- 192 тис. км
- Луцьк
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Перше наше авто,продаємо бо хочемо щось нового! Витрати пального місто 9/10, по трасі 7.5 Машинка закохає кожного Дзвоніть домовимось **********,
Перше наше авто,продаємо бо хочемо щось нового! Витрати пального місто 9/10, по трасі 7.5 Машинка закохає кожного Дзвоніть домовимось **********,
-У продажу Volkswagen Passat СС 2012р 2.0 TSI! -Двигун у відмінному стані,жодних нюансів по двигуну немає ! -Технічний стан ідеальний ,усе зроблено ! -Кузов практично в ідеальному стані і весь на рідні фарбі зроблено Поліровка+кераміка! -Салон приємний чистий ,нічого ніде не відпадає не поломане ! -Авто тоноване по колу плівкою Llumar ! -R 18 диски ! -Автомобіль на даний момент жодних вкладень не потребує ,перевірки будь які де завгодно ! -З документами усе гаразд ,авто знаходиться в Чернівцях !
Автомобіль в гарному стані жучків нема, є не великі сліди експлуатації, блютуз, підігрів сидінь, електро регулювання сидінь, датчики дождю світла, гарні диски резина зима стан як нова, коробка не пинаеться, масло не бере, не димить в цілому авто в гарному стані
ID 53470 Автомобіль приїхав з Європи в 2024 році, 2 власник в Україні, 1 ключ, сервісна книга присутня, чеки та виписки з обслуговування є, повне ТО коробки, замінили демфер, шестерні в коробці, зчеплення в коробці, по ходовій замінили пильніки, сальніки, втулки, стойки, ГРМ замінили 20 тис тому, масло в коробці також замінили, понвістю осбулежний і готовий до експлуатації, старет замінили, свічки накалу замінили, електронніку зробили, комлектація включає в себе підігрів сидінь, вентиляція сидінь, масаж сидіння водія, максимальна адаптивна оптика, парктроники в круг, мультикермо, декоративне дерево по салону
Продаю автомобіль у хорошому стані, повністю обслужений. Готовий на будь-які перевірки. Решта питань по телефону. Заміна ГРМ 172000 Заміна масла 182800
Passat cc 2011рік. Чіп на 300 коней. Нічого не тече і не стукає. Їде на всі гроші
Всі деталі за номером телефону!
Модель авто у R-Line. + комплект літньої гуми в подарунок
перший власник в Україні. Приганяв для себе.Авто вихідного дня.нічого робити не треба але потребує косметичних підкрасів на які скину ціну. пригнана с Канади тому і приборка європейська. нормальний стан.Звоніть на всі питання дам відповідь.
Passat CC R-line 2013 року, пригнаний для себе з Америки, вся безпеку ціла, тільки оригінальні деталі, 2.0 tsi dsg з подвійним мокрим зчепленням на 18 литих дисках, два комплекти гуми, адаптивне освітлення, пелюстки на кермі, управління голосом, двох зонний клімат контроль, підігрів сидінь, камера заднього виду, атермальне тонування лобового, Дах затягнута чорним поліуретаном, заміна масла в коробці (оригінал) пройдена повністю то, ніяких капіталовкладень не потребує, стан салону як новий
Авто в гарному стані, робити нічого не потрібно, всі розхідники замінені, ціпок 20 тис тому Готовий до любих перевірок на СТО Гарна комплектація панорамних дах, заводська підсвітка салону, нова зимова гума, свіже тонування, кузов під керамікою Торг
Авто не потребує вкладень, сів і поїхав
Авто в гарному стані. Повністю обслужене та не потребує вкладень. Коробка не має поштовхів чи чогось подібного. Мастило змінюється кожні 8 тис. Км. Була замінена цеп, немає стороніх звуків .Стоїть нова рульова рейка, замінені всі рідини. З ходової частини немає ніяких нарікань. Стоїть максимальна оптика , обклеїна в захисну плівку. На щитку 178000 км. За доп інформацією телефонуйте.
Авто в гарному стані, багато чого зроблено по ній, евро 2, стейдж 1, попкорн, обслуговується вчасно, заливаю дороге мастило liqui moly, по мотору та коробці запитань немає, по ходовій все добре, за іншими питаннями дзвоніть. Реальному покупцю гарний торг. Можливий прігін!
Автомобіль без пробігу по Україні. У відмінному технічному та косметичному стані. Не битий та не фарбований. Салон в збереженого стані як новий. Гарна комплектація. Нова резина. Детальніше за телефоном.
