- 194 тис. км
- Запоріжжя
- Бензин, 1.98 л.
- Ручна / Механіка
Volkswagen Passat CC 2010 рік Тех стан чудовий на 221000 була заміна оливи та фільтрів Росхід по місту 11-13 л, по трасі 7.5 л. Другий комплект резини входить у вартість Двигун, коробка, підвіска та інші агрегати цілком справні. Із проблемних питань: задня ліва дверь біля ручки починається корозія, потребує підкрасу або заміни задня ліва фара розбите скло, на задній правій фарі є тріщина, шкіра на водійському сидінні трохи потріскалась Але ці всі нюанси обговорюються і вирішуються шляхом торгу.
Переоформлення автомобіля
Авто на повном ходу мотор коробка без питань Ходова вся збита з Америки приїхала ціла машина цепки замінені по кузові є нюанси по бамперам не критичні все що цікавить по тел Обмін з доплатою в дві сторони
Машина у відмінному стані, робити нічого не потрібно. По мотору, коробці, ходовій частині жодних нарікань. Хороша комплектація. Працює кожна кнопка. Решта питань по телефону.
Добрий день, в продажу залітає Чорна на чорному в чорному моя СС-шка, в якій зроблений капітальний ремонт двигуна повністю, нові поршня колбин шміт, баланс вали, новий масляний насос по пієнбургу, полностью зроблена ГБЦ всі клапани направляйте сальники, новий розпредвал із клапаном фаз, новий грм всі башмаки, всі прокладки нові, новий квкг, турбіна отреставрірована, в коробці масло поміняно зауважень по ній немає, ходова вся прикучи не гримить, салончик байдуже затянут весь в чорний, обкатка пройдена 4500 км, їде дуже добре, володію авто рік • На авто кошти не жалів, є торг, я власник авто переоформлення
Машина у гарному технічному стані - вкладень не потребує! Коробка працює відмінно, мотор не димить - все працює як треба! По машині багато, що робилося, обслуговується вчасно! За детальною інформацією в особисті на месенджери - Ватсап, Телеграм, Вайбер! На телефонні дзвінки можу не відповідати, бо не завжди на звʼязку! Площадки прошу не турбувати!
Продам офіційне авто Фольцваген СС 2012 року 2.0 TDI в максимальній комплектації. Купувався в м.Львів автосалон "Алекс". Я другий власник! Обслуговування у Офіційного дилера! Має всі відмітки про ТО! Вся в рідній фарбі! Технічно без питань! Люба перевірка ....! Комплектація: - Двигун 2.0 ТДІ коробка DSG 6 ( мокра). - Датчик дождю, світла, втоми водія, об'єму салону, крену авто. - Електропідігрів лобового скла, заднього скла, дзеркал, передніх сидінь, омивачів лобового скла, омивачів фар. - AFL фари! ( автоматичні - з підсвіткою сліпих зон, слідкують за поворотом керма). - Задні LED фонарі. - Амбієнт підсвітка салону, підсвітка ніг, підсвітка дверних ручок, дзеркал. - Оздоблення салону деревом. - Двузонний клімат контроль " Climatronic" ( має електричний підігрів салона взимку, до прогріву двигуна) - Систему старт - стоп.
Продам Цц 2013 рік , 2.0 бензин , Акпп мокра , шкіряний салон , клімат контроль , круїз контроль , підігріви і тд. По авто замінено Грм , фазорегулятор , почищено впускні канали (горіхоструєм) , до Акпп притензій немає , радіатор пічки і кондиціонера нові , два комплекти резини , клімат заправлений , масложор мінімальний , свічки замінені , то 2 тис км тому зроблене. Обмін лише на дешевше авто
Володію машиною 4 роки, за цей час пробіг склав 50 тис км. Була більше як машина вихідного дня. Авто в чудовому стані, двигун працює чудово, коробка теж, ТО проводилось регулярно, заміна масла в двигуні кожні 5 тис км.( з усіма фільтрами) заміна масла і фільтрів в коробці проводилась на 170 тис км, заміна цепу була на 150 тис км. заміна помпи на 160.км , перебрана вся ходова частина. Придбані нові диски r17, на них нова спортивна резина літня, в комплекті йдуть оригінальні диски r17 і зимня резина. Замінений монітор на більш великий ( андроїд), замінена камера заднього виду ( надсучасна), зроблена ембілайт підсвітка салону, пошиті коврики на заказ, плюс є оригінальні. Салон в автомобілі як в машині з пробігом 10 тисяч. Долив масла 200-300 грамів на 5 тс км. Витрата палива по місту 6-10 л, при активній їзді 11-14 л По кузову все ідеально ,є тільки невелика царапка на задній боковій частині, і невелика вмятинка над лівою фарою. Кожен рік покривалась твердим воском, в перший рік придбання покривалась керамікою За детальними питаннями - телефонуйте.
Автомобіль в хорошому технічному та візуальному стані. Проведене повне ТО, автомобіль на повному ходу. Два комплекти резини
Перше наше авто,продаємо бо хочемо щось нового! Витрати пального місто 9/10, по трасі 7.5 Машинка закохає кожного Дзвоніть домовимось **********,
-У продажу Volkswagen Passat СС 2012р 2.0 TSI! -Двигун у відмінному стані,жодних нюансів по двигуну немає ! -Технічний стан ідеальний ,усе зроблено ! -Кузов практично в ідеальному стані і весь на рідні фарбі зроблено Поліровка+кераміка! -Салон приємний чистий ,нічого ніде не відпадає не поломане ! -Авто тоноване по колу плівкою Llumar ! -R 18 диски ! -Автомобіль на даний момент жодних вкладень не потребує ,перевірки будь які де завгодно ! -З документами усе гаразд ,авто знаходиться в Чернівцях !
Заводський R-Line. По машині зроблено багато, окрім базових ТО: 135 т. км - після купівлі, замінений перший раз ланцюг ГРМ, на 210 т. км замінений другий раз. Замінений був ТНВД 30т. км назад. В автомобілі в круг встановлені спорт амортизатори KYB ULTRA SR та нові пружини. Через стук рейки APA - була замінена на рейку ZF-3 з пробігом 19 тисяч. Встановлений новий комплект посиленого щеплення LUK від S3 (не важке, по зусиллям вижиму!) + новий маховик. Зроблена шумовіброізоляція передніх арок, задніх арок, багажника, всіх дверей, стелі. Встановлений Composition media (з активованиим Carplay/Android auto) + камера заднього виду. Європейський підлокітник зі шторкою. Перетягнута стеля. Збережені фари в гарному стані завдяки бронеплівці. Диски американського виробника VIPmodular - VRC110, дуже легкі. Заміна масла в двигуні кожні 5-6 тисяч. Також на 190т.км замінене масло в коробці (Mobil). Авто їде дуже бодро та збито. Машина на механіці, ніяких проблем як на ДСГ. Міг щось забути додати, але в авто покладено дуже багато зусиль, кожний елемент, кожний нюанс пропрацьований. При купівлі обирав тільки механіку, адже є поціновувачем. Авто дарує емоцію. Готовий до будь-яких перевірок (ендоскопію і так далі, впевнений в технічному стані на всі 💯). Мінімальний торг на місці
Продам власне авто! Автомобіль у хорошому технічному стані, повністю обслужений та не потребує вкладень. Проведено ремонт ходової частини, замінено всі масла та фільтри, включаючи обслуговування коробки передач!
Volkswagen cc sport комплектація в r-line обвісі. Перший власник в Україні. Авто з США run&drive. Відбувалася заміна навісних деталей. В технічному плані все ок, за запитом можу скинути carfax. Він код не приховував, можете переглянути пошкодження в США. В Україні було замінено масло в моторі та заміна передніх сайлентблоків. Стоїть нова резина, диски перефарбовувалися. Салон в гарному стані, стеля перетягувалася. По кузову є декілька царапин та потертостей, полірування ще не робив. За іншими деталями в повідомлення
Volkswagen Passat CC R-line 2013 … До вашої уваги Volkswagen CC R-line *138 тис пробігу *210 к/с *165 л/с *2013 рік *2-ий власник *Чорний металік #Автомобіль можна оглянути в місті Мукачево #Готовий до будь яких перевірок СТО #Всі розхідники мінялись вчасно, технічно обслужений. #Аргументований торг присутній По комплектації: -підігрів сидіння -клімат контроль -круїз контроль -комбінований шкіряний салон -оригінальні диски R-line 18 -автосвітло та авто дощ -Full LED оптика -пелюстки перемикання передач Та багато іншого… Розхід залежить від їзди, в середньому 10л на 100км. По всім питанням звертайтесь по номеру телефону або в чат. Адекватний торг.
