- 204 тис. км
- Стрий
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Продам кадік, в оригіналі йшов з заводу газ метан Авто кожного дня на ходу Масло, фільтра замінено 4 тисячі тому
Продам кадік, в оригіналі йшов з заводу газ метан Авто кожного дня на ходу Масло, фільтра замінено 4 тисячі тому
Оригінальний пасажир! Авто в ідеальному стані, замінено всі фільтра, масла, ГРМ. Оригінальна газова установка, встановлена у Німеччині. Розхід газу 9 л. Титанові диски як нові.
The car is fully operational, has a Benzin engine 1.4 v16 with gas LPG , to reach me please call the number phone on the car , the German number (one, seven,six,seven,three,nine,six,zero,three,four, zero) so i can give you more details and send you video , also if we agree i can come to kiev so you can try it and bring it for control if you want.
Тип палива: газ метан або бензин. Стан автомобіля: Двигун в нормі Коробка передач в нормі Ходова частина в нормі Проблема із порогами Із документами все добре, будь яке переоформлення.
Заводська газова установка
Фольксваген Кадди 1.4 Газ-Бензин 266 000 рідного пробігу. Два ключі, також є усі сервісні книжки. Оригінальний пасажир. Дві бокових двері. Мотор, ходова і коробка працюють ідеально. Резина зимня нова, зараз Кадді на металевих дисках з новою зимньою резиною, також ще є титанові диски вони на літній резині. Машина в гарному стані купував для сім’ї. Салон має незначні потертості на дверних ручках а все інше в ідеальному стані
Авто у чудовому стані були підкраси деталей кузова, технічно обслуженне, все справне кожна кнопка працює, авто вкладень не потребує!
всі деталі по телефону
Продаю свій автомобіль сімейного типу, може бути під бізнес так як багажник великий. Авто доглянуте, не бите не перефарбоване! Нова зимова резина. На машині їздили не багато так як є два авто. Два ключа в комплекті. Машини повністю обслужена. 2000 км. тому замінив масла та фільтра. На 241 тис. км. відбулась заміна ГРМ. Авто має свіжу реєстрацію так як було зареєстроване на людину похилого віку. Всі деталі по телефону. Хто придбаєте той не пошкодує. ПРОХАННЯ ПЕРЕКУПАМ та ПЛОЩАДКАМ не турбувати! Невеликий торг присутній! Дякую за увагу.
Volkswagen caddy life оригінальний пасажир. 2004. 1,4. 16v газ/бензин. Газ вписаний в т.п. Автомобіль в робочому стані. Поміняний грм. Є питання по кузову: поріг водія, лак на авто пошкоджено. Без дтп. Всі вузли і агрегати працюють. Подушки не стріляні. Автомобіль з 2009р. В одних руках. Зареєстрований на мене. Переоформлення. Ціна в такій комплектації- низ ринку України.
Надійний та економний Volkswagen Caddy у хорошому технічному стані. Працює на бензині та пропані (ГБО 4 покоління, вписане). Двигун 1.9 л — простий, витривалий і без проблем. ? Двигун і коробка працюють ідеально ? Газ/бензин — економічно та потужно ? Кузов без гнилі, рідна фарба на більшості елементів ? Чистий і доглянутий салон ? Свіжі масла, фільтри, ремінь ГРМ ? Технічно повністю готовий до поїздок Ідеальний варіант для роботи або сім’ї.
Продам чудовий та доглянутий автомобіль який завжди вчасно обслуговувався ,має чудовий вигляд,з мінусів потрібно фарбувати передній бампер або замінити. Всі чеки по обслуговуванню в наявності,пробіг пітверджений.
торг біля авто. Відповім на питання по телефону.
Volkswagen Caddy 2010 року. Авто в хорошому робочому стані, доглянуте, охайний салон, кузов без критичних пошкоджень. Довга база, зручний місткий салон і великий багажний відсік - практичний варіант як для сім’ї, так і для роботи. З першого разу авто не дуже добре заводиться. Причина - зміна газової установки із заводського метану на пропан. Потребує вирішення дане питання. Volkswagen Caddy 2010 рік випуску Оригінальний пасажир Об’єм двигуна - 1.984 см? Потужність - 103 кВт 5 місць Колір - чорний Категорія - малотоннажний фургон/вантажопасажирський Автомобіль має тоновані вікна, рейлінги на даху, фаркоп, легкосплавні диски, протитуманні фари. Салон збережений, сидіння цілі. Хороший варіант для щоденного використання, поїздок, роботи або невеликого бізнесу. Переоформлення без проблем. Огляд за домовленістю. Торг біля авто.
Простий надійний 1.6 Mpi на механіці оригінальний пасажир з кондиціонером Машина в одних руках 10 років Машина комфортна по ходовій все зроблено Всі розхідники мінялися по регламенту Масло кум возив з німечини мінялося 7-8 тисяч коробка механіка працює без питань
ні одного підкраса, тільки пригнана, повний ідеал хто приїде не пожаліє без торгу!!!!
Продам фольцваген кадік,2008 рік ,з переоформленям.
Авто в гарному стані, все працює, без іржі. газ/бензин , оригінальний пасажмр, два ключа, резина нова зимова, є запасний комплект килимків літніх, технічно обслужена, замінені колодки, мастило. ГРМ замінено пів року тому. Продам в гарні руки, хто купить не пошкодує.
Один власник в Україні.Обслуговував вчасно, дуже багато зроблено. Більше деталей по телефону.
