- 270 тис. км
- Харків
- Бензин, 1.98 л.
- Робот
Продається автомобіль. Стан відмінний. Вкладень не потребує. Ходова без жодного нарікання , все в ідеалі. Салон в ідеальному стані. з США прийшла з мінімальними пошкодженнями, безпека не спрацьовувала.Замінено всі рідини(моторна олива, олива акпп, охолоджуюча рідина, гальмівна рідина) ланцюг грм, помпа, клапан вкг, форсунки, свічки запалювання, котушки. Торг біля капоту. Деталі по телефону. Машина вартує своїх грошей.
Продам власний автомобіль, Замінено масло фільтра Також по ходовій частині все що потрібно помінялос. Є чотири зимових колеса зараз машина на літній резині.Деталі по телефону.Прохання площадки і Перекупів не турбувати Реальному покупцю хороший торг. Всім вдалих покупок
Я власник, стан сів-поїхав. Пригнаний з Кореї. Нічого і ніякий пробіг ніколи не скручував і не збираюсь. Пошкодження мінімальні (крило, є відповідні фото). За автомобілем дивлюсь краще ніж за собою. Заміна масла та фільтрів суворо кожні 8 тисяч. Нова АКБ 2026 року. Чудове світло. Шкіра на кермі та сидіннях як нова. Регулювання підвіски в 3 режими (комфорт, стандарт, спорт). Лепестки перемикання передач, підсвітка ніг та вставок на дверях. Телефон працює через штатну магнітолу, відтворює музику, дзвінки і т.д. Магнітола русифікована. Заміна масла в коробці на 87 тис. Нарікань по ходовій немає. Комплект зимової резини «Bridgestone» у прекрасному стані. Диски R18. Велике прохання автобізнесменам не турбувати. Віддам красеня лише у добрі руки. В разі необхідності можу зняти відео чи показати через відеозвʼязок. Всім гарних продажів і покупок.
Volkswagen cc 2.0tsi 2013р. Авто повністю обслужене, замінене масло, повітряний фільтр та фільтр салону. Повністю справна ходова. Нове ближнє та дальнє світло. Замінене масло в коробці передач. Зроблений техогляд з можливістю виїзду за кордон. Будь-ласка вайбер, вотсап, телеграм.
Продам своє авто яким користуюсь уже 5 років Авто в хорошому стані, на ходу Хороша зимова резина По комплектації: Датчик дощу Датчик світла Підігрів дзеркал Затемнення дзеркал Bluetooth Клімат двох зоний Підігрів сидінь Електро регулювання сидінь Панорама Адаптивні Led фари, самі наворочені З нюансів: Авто має малі вмятини від граду Тріснуте лобове Скрипит рейка До ходової треба дивитись, міняти резинки Цікавить обмін, в приорітеті електричка! Можлива доплата.
Продам власне авто Пробіг 224 Машина пересуваються здебільшого містом Тому за час володіння проїхала 5,5 тисяч. Все робилось вчасно На ходу кожен день З останнього-нове лобове ,форсунки,заміна масла та фільтра ,вентилятор кондиціонера, За усіма питаннями та подробицями Звертайтесь за телефоном або в чат
CC рестайл ідеальний стан з Америки практично без пошкоджень,дверка і крило (дивіться VIN) з таким пробігом і в такому стані не думаю що їх багато) Машина купувалась і робилась для себе,не на продаж
Доброго дня. пропоную СС в непоганому статті. кожен день на ходу.свіжа страхування. обмін тільки з вашою доплатою!!!
Продам Volkswagen CC, 2013 рік Пригнана з США в 2022 році, з мінімальним пошкодженням. Безпека ціла, акпп, ходова, мотор, все працює справно. Новому власнику віддаю комплект зимової резини Всі питання по телефону.
Продам власне авто. Технічно у відмінному стані. Оригінальний пробіг! Детальніше розповім по телефону.
Гарний стан, обслужений повністю, оливу міняю кожні 7-8к. На 120к встановлені 19 диски з новою резиною, замінені всі подушки двигуна, мастило в дсг замінюю кожні 40-50к, остання заміна в дсг була на пробігу 123к, на 125 тисячах замінені амортизатори в круг з опорами, рульові тяги, накінечники, сайлентблоки передніх важелів, пару сайлентів сзаду, стійки стаба і т.д. Ланцюг замінений на пробігу 90к. Комплектація стандартна для америки - датчики світла дощу, ксенон, двохзонний клімат і т.д. , чорна стеля.
Продам власний автомобіль 1 власник в Україні, пригнаний з США, є Carfax Авто без ДТП, повністю в рідній фарбі Двигун 2.0 TSI (200 к.с.) Проведене обслуговування двигуна (в США був прогорів клапан) Після ремонту проїхав ~40 тис км, працює рівно, без зауважень Ланцюг ГРМ замінений Масло в двигуні та коробці замінене Турбіна працює добре Ходова обслужена Є сервісна книжка Авто в хорошому стані, вкладень не потребує
Продам власне авто, другий власник в Україні, пригнана з США у 2022 році з дуже легкими пошкодженнями. Авто в гарному стані, обслуговувалась вчасно, є вся історія обслуговування з моменту пригону в Україну, пробіг 100% оригінал, технічно повністю все справне, візуально теж все добре, зауважень немає. Авто комфортне та динамічне 2.0 TSI в парі з мокрим 6-ти ступеневим роботом DSG-DQ250, був зроблений stage 1 від APR (280 л.с.) в штатах, екологія на місці, мотор масла не бере, не димить, працює рівно, коробка перемикає чотко, не пинається, авто вкладень не потребує. Диски R18 з двома комплектами гуми Зима-Літо Всі питання по телефону, за потреби скину додаткові фото, відео. * Датчик світла * Адаптивний Біксенон * Датчик дождю * Круїз контроль * 2-х зонний клімат * Передні електро сидіння з підігрівом * Шкіряний салон * 2 ключі * Датчик тиску в шинах * ABS
Добрий час. Автомобіль, що пропонується був придбаним на 229 тис.км. 11.2021 року і до 6.2024 використовувався, як засіб пересування з одного кінця міста в інший, робота - дім 25км/день. Вже з 6.2024 користується дружина з цією ж ціллю, але пробігом до 10 км/день. Очікуємо поповнення, тому вирішили, що потрібен новий ТЗ з іншим функціоналом. Авто з США, де пошкодженим було лише лобове скло. Без ДТП. Технічна частина: повністю справне авто, де будь-які нарікання відсутні, від лампочки і елементів ходової до АКПП та двигуна. Лакофарбове покриття: у відмінному стані, виконано полірування. Стан салону: охайне відношення і чистота. Авто сімейного призначення, вкладаю завжди кошти, щоб в будь-який потрібний момент не підвело. Присутня історія усіх ремонтних робіт та доопрацювань. Більшість фото зробив на літній резині і дисках (входить в ціну) на сьогодні вже служить зимовий комплект. Дякую за увагу, чесних продавців і вдалих покупок!
Продаю своє авто, перший власник в Україні, з Америки приїхала з мінімальними пошкодженнями, по техніці питань немає, диски r19.
Продаю власний автомобіль, по техніці все добре по іншому також, є моменти по ЛКП але на свій рік все нормально, заміненний ланцюг ГРМ, стоїть нова літня резина, зроблена музика (замінено 4 штатних динаміка), зроблена шумоізоляція 4 дверей, всі деталі по телефону, торг є.
Продам автомобіль у хорошому стані, на гарній комплектації. Стоїть нова зимова гума. Масло ляється лише Bardahl 5?30.
Потребує ремонту двигуна, мотор та коробка зняті
