- 280 тис. км
- Тернопіль
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
1. 6 б. г 105. Км. R. 16 сигналізація, круїз, підігрів сидінь новий ГРМ т. інш. Обмін на мерс спрінтер максі за домовленістю.
1. 6 б. г 105. Км. R. 16 сигналізація, круїз, підігрів сидінь новий ГРМ т. інш. Обмін на мерс спрінтер максі за домовленістю.
Volkswagen Bora 2000 1.8t (stage 1) близько 220к.с. Двигун свап (вписаний в тех. паспорт) 1.8t на 180к.с. (сток) k03s. ГРМ мінявся 15000км назад, і тоді ж робився повний ребілд голови з новими клапанами 20шт). Коробка дизель 5 ступка Койловери KV v1 Спорт гальма (диски та колодки замінені 2000 км) Прямотік на 63мм нержавіючій трубі Салон Recaro Комплектація зі вставками дерева, кермо дерево-шкіра, перетягнута стеля, приборка ювілейка з тестом стрілок. Стоїть музика з процесорною магнітолою, підсилювачем і сабвуфером, динаміки всі Morel. 2 комплекти дисків, зима r15 оригінал VW, літо r17 Dezent (Germany) Найголовніше, що двигун не бере масло. Про машину можна довго розповідати, оскільки робилося все для себе. Але є обставини, за яких потрібно думати про продаж. Багато чого є на драйві по її свапу. Так само багато запчастин віддам разом з машиною. Машина на даний момент знаходиться в Німеччині, для продажу може приїхати в Україну.
авто 2001 року випуску. 1.9 дизель в 2021 розмитнена, привезена з Польщі. шкіряний салон, клімат-контроль, 6-ти ступенева коробка передач, круїз-контроль, електричне регулювання передніх сидінь, електро склопідіймачі. Відреставрований турбо-компресор. Зроблена ходова, стартер та рульова рейка. замінені подушки двигуна. Всі зроблені роботи підтвердяться чеками із СТО. треба робити 2 передні крила та пороги
Пригнаний 2007року з іспанії особисто мною з пробігом 75тис. весь час я один їздив. доглянутий не прокуриний салон. авто в рідній фарбі, . ДТП не було, ржавчини по кузову немає. Повністю свіжо зроблена ходова, коробка, двигун, проблем немає. щеплення замінив 195тис. ГБО поставив 140тис. Пробіг не скручував гарантую 1000% Є два ключі. інші питання прошу дзвонити. В авто нічого непотрібно робити!
Объем 16 газ . Бензин. 1999 год Автомобиль надёжный не разу не подвёл Кандер заправлен Работает каждая кнопка Цена 3000 у.е. без торга Тел
всім привіт,для шукачів покупців які шукають нове авто 2001 року це оголошення не для вас!!! про авто:авто в досить хорошому стані,кого цікавить дзвоніть завітайте на тест-драйв самі все побачите...салон збережений,кермо шкіра...музика штатна...мотор бензин 1.6 досить жвавий 77 kw/105 к.с AZD,по салону кожна кнопка працює...клімат контроль заправлений працює...масло motul 5w30 dexos2,VAG рідина ГПК і всі рідини заправленні і працюють...фільтри замінені...по кузову : кузов живий крім всім відомих слабих місць (вони оброблені підмальовані)...резина комплект 5 коліс зима континенталь ...Тай таке!!!машина піднята на алюмінієві проставки з переду на 2 см , ззаду на 3см... Пружини H&R 29349,замінено грм помпа подушка коробки передач Lemforder... Varta новий акумулятор,нові свічки,ремінь генератора та ролики, два ключа ,резина ,фари поліровані,по ходовій замінено сайлентблоки задні,каталізатор живий,замінено по колу тормозні диски та колодки на нові.комплект шин на титанах зима continental winter contact ts860 195/65 r15 практично новий протектор.
Продам власне авто в хорошому стані,на свої роки виглядає дуже не погано,1 тис км назад було замінено передні і задні стойки,ступічні підшипники,нові гальмівні колодки,сайленблоки. Салон в дуже хорошому і збереженому стані,потолок чистий не обвісший.Мотор працює добре,заводиться з пів обороту як на холодну так і на гарячу.Стоїть хороша зимова резина.
Авто в нормальному стані, є комплект гуми на дисках.. звертайтесь торг коло авто..
Продам Фольцваген Бора 1.9 tdi. У відмінному обслуженому стані. Замінені фільтра,масла . Передні стійки , передні опорні підшипники. Стійки стабілізатора ,корінні стабілізатора . Гранати. Задні гальмівні диски, колодки по колу . Встановлені поставки по колу .Хороший економічний автомобіль. Детальніше телефонуйте
Машина приїхала своїм ходом з Німеччини в кінці червня 2025р.одна власниця в Україні. Добрий технічний та візуальний стан. Є підфарбування( не через ДТП) детальніше по телефону. торг після огляду авто!
Надійний та комфортний автомобіль у хорошому стані для свого віку. Оснащений атмосферним двигуном 2.0 та механічною коробкою передач — проста та перевірена часом комбінація. Замінено комплект ГРМ + помпа 18.06.26. Автомобіль має приємну комплектацію: шкіряні напівковші Recaro з підігрівом та електрорегулюванням передніх сидінь. Встановлені оригінальні легкосплавні диски від Audi TT, які добре пасують до автомобіля. У комплекті два набори гуми - зимова та літня. По кузову є незначні вікові нюанси, що природно для автомобіля такого року. Загалом авто виглядає добре та справляє приємне враження. Хороший варіант для щоденної їзди - надійний, комфортний і недорогий в обслуговуванні.
Продам власне авто, їздить кожен день. Обслуговування проходить вчасно. По тех стану все в порядку, щеплення замінено 3тис назад, гальма всі також замінені по колу + замінені задні гальмівні трубки. Річка працює добре, кондиціонер також. 4 склопідьомники електричні (передні авто), стоять доводчики скла (закриває всі вікна з пульта сигналізації). Два ключі. За п'ять років володіння є всі заказ-наряди. Фари з лінзами(LED), центральне дзеркало з регістратором та камерою заднього виду. Праве дзеркало повнорозмірне заводське (міняв сам, бо у рідне моло що видно), підігрівом працюють. 2 комплекти гуми (зима, літо) обидва на дисках, стан гуми нормальний. По кузову треба робити (видно на фото). На всі питання відповім по телефону. 63 0**********062
Надійний та комфортний седан. Стан задовільний, Машина економна. Салон охайний, кузов без серйозних пошкоджень. всі документи впорядку
Продам власне авто в гарному стані. Всі запитання по тел: ********** Юрій
Автомобіль в дуже гарному стані (за виключенням нюансу на капоті, проте жодна деталь не крашена) Власне авто, повністю обслужене(працюю на СТО) Дуже гарний колір Тонована в круг дорогою плівкою Лакофарбове покриття в ідеальному стані, не крашена жодна деталь По техніці також ніяких нарікань, збита не розтрушена їде приємно Абсолютно новий акумулятор По авто працює абсолютно все. Звертайтесь
Машина в дуже хорошому стані. Більш детальна інформація за номером телефону
Продаю свій авто! Їздить кожен день, масло не бере. Є недоліки по кузову, на скорость не впливає. Торг біля авто. Дзвоніть, домовимся.
