пакет підтверджувальних документів. Технічно автомобіль справний і готовий до експлуатації. За час володіння вкладено чимало коштів в обслуговування та ремонт. Встановлено Stage 1, видалено каталізатор (Euro-2). Коробка DSG DQ250 працює коректно, двигун і ходова без нарікань. Щодо автомобіля: 2.0 TSI Turbo, DSG DQ250, Пробіг: 216 000 км, антихром, тонірування Lumar по колу, два комплекти гуми 25 року на дисках: літо R18 з датчиками тиску, зима R17. З функцій: автосвітло, автодощ, двозонний клімат-контроль, круїз-контроль, підігрів передніх сидінь, електрорегулювання передніх сидінь, фари повертають за кермом, ел. гальмо, дотягування скла з ключа. З історії зі США: Пошкодження були мінімальними, безпека не спрацьовувала, силові елементи кузова не постраждали. При необхідності VIN відкритий - історія повністю прозора. З нюансів: є вікові сліди експлуатації по кузову, машині 15 років. Тріщини на водійському сидінні (типова проблема CC). Місцями провисли стеля. Автомобіль продається без терміновості. Хто шукає нормальну CC з прозорою історією. Торг є, але у автомобіля.
Продам своє авто, була пригнана з США в 2022 чи в 23 році з пошкодженням я задньої частини авто, я 2-й власник, авто в чудовому технічному стані, сів та поїхав. ходова зроблена, мастила двигуна та коробки поміняні, грм замінив, нові задні колодки, електронне регулювання передніх сидінь, дзеркал, підігрів передніх сидінь та дзеркал, мульткермо, шкіряний салон. За додатковою інформацією, звертайтесь по телефону.
Оригінальний пробіг. Обслужена повністю та вкладень не потребує. Цілий автомобіль, кузов без корозії. - шкіра, люк, клімат-контроль, підігрів сидінь, мультимедійна система, навігація, парктроніки, мультируль, круїз-контроль, датчики світла та дощу та багато іншого. Салон в ідеальному доглянутому стані. По електриці без помилок, все працює. Нова зимова гума. Готова до будь-яких перевірок на СТО. Пишіть у WhatsApp end telegram тому що звʼязок не завжди є
Volkswagen Passat CC, 2011 рік, 1.8 TSI turbo. Рідний пробіг 100%, авто доглянуте та повністю технічно справне, все працює чітко та без зауважень. Двигун, коробка, ходова частина - без жодних нарікань, всі масла та фільтра замінені вчасно та якісно! Європеець, в авто не курили. По всім питанням - телефонуйте !
Оригінальний пробіг ( не Америка). Авто доглянуте, користуюсь 8 -й рік, вкладень було багато, грошей не жалів, тому новий власник буде задоволений авто. Масла взагалі не бере, оскільки це питання було виправлено після придбання, замінено модернізовані поршні ну і звісно всі цепки, натягувачі і дуже, дуже багато всього детально розповім по телефону, авто бралося для себе і робилось під себе, завжди вчасно обслуговувалось. Має підвищений кліренс ( на проставках). Авто має ефектний та сучасний вигляд. Останнє обслуговування було у лютому місяці близько 1тис.$., докази по останніх вкладень можу надати. Прохання площадки для викупів та « перекупів» не турбувати, це не ваш варіант)
Друге авто в сім'ї. Заїхала в країну не бита не топлена. Замінено цеп, помпу, термостат, антифріз, прокладку, масло в коробці, капітальний ремонт коробки із заміною мехатроніка (коробка ще на гарантії) та багато іншого. На даний момент робити нічого не потрібно. Є два комплекти резини та ковриків. Обмін тільки на автомат. Ціна вказана без торгу. Всі інші деталі по телефону.
Авто в хорошому технічному та візуальному стані. Двигун працює рівно, коробка перемикає плавно, ходова без сторонніх шумів. Салон чистий та охайний. Кузов має ефектний вигляд, автомобіль завжди привертає увагу на дорозі. Багата комплектація, комфортний салон, відмінна шумоізоляція та приємна керованість. Вчасне обслуговування та дбайлива експлуатація. Автомобіль готовий до перевірок на будь-якому СТО. Продаж не терміновий. Реальному покупцю — аргументований торг біля автомобіля. За більш детальною інформацією телефонуйте .
2 ключі. Два комплекти килимків та гуми (літо: Michelin Pilot Sport 5 235/45 R17 — 04.2026р.; зима: Michelin Alpin 7 225/50 R17 — 12.2024). Авто у відмінному стані. Вкладень не потребує. Має косметичні підкраси. Заміна комплекту ГРМ на: 189241 км. та його перевірка на: 230576 км. Останній сервіс із заміни масла та фільтра DSG на: 229437 км. Останній сервіс із заміни масла в ДВС і всіх фільтрів на: 238086 км. Діагностика ходової та обслуговування гальмівної системи (заміна всіх гальмівних дисків і колодок, гальмівної рідини) на: 240105 км. По авто дуже багато зроблено та замінено. Обслуговування проводилося у профільному сервісі VAG Center у м. Чернігів. Всі документи по виконаним роботам в наявності, надам при перегляді авто. Готовий до перевірки на СТО. За додатковою інформацією, звертайтесь по телефону. Можливий огляд у м. Чернігів. Торг біля авто.
Класне авто на ходу , без додаткових вкладень . Всі деталі по телефону
ПРОДАМ Марка: Volkswagen Модель:Passat СС Рік: 2011 рік Двигун: 2.0 TDI КПП: Автомат Пробіг 252 км пробіг Ціна : 10999$ За додатковою інформацією звертайтесь за номером
Продаю гідний автомобіль, техніки не якихось моментів немає, стан сів і поїхав, без торгу тільки така ціна, низ ринку, всі питання по телефону, машина стоїть вашої уваги. Звонити по даним номерам ….. Андрій
Продам власне авто! Офіційна, купувалась в 2011 році в Харкові. Перехідна модель. ОДИН власник з того часу. 2.0 бензин на мокрій DSG DQ250, не путати з сухою. По авто все працює справно. Замінено цеп, попмпу, термостат, перебрана підвіска. Пробіг оригінальний, так як в сімʼї не єдине авто. Салон в дуже гарному стані, комбінований (шкіра, алькантара) Поворотні фари По кузову є нюанси (машина не нова, потребує полірування) Фарбовано заднє крило, є трішки шпаклівки (пошкодження яке було на останньому фото) Обмін можливий з моєю доплатою на новіше авто.
По даному авто було дуже багато зроблено за період експлуатації: Stage2 від KPD tuning, Встановлена система впуску CTS turbo з фільтром нульового опору, котушки запалювання CTS turbo, свічки NGK laser iridium, inlet pipe і charge pipe ARM motorsport, збільшений Інтеркулер Fmic performance, посилена подушка двигуна CTS turbo, маслоуловлювач Bar-Tek motorsport, шків коленвалу CTS turbo, вставка моментного важеля CTS turbo. По турбіні:була замінена на пробігу 211630 км на K04 Borgwarner з встановленням turbo muffler delete RTMG Motosport, та blow off CTS turbo. По Акпп було замінено на посилене зчеплення Bar tek Motosport та маховик. По ходовій частині: було замінено по колу амортизатори: перед Kayaba ultra sr, по заду Koni sport, комплект пружин Eibach з заниженням -30mm, замінено передній стабілізатор жорсткості Ecstuning з збільшеним діаметром 28mm, комплект кріплення переднього стабілізатора поперечної стійкості Ecstuning з поліуретановими втулками, замінені втулки передніх поперечних важелів Strongflex sport,які встановлюють на Audi s3, поліуретанові втулки переднього маятника Turboworks, задні нижні поперечні важелі Ta technix. По вихлопній системі: був встановлений downpipe з видаленням каталізатора,та спортивний глушитель Ulter sport. Літні диски seventy9 r18 з шинами Hankook ventus prime2 Зимові рідні r17 По салону: замінено кермо від Jetta Gli та встановлено сабвуфер під пасажирське сидіння. По кузовній частині: був встановлений передній та бокові сплітера від Splttr_perfomance. По світлу: було замінено бі ксенон на бі лед Sanvi a8 pro та пофарбовані маски в темний колір. Нещодавно було пройдено ТО на 211630км
Passat CC АКПП, передній привід, пробіг 200 тис.км, в дуже збереженому стані та на комплектації, без пошкоджень та підфарбувань.
