- 219 тис. км
- Ромни
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто у зв?язку з поверненням на службу,тому потрібно продати!
Продам авто у зв?язку з поверненням на службу,тому потрібно продати!
Авто на ходу,газ,бензин сел поехал.Торг уместен
Авто в хорошем состоянии не смотря на свой возраст все работает как часики. Лонжероны, пороги та стаканы не лопани не варени.Звоните договоримся торг при сутни.
Автомобіль в гарному стані, оригінальний пробіг, другий власник. Автомобіль в сім'ї з 2013 року з пробігу 60 тис. Постійно зберігався в гаражі. За авто доглядали добре. Переоформлення через Дію.
Авто 16кл.Повністтю обезшумлина, стоїть гідро-усілітель , сігналізація ,гбо4 поколенія , переоформляється , ,негримить вкладень машина непотребує , недоліки лобове скло є тріщина Задній бампер є тріщина Хороша музика уселітель сам буфер Ходова повністю нова проїхала 2 тисячі , є рижикі але некритично дно ціле
Масла не бере,поліз правий задній поріг на фото видно.
Продам ВАЗ 2112, 2006 рік Авто в доброму стані, повністю на ходу. Двигун працює добре, коробка без нарікань. Ходова обслужена. Салон охайний. Нова зимня гума.Документи в порядку, можливе переоформлення. ********** Ігор Деталі по телефону. Торг біля авто.
Продам автомобіль в ідеальному стані, без перебільшення. Кузов ідеальний без єдиної точки корозії. Техніка ідеальна, без стуків і скрипів. Мотор, ходова, коробка ідеальні. Документи в порядку. Продаж від першого власника.
Детальніше за телефоном **********
Продається ВАЗ 1118 2006 року. двигун 1.6 л восьмиклапанний . газу немає. кузов цілий рівний небитий. дуже збережена- в такому стані мало автомобілів. склопідйомники парктроніки. по документам порядок
Я власник! Автомобіль в хорошому стані. Мотор масло не бере, ходова не стукає, авто працює відмінно. Встановлений гідропідсилювач керма. Доглянутий, чистий салон, гаражне зберігання. Рідний пробіг. Газ вписаний в техпаспорт. У машині не палили. Новий АКБ.Ремонт проводився вчасно на СТО.
Продам Ваз 2111 у непоганому стані. Салон не прокурений
продам машину хорошому стані не бита не крашина
