- 74 тис. км
- Звягель
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Перший власник. Тільки переоформлення
Перший власник. Тільки переоформлення
Нова зимова гума Белшина, новий акумулятор, газ 4-го покоління. Деталі по телефону
Продам автомобіль , були замінені розхідники, та встановлений новий акумулятор, є невеличкі моменти по кузову(прикріплене фото) більше деталей по телефону,
Продам авто ваз 2199 газ-бензин 2006 року мотор капремонт, ходова в доброму стані.Машинка ціла але є нюанси по кузову
Продам ВАЗ-2110 состояние как на фото остальные вопросы по телефону
Продам автомобіль. Деталі за телефоном 09******87
Продам ВАЗ 2107 в хорошому стані, Ніяких вкладень не потребує. Двигун працює гарно. КПП 5-ст. Міст не виє.Кузов без корозій та гнилі. Ходова зроблена. Салон чистенький. Стоїть гарна музика. Фаркоп. Всі інші деталі по тел.
Продам власне авто, доглянуте, кузов в доброму стані, двигун та коробка на відмінно. Щеплення нове, газ 4 покоління, вписаний. Прохання авто бізнесменів з неадекватними пропозиціями не турбувати.
Машина у хорошому стані , стоїть новий диск зчеплення, замінено масло у моторі, і всі фільтри, по ходовій частині нічого не стукає, залитий хороший антифриз, сів поїхав, більш детально можу розповісти по телефону, торг!!
Продам ВАЗ 2111 в робочому стані, заводиться добре, їде нормально, салон не прокурений, електроніка, пічка, електросклопідйомники все працює, музика грає, по кузову незначні нюанси. Коробка не вибиває, ходова збита, гур працює. Ціна 1750$ + торг
свій автомобіль, володію 5 років, роздатка блокування працює, газ 4 покоління вписаний в т.п.заводський гур, весною замінена ГБЦ (нова), продаж тільки з переоформленням
Авто в гарному стані. По кузову без нюансів. Обслуговувалось вчасно, все працює, як годинник.
Машина в гарному на свій вік стані. Є кілька корозій початкової стадії. Є газ, вписан в документи.
Продам ВАЗ 21104 1.6 16v 2006р. Установлено газ 4 покоління вписаний в техпаспорт! По машині нічого робити не потрібно, по ходовій частині зауважень немає. Мотор, коробка відмінна, масло взагалі не бере! Встановлено ксенон, задній парктронник, центральний замок з доводчиками скла! По електриці все працює чудово!
