- 330 тис. км
- Путила
- Дизель, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам. Вольтсваген кадді.2005 року. 2.0 дизиль. Кого цікавить більше інформації прошу відразу телефонуйте.
Продам. Вольтсваген кадді.2005 року. 2.0 дизиль. Кого цікавить більше інформації прошу відразу телефонуйте.
Продам Volkswagen Caddy 2005 1.4 газ бенз! Оригінальний пасажир!!! Машина повністю обслужена, все працює!!! Надіті чохли на сидіння!!! Машина 12 років в одних руках!!! Технічно в гарному стані, не гнила! Якщо цікавить, звертайтесь!!!
Продам надежную машину в очень хорошем визуальном и техническом состоянии, кузов не бит, краска на машине заводская, двигатель работает четко, ходовая в полном порядке, новий АКБ. Ремкомплект грм, все фильтра и масло заменены. Сел и уехал!
Добрий день продаю власне авто. по техніці питань взагалі. ходова мотор в доброму стані. по кузову є строхи ньанси. продажа з переоформленням. газ вписаний.
Авто в гарному технічному стані. Пригнаний з Європи. В Україні перший власник.
Автомобіль в хорошому стані.Потребує косметики.Деталі по телефону.
Ц/з, сигналізація, тонування, кондиціонер, фаркоп, витрата по місту = 8,5, хороше світло, новий великий акумулятор, робити нічого не потрібно. Обмін на повнопривідний Tucson, Duster (бензин), або на Т-5, Т-6. з моєю доплатою.
Машина 3 роки у мене, без всяких нарікань, катаюсь кожного дня, використовується для сім'і, продаю бо сім'я збільшилась, потрібна більша машина, у 253 тис. поміняв грм., помпу, ремні, натяжний, фільтра, масло, передні амортизатори, салінблоки, зетки, акумулятор, поставив захист двигуна і коробки металічний 4мм. Вкладень не потребує сів і їдеш куди хочеш, машина надійна як годинник, якщо цікавить дзвоніть все розкажу документи впорядку я власник. Торг розумний.
Авто в хорошому стані все працює відмінно, обслуговування на оф сервісі Перший власник, пригнаний з Німеччини в 2009 році, рідний пробіг
Машина кожен день на ходу Мотор в хорошому стані,не димить,масла не бере,працює рівно Ходова зремонтована,не гримить не стукає Нова рульова рейка,акумулятор,замок запалювання,мотор був замінений півтора року назад,хороша магнітола,з документами порядок,переоформляється,детальніше по телефону
Авто технічно в доброму стані, тільки потребує косметичного ремонту,
Продаю автомобіль на свій вік в хорошому стані, капіталовкладень не потребує, кожного дня на ходу, розхід палива 7 л на 100 км (міс/трас). Більш детальна інформація за телефоном.
Автомобіль у відмінному технічному стані,є зауваження по кузову, оригінальних пасажир.Детальніше по телефону .
торг біля авто. Відповім на питання по телефону.
2.0 турбо дизель після дтп всі деталі в наявності детальна інформація за телефоном
Продам фольцвагин калік 2005 р дизель 2 л З роблена повністю ходова замінений ГРМ замінено масло зроблені форсунки тільки є не значні нюанси по кузову розбите скло лобове
