- 500 тис. км
- Сергіївка (Білгород-Дністровський)
- Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Ваз 2114 1.5 інжектор Є газ,але не вписаний(газ працює) Чохли нові встановлені Нарікань по автомобілю немає. По всьому іншому телефонуйте **********
Повністю обслужена
Авто кожного дня на ходу є нюанси по кузову всі питання в особисті повідомлення машину тільки переоформлення.Якщо не беру телефон я на роботі пишите повідомлення будьте ласкаві в телеграми.950$ приїхати і забрати бес всяких питань.
Продаю власне авто, ваз 2110, 8 кл, 1.6л. Авто в гарному стані, нещодавно проведене ТО, встановлене ГБО 4, розхід 8л/100км, що на газу що на бензині, по техніці робити нічого непотрібно, по кузову є незначні сліди вікового періоду, гарне світло(лед лінзи), є фаркоп, по електриці все працює.По всім питанням телефонуйте на (WhatsApp,Viber)
Двигатель ходовка коробка все супер не дымит масло не кушает есть недостатки по кузову а так все супер машина летает хорошая музыка Солон ухожен на дисках газ вписан машина на мне
Продам після ДТП, можна відновити або на запчастини. Двигун 1.5 інжектор, в ідеальному стані, газова установка, все працювало ідеально, документи в порядку.
продам авто в доброму стані,другий власник,салон непрокурений,підігрів зеркал, компект зимової гуми без дисків,обслуговувалась вчасно у добротного майстра,продаю в зв'язку з покупкою більш комвортабельного авто,детальніше по телефону,хто купить буде задоволений.Відкритя багажника кнопкю і з брила.Реальному покупцю торг біля авто.
Авто у рідній фарбі, перший власник, гаражне зберігання. Оригінальний пробіг — сідай та їдь. До комплекту додаються зимові та літні шини.
Продам автомобіль в гарному стані, робилась вона для себе, ходова перебрана, 25 тищ,км робили капитальний ремон двигуна робе як часи, на машині стоїть гарна музика, стоять американки, стоять дзерказа с підігрівом і регулировкой, віддам з машиною зимню гуму з дисками, ще до них багато запчастин Машина в ідеальному стані приїджай дивись забирай не пожалієш
ВАЗ 21099 2006р. Інжекторний двигун. Встановлено ГБО 4 покоління (вписано в тех паспорт). Татанові диски від мазди, зимові шини. Зручні передні сидіння від іномарки. Відповідаю лише по телефону.
Авто на ходу,є газ вписаний,нові шини,акумулятор.двигун недимить.Любі запитання по телефону.
Авто у доброму технічному стані, прикріпив фото з блокноту що робилось за всі роки володіння. Вимагає косметичного ремонту. В автомобілі все працює, нещодавно зроблене повне т.о, та перебрана ходова. З авто йде: - 2 ключі (сигналізація); - Запаска; - Зимова гума; - Ляда не ржава ( треба пофарбувати). Авто продається тількі з повним переоформленням. Велике прохання перекупів та майданчики не турбувати.
