- 239 тис. км
- Гусятин
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль на ходу, в доброму стані. Замінено ГРМ, масло, тормозні накладки. Сів і поїхав.
Автомобіль на ходу, в доброму стані. Замінено ГРМ, масло, тормозні накладки. Сів і поїхав.
продам кадіка в хорошому стані по мотору коробці питань нема резина хороша любий вид переоформлення дзвоніть домовимся торг на каву. Микола **********
Продам а/м Volkswagen Caddy 2010 p.випуску.Перероблений на пассажир.Пригнаний з Італії.Без ДТП та підкрасів.Рідний пробіг.По машині нічого робити не потрібно,сів поїхав.На титанивих дисках з хорошою літньою резиною.На 112 тис.замінено ГРМ по оригіналу,на 135 форсунки
Продам авто в гарному стані. Розхід 6 л на 100 км. Новий Акб. Резина 80%. В наявності є фаркоп. Всі питання за телефоном
Всі питання за телефоном
Авто продається як є, потрібен ремонт ходової на 30-35 тис грн. Літня гума куплена у 2025, зимова у 2024, зимова йде в комплекті.
Володію 5й рік, доглянуте сімейне авто, обслуговувалось вчасно, гаражне зберігання, все скло рідне, комплект зимової гуми на 15R легкосплавних дисках, 2 ключі, вкладень не потребує.
Пропоную сімейне авто в доброму рабочому стані. Кузов пасажир с заводу.Є незначні дефекти по кузову. Екологія вирізана. Другий власник. В ДТП авто не було.Нова резина всесезонка, комплект літньої резини у подарунок.Більш детальна інформація за телефоном.
Автомобіль пригнаний в 2013 року з Німеччини, в Україні я один власник з 2013 р . Автомобіль був зразу перероблений на пасажирський, сервіс робився в одного майстра , продаю з доводу покупки нового авто , торг присутній у капота . При додаткових питань дзвоніть до 21:00
Авто в гарному стані, гаражне зберігання, 10 дюймова магнітола, один власник в Україні (пригнанене з Німеччини в 2020р з встановленою газовою установкою).
машина сів і поїхав робити нічого не потрібно. резина нова пропан + метан+ бензин без підкрасів. запас ходу 1350км в машині є багато дороблено для комфортної їзди ( на 1т$) 5 балонів метану і 1 пропану + бензин. балони замінені 12 міс 17 року по акції ,що є немаловажно.
автомобиль в хорошем состоянии технически так и внешне . по нюансам лакокрасочного покрытия это небольшие рыжик на крыльях могу предоставить фото . масло и все расходники менялись каждое 8-10 тис. км. недавно заменили диск сцепления и корзину (1тис.км назад) . автомобиль во владении с 2019 г.
Продам Volswagen Kaddi
- Заводський пасажир. - кондиціонер - 2 здвижні двері, - тоноване скло. - 85 літрів газу пропан. - в салоні не курили! Чиста тепла) - все вчасно обслуговувалось, тому машинка ніколи не підводила! Пробіг в основному по Європі. Жодна частина кузова не знімалась! Машиною будете задоволені!!! Фольц є фольц))) Продаю бо потрібна більша машина.
На ходу Кадік пасажир заводський. Легко стартує і тримає дорогу, дуже маневрене. Шини зимові, нові. Авто провело зі мною нашу зиму на наших дорогах і показало себе дуже класним бойовим другом. В серпні була заміна правої шарової опори. Дуже економічне у витраті палива. Фільтра і масло мінялося регулярно, кожні 8-10 тис. Заміна щойно. Була заміна пластикової деталі в охододчуючому процесі двигуна. І дріб'язковий ремонт. Заміна підшипників, рульових рейок, тормозних колодок, пружин. Кондиціонер працює. Робота кондиціонера не впливає на швидкість авто. Стан салону хороший. Є потертості на сидінні водія, та на бокових вставках передніх дверцят. Є невеличкі сколи краски та потертості. Продаю, тому що не відповідає моїм бізнес задачам.
