- 106 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.98 л.
- Автомат
Стильний та динамічний автомобіль із унікальним дизайном, багатьма допрацюваннями, який завжди привертає увагу. Автомобіль був привезений із США після незначного удару в передню праву частину. Повністю відновлений до ідеального технічного стану. У дуже хорошому стані: рівний та чистий кузов, акуратний салон. Оптика та екстер’єр Допрацьована гальмівна система Zimmermann для ще більшої безпеки та надійності. Стильні задні LED-ліхтарі Лінзована оптика спереду Фірмові 19-ті диски з алмазною проточкою Денні ходові вогні Спойлер Turbo Подвійний вихлоп Спортивний стиль бамперів (Turbo/Sport Styling) Легкосплавні диски 19" Комфорт і салон Підігрів дзеркал Круїз-контроль Електропривід дзеркал Передній центральний підлокітник Мультифункціональне шкіряне кермо Розетка 12V Бардачок з охолодженням Підкурювач і попільничка Складне заднє сидіння Оздоблення шкірою керма та важеля КПП Мультимедіа Мультимедійна система з LCD-екраном Bluetooth / USB / AUX Аудіопідготовка Камера заднього виду Доставимо авто в будь-яке місто!
Продам чудове і дуже красиве авто. Автомобіль дружини, виключно літне використання та гаражне зберігання. Чистий європеєць. Єдиний екземпляр в такому стані на ринку. Авто в майже ідеальному стані для свого майже раритетного віку! Все в оригіналі, 2.0 автомат, чудовий варіант для дівчини чи дружини. Помітний на дорозі, привертає увагу. 100% рідний пробіг перевіряв на 5-ти СТО, збігається з усіма записами в сервісній книжці. 17 диски в ідеальному стані, рідна фарба є пару місць експлуатації які виправляли. Не дивлячись на клас авто дуже просторе в салоні і зручне. Має кондиціонер та люк. Гарно їде та керується. Віддамо в гарні руки.
Продаю свого Жучка, 1999р., Бензин 2.0, коробка автомат. Розтаможена в 2021р. Автомобіль своєчасно обслуговується та замінюються необхідні деталі. На свій вік виглядає „як молода”??
Серйозному та швидкому ГАРНИЙ ТОРГ у капота!!! Volkswagen Beetle, який не просто їде — а піднімає настрій! Це той самий Beetle, який змушує обертатися навіть тих, хто “не по маленьких машинах”. Технічно дуже доглянутий: ціпок на другому зубі, ендоскоп відмінно, чистий впускний колектор, турбіна після ребілду, нові гальма! Вклав немало грошей та любові, за рік володіння проїхали 3000км, навіть зимню резину не купляв, хоча є 2 комплекти дисків 18 та 16, обоє на літній гумі. 2.0 TSI + DSG6 Stage1 — 250 кінських сил! Коли натискаєш газ, розумієш, що це не просто стиль, воно валить!!! Для підсилення відчуттів встановлений кастомний даунпайп, який додає трохи оксамитового вихлопу!(рідний даунпайп можу віддати) Офіційне авто — без сюрпризів із-за океану Sport пакет — виглядає і їде як треба Посилені гальма з насічками для охолодження Задні стійки koni sport Панорамний дах — більше світла, більше настрою Рестайлінгова мультимедія з Carplay Біксенон Хороша комплектація — тут є більше, ніж ти очікуєш від Beetle Це авто для тих, хто хоче щось з характером — не сіру масу, а машину з настроєм. Підійде як: — подарунок коханій жінці (авто саме моєї жінки) — стильне міське авто — друга машина “для душі” — або просто спосіб зробити кожну поїздку трохи веселішою Є не критичні моменти по кузову (безпека та геометрія на місці), бо авто все життя володіли дівчата! Пиши/дзвони — покажу, прокачу, закохаю
Продаю свою машину. В ідеальному стані, після повного ТО. Весь час що користувалися охайно зберігалася на підземному паркінгу. Підігрів сидінь, камера заднього виду, світлий салон. Кабріолет, криша працює ідеально, нічого не протікає. Є незначні сліди на шкірі в салоні у зв’язку з часом. Літня та зимня резина. Зимня дбайливо законсервована на шиномонтажі. Була покоцана мною на паркінгу, але все це відрехтували, пофарбували. Готова надати додаткові відео, якщо треба, та показати на будь-якому СТО. Продаємо машинку, бо вже хочемо більшу. За дадатковою інформацією пишить.
Продаю свою улюблену Volkswagen Beetle Cabriolet 2013 Турбо, автомат, пробіг 108 тис. км. Машинка доглянута, майже в ідеальному стані, дуже комфортна та стильна , привертає увагу всюди Є підігрів передніх сидінь, кондиціонер та пічка , комфортна в будь-яку пору року. З нюансів місцями трохи відходить лак, але на їзду та загальне враження це зовсім не впливає. Продаю тільки тому, що хочу кросовер. Якби була можливість залишити її і взяти другу машину , навіть не думала б про продаж Машина дійсно улюблена, тому хочеться віддати в хороші руки
Автомобіль у відмінному хорошому та технічному стані без капіталовкладень хороша історія помириться більш детально розповім по телефону цікавить обмін на дешевше авто
