- 320 тис. км
- Київ
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
На ходу Кадік пасажир заводський. Легко стартує і тримає дорогу, дуже маневрене. Шини зимові, нові. Авто провело зі мною нашу зиму на наших дорогах і показало себе дуже класним бойовим другом. В серпні була заміна правої шарової опори. Дуже економічне у витраті палива. Фільтра і масло мінялося регулярно, кожні 8-10 тис. Заміна щойно. Була заміна пластикової деталі в охододчуючому процесі двигуна. І дріб'язковий ремонт. Заміна підшипників, рульових рейок, тормозних колодок, пружин. Кондиціонер працює. Робота кондиціонера не впливає на швидкість авто. Стан салону хороший. Є потертості на сидінні водія, та на бокових вставках передніх дверцят. Є невеличкі сколи краски та потертості. Продаю, тому що не відповідає моїм бізнес задачам.
