- 77 тис. км
- Суми
- Дизель, 1.97 л.
- Автомат
Продам авто марки Volkswagen passat CC,в гарному стані , 2013 року випуску. Придбано в ТОВ Автодім Атлант-М м.Київ 18.04.2014 Вкладень не потребує.
Продам авто марки Volkswagen passat CC,в гарному стані , 2013 року випуску. Придбано в ТОВ Автодім Атлант-М м.Київ 18.04.2014 Вкладень не потребує.
Без підкрасів, самий потужний мотор 184л.с., замінено ремені, помпа, антифриз, масло в коробці, 2 комплекта резини 2025 року. Встановлений монітор Teyes CC3 2k. 1000 км назад встановлений новий маховик!
Пригнана з Кореї на початку 2024року, перший власник в Україні По комплектації : - адаптивне бі ксенонове світло - 2 ліра дизель, DQ 250, повний привід - дзеркала з автозатемненням - складання дзеркал - шкіряні сидіння з підігрівом, електрорегулюванням передніх сидінь та пам?ять водійського сидіння - авто холод - круїз - ДСС підвіска - старт стоп - люк Є два комплекта гуми. Зимова гума на 18 оригінальних дисках задишка протектору вистачить на повноцінних 2 сезона. Літня гума на 18 оригінальних дисках Ауді, залишку протектору вистачить більш ніж на 3 сезона. Також є два комплекта якісних килимків (літо/зима) За іншими питаннями дзвоніть!
Авто а iдеальному станi !
Я власник, стан сів-поїхав. Пригнаний з Кореї. Нічого і ніякий пробіг ніколи не скручував і не збираюсь. Пошкодження мінімальні (крило, є відповідні фото). За автомобілем дивлюсь краще ніж за собою. Заміна масла та фільтрів суворо кожні 8 тисяч. Нова АКБ 2026 року. Чудове світло. Шкіра на кермі та сидіннях як нова. Регулювання підвіски в 3 режими (комфорт, стандарт, спорт). Лепестки перемикання передач, підсвітка ніг та вставок на дверях. Телефон працює через штатну магнітолу, відтворює музику, дзвінки і т.д. Магнітола русифікована. Заміна масла в коробці на 87 тис. Нарікань по ходовій немає. Комплект зимової резини «Bridgestone» у прекрасному стані. Диски R18. Велике прохання автобізнесменам не турбувати. Віддам красеня лише у добрі руки. В разі необхідності можу зняти відео чи показати через відеозвʼязок. Всім гарних продажів і покупок.
Продам Volkswagen CC 2.0 TSI (Stage 2, ~270–280 к.с.) 2014 року, модельний 2015. Автомобіль у дуже хорошому стані як технічно, так і візуально. Доглядався для себе, без економії на обслуговуванні. За трохи більше ніж рік в обслуговування вкладено близько 3000$. Обслуговувався переважно на сервісі. 🔧 Технічна частина: - Замінено помпу - Нові свічки запалювання - Опорні підшипники з подушками - Сайлентблоки передніх важелів - Антифриз замінювався двічі - Моторна олива та всі фільтри — кожні 5 тис. км - Заправка виключно 95+ або 100 бензином - Проводилась ендоскопія - циліндри в ідеальному стані 💺 Салон: - Чистий, доглянутий - Всі дверні карти переклеєні новою якісною шкірою 🚗 Кузов: - В гарному стані - Є незначні сліди експлуатації (сколи/подряпини) - Невеликий дефект на передньому бампері біля номерної рамки 🛞 Комплектація: - 2 комплекти коліс (літо/зима) на титанах - Зимова резина — нова (2025 року) ⚡ Додатково: - Автомобіль використовувався в спокійному режимі, без перегонів та навантажень - Авто дуже добре їде, динамічне та приємне в керуванні - Обслуговувалось вчасно, вкладень не потребує 📍 Можливий торг біля авто.
Авто в гарному та збереженому стані. Перший власник в Україні, переоформлення було в сімʼї. Обслуговування на офіційному сервісі. Оригінальний пробіг 1000% Замінений демфер Андроїд магнітола сучасна Замінено лед лампи світло дуже хороше. Кліренс піднятий на 2 см. Екологія на місті. По авто робити нічого не потрібно. Зберігання авто в паркінгу, зимою не використовувалась. Дзвоніть про авто розкажу.
• Перший власник в Україні Стан близький до ідеалу, всі модифікації робив власноруч, за авто дуже піклувався, все обслуговував вчасно. Заміна масла і фільтрів була кожні 5 тис. Салон ідеал, стеля перетягнула в чорний колір, встановлена оригінальне амбієнтне підсвічування в салоні. Всі лампи в салоні замінено на LED. Зовні зроблено повний антихром, затягнутий в плівку. Фари перепаковані з дорогими LED лампами, та затягнуті в бронеплівку. Задні стопи потягнуті в темну бронеплівку. Зроблено дорогий вихлоп на DOC Глушак в м.Одеса. Каталізатори на місці. Звук дуже приємний. Під капотом замінено ланцюг ГРМ, турбіна після реставрації с новими компонентами. Багато дрібного було замінено при огляді розповім. Стоять дорогі диски, американського бренду. В Україні аналогів нема. Дорога резина CONTINENTAL і літо і зима. Ціна за добре зроблене авто, було вкладено дуже багато сил і грошей. Машина дуже притягує погляди, тачка яскрава і помітна. На обмін дорожче. Є торг але адекватний. Перекупам не писати і не дзвонити. Дякую!
Авто в гарному стані, обслуговувана повністю !!! Вся детальна інформація за телефоном !!!
Авто - стан нового, обслуговувалася на VW, сервісна книжка з усіма відмітками. Авто повністю з історією, рідний пробіг. Гаражне зберігання. Повністю перевірена. Торг мінімальний біля капоту.
Доглянуте авто, капот, фари, радар, передній бампер, низ дверей по молдінги, пороги в бронеплівці, дах в чорній плівці. Адаптивний круїз з гальмуванням, android авто. Стейж1 зроблений на Апстейж м. Київ. На всі ремонтні роботи зберігаються акти робіт від мене і попереднього власника.
