- 161 тис. км
- Запоріжжя
- Бензин, 1.98 л.
- Робот
Продаю власне авто, технічний стан відмінний. Комплектація R-Line. Пригнав зі США для себе у 2021 році з пробігом 120 тис.км. Працює кожна кнопка. Два комплекта резини. Допомоги в продажі не потребую.
Продаю власне авто, технічний стан відмінний. Комплектація R-Line. Пригнав зі США для себе у 2021 році з пробігом 120 тис.км. Працює кожна кнопка. Два комплекта резини. Допомоги в продажі не потребую.
Продам Volkswagen Passat CC, 2010 р.в. Америка без пошкоджень, ідеальний карфакс Заводський R-Line пакет Двигун 2.0 турбо Працює добре, обслужений, зроблені форсунки, замінені ланцюги, масло тільки Ликви Молли. Підвіска обслужена до дрібниць, нові амортизатори, нові гальмівні диски і т.д. КПП Механіка 6-ст. Нове зчеплення, новий 2-х масовий маховик Салон чорно-білий дуже красивий у хорошому стані Стеля чорна алькантара Гума нова Michelin Pilot Sport 5 У штатну мультимедію дооснащено блютуз, машина без вкладень зовсім, працює все, кондиціонер холодить відмінно. Продаж з переоформленням
ТО тільки зробили, автомат, клімат, круїз, підігрів сидінь, парктроники, шкіра, електро сидіння, датчик світла та дощу, гума літо continental!
Офіційний,куплявся в автосалоні м. Запоріжжя,є всі документи підтверджуючі , вся повна історія обслуговування авто.В ідеальному стані ,не бита не фарбована не підфарбована жодна деталь ,всі стекла рідні,всі ключи,по машині зроблено все що можливо на цей пробіг( всі документи є), машина дуже охайна
VOLKSWAGEN CC 2015 R-Line!!! -FULL LED ОПТИКА -ПОВОРОТНІ ЛІНЗИ -ДОДАТКОВЕ БІЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ -ПІДІГРІВ ДЗЕРКАЛ -АВТОЗАТЕМНЕННЯ ДЗЕРКАЛ -КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ -ДВУХЗОННИЙ КЛІМАТ -ПІДІГРІВ СИДІНЬ -ПАМ'ЯТЬ СИДІНЬ -ЧЕРВОНИЙ ШКIРЯНИЙ САЛОН -ЧОРНА СТЕЛЯ -ПIДРУЛЬОВI ПЕЛЮСТКИ ПЕРЕМИКАННЯ ПЕРЕДАЧ -BLUETOOTH -ОРИГIНАЛЬНI ДИСКИ R18 АВТО У ВIДМIННОМУ СТАНI!!!
Машина офіційно куплена в Україні. Перша реєстрація 18.07.2014р. Є сервісна книжка.Евро 5. Без проблемної системи з AD BLUE.У власності з 31.08.2019 р. Куплена з пробігом 87 500 км у другого власника. Оригінальність пробігу перевіряли у офіційного дилера.На 90 000 км. проведена заміна ГРМ з помпою, охолоджувальної рідини . радіатора та оливи в DSG. ТО проводилось раз на рік (менше , ніж 10 000 км). Усі рідини - тільки MOTUL !!! Два комлекти шин з дисками. Два комплекти салонних коврів (зима-літо) Дуже гарний стан.У липні були замінені передні амортизатори, верхні опори та пильовики з відбійниками. У 2024 році була переоформлена на доньку. Під час війни майже не експлуатувалася. РЕАЛЬНИЙ ПРОБІГ! Велике прохання до неадекватів (які дуже багато пишуть) та жебраків - НЕ ТУРБУВАТИ!!! Дякую за розуміння ))
Продаю власне авто, авто доглянуте повністю обслуговане , перед продажем зроблено ТО , до продажу додатковий комлект зимової гуми на дисках! Питань по авто не має , сів та поїхав, люба перевірка авто. Додатково встановлена гарна підсвітка салону , фари затягнуті в плівку , гарна адаптивна оптика. Авто з Америки ціле !!
Продам власний Volkswagen Passat CC.1.8 Автомобіль у хорошому стані, доглянутий та комфортний. Вчасно обслуговувалась, за автомобілем стежив та ставився бережно. Дуже комфортний як для міста, так і для далеких поїздок. Приємний в керуванні, добре тримає дорогу та дарує задоволення від їзди. Салон охайний та збережений, кузов має гарний вигляд. Усі документи в порядку. Будь-який вид переоформлення. Продаж не терміновий, від автомобіля не позбавляюся. Готовий до перевірок на СТО за рахунок покупця. Реальному покупцю торг біля автомобіля. Детальніше розповім по телефону або в повідомленнях.
продам СС ,авто пригнане і відновлював для себе.обслужив машину повністю та оригінальними запчастинами( є чеки).Заміна комплекту ланцюга (оригінал VW) ,масло та антифриз (оригінал vw) ,форсунки нові,также очищення колекторів,ходова в ідеалі,клімат тиждень тому заправив.пробіг після ТО 3 тис.км.коробка автомат,заміна масла 5 тис назад,также оригінал.Кузов у кераміці,тонування LLumar,в коло.хороша комплектація на старт стоп,безключовий доступ,підігріви.Пробіг рідний.Машина дарує емоції. Готовий до будь-яких перевірок на вашому СТО.також э можливiсть пригону в iнше мiсто.
Власне авто. Офіційно придбане в дилерському центрі міста Миколаїв. Всі документи разом з актами обслуговування на авто додаю. Два роки експлуатації. 5 тис тому зроблено велике ТО: обслужено коробку (заміна масла та фільтру) , двигун (заміна помпи, роликів, ременю ГРМ), ходову частину обслужено повністю з заміною ричагів, сайлентблоків, амортизаторів і пружин). Є додаткові комплекти коврів і другий комплект дисків на зимовій гумі. Дуже надійний і приємний автомобіль.
Авто на повному ходу, вкладень не потребує. Маленькі нюанси щодо лакофарбових матеріалів. Подзвоню, все розповім.
Продається Volkswagen CC 2010 року. Машина у відмінному стані, пробіг 220000 тис, регулярно обслуговувалась. Двигун працює як годинник, салон чистий та доглянутий, всі системи функціонують без нарікань. Відмінний варіант для тих, хто шукає поєднання стилю, комфорту та надійності. Якщо у вас є питання або хочете подивитися, звертайтесь!
Машина у відмінному стані, робити нічого не потрібно. По мотору, коробці, ходовій частині жодних нарікань. Хороша комплектація. Працює кожна кнопка. Решта питань по телефону.
Продам свій проектний автомобіль. Встановлені дотяжки на усі двері Кузов обклеєний прозорою сатиновою поліуретановою плівкою llumar matte, та чорним поліуретаном верхню частину кузова. Тонування вкруг, керамічна атермальна плівка llumar irx. Повна шумоізоляція професійними матеріалами. У салоні елементи декору та стеля зроблені у чорний колір. Встановлена магнітола Composition Medea с CarPlay навігацією Bluetooth камерою заднього вида.
VOLKSWAGEN CC 2016 SPORT! Двигун 2.0TSI 200 к.с. Коробка DQ250 з двома мокрими щепленнями Додаткове бічне освітлення Круїз контроль Підігрів дзеркал Підігрів сидінь Безключовий доступ Оригінальні диски R17 Машина у відмінному стані! Не вимагає жодних вкладень! Всі масла та фільтра поміняні!
Телефонувати за номером
Продаж Volkswagen CC 2.0 бензин (Stage 1) 2011 Зроблено дітей лінг машини По машині зроблено все абсолютно Ходівка чудова Мотор працює дуже добре Готовий до будь-якого СТО З електрики все добре Їде дуже бадьоро та дуже сильно
Перший власник після США. Авто по Америці з пошкодженням ходової - пасажирська сторона спереду. кузов цілий. ходова - все ок, в лютому витратив 26 т.грн. , развал зробив двигун - все супер, все завжди вчасно. в січні була ТО та заміна подушки і якихось резинок на 10 т. грн. , двигун сухий коробка dq250 (мокра дсг) - 10 т. км назад заміна комплекту зчеплення, масла, ще щось. - 44 т. грн. за рахунок того що багато проїхав на авто - раз на три місяці ТО, заодно і щось робили, для того щоб машина не підвела. З технічної сторони машина справна. По кузову - машина не ржава, днище - ціле , все ок. Болячка цього авто -водійське місце - розірване, потребує заміни або перетяжки, на це уступлю в ціні скільки потрібно. салон в іншому - цілий та має супер стан. хімчистка за бажанням. зима на 16 титанах (оригінал фольцваген), літо - на 19 титанах (оригінал R фольцваген). можливий обмін на електричку.
