- 150 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.98 л.
- Автомат
Володію машиною два роки, за цей час пробіг склав 15 тисяч кілометрів. Я четвертий власник в Україні. Технічне обслуговування проводилося регулярно: змінював ГРМ, гальма, чистив форсунки — загалом, усе, що могло найближчим часом вийти з ладу, ремонтувалося відразу ж. Масло ніколи не жерло, витрата стандартна, по місту 10-12, по трасі виходило і 6-7, по технічній частині зауважень жодних. Найближчим часом необхідне ТО, всі фільтри в багажнику будуть йти разом з машиною)) За зовнішнім виглядом була кераміка, фари у плівці, антихром, літня гума з дисками на зберіганні (фото 23), за невелику доплату віддам. На останньому фото єдина коцка з Америки, з якою ніхто нічого не робив, на їзду не впливає.
