- 225 тис. км
- Суми
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Не вказано
продам авто в нормальному стані, газ вписаний, документи власник, фаркоп
продам авто в нормальному стані, газ вписаний, документи власник, фаркоп
Є дефекти, транспорт на ходу, всі питання за номером телефону можливий обмін на мото ср 220, звоните за номером
продам ваз 2109
Машина з рідним пробігом,в ідеальному стані,інжектор,газова установка,машина в рідній фарбі,без корозіі
газ 4 покоління бензин 1, 5 коробка 5 Ступка сів поїхав деталі по тел
Машина обслужена , технічно справна , на тетанах , зима резина масла фільтра поміняні свічки дроти пас грм , пороги арки переварені покрашена , запущена мовільом зовні всередині . Заводиться зпів тика газ\бензин . Переоформлення!.Обмін на Wolkswagen tdi .
Продам крутий подарунок для сина. Двінашка з мотором Шеснарь та ГУРом. Машина своя. Другий власник з 2008р. В нас була постійно другою машиною в сім?ї. З 02.2024 до 05.25 основна машина в сім?ї. Гаражне зберігання. Пробіг реальний. Днище оброблено антикором в два шари. Свіжа резина Matador з пробігом 13 000. Акумулятор куплений весною 2025. Коврики ЕВА куплені весною 2025. Розширювальний бачок та бачок теж весна 2025. Круте світло на ЛЕДах Philips плюс класні ПТФ. Фари Бош оригінал. Поворотніки японські Коіто. В задніх фонарях Osram Long Life та ALED на задній хід. Короче майже 400 доларів вкинуто в світло. Масло та фільтр заміняли кожні 8000км. Масло бере 60 грам на 1000км. Повітряний фільтр продуваю кожні 2000км. Вставка 4-1 замість кат-коллектора. Резонатор міняв рік тому на Polmostrov. Одна катушка запалення замінена на Fenox. Помпа HEPU. Гарні ремені ГРМ та навісного виробництва DAYKO. Новий радіатор Fenox оригінал. Заводський вентилятор на 8 лопатей. Новий термостат Fenox оригінал. Все це ставилось впродовж зими 2024, так як машина відновлювалась для себе після аварії. (догнали машину) Замінили телевізор, передню балку, капот, бампер. Все брали оригінал бо робили для себе. Робив майстер кузовного ремонту найкращий в місті. Роботу зробив чітко. Розвал-сходження не робили і за 10 000+ км резина це підтвердила. Ніде не їсть. Маляр також найкращий в місті робив покраску. Матеріали вибрали фарбу, що йде на конвеєр Сочі 360 Mobihel. Кому цікаво то пишіть мені у Вайбер чи телеграм - кину посилання на мій ютуб канал, де все про неї описано. Зараз купили іншу машину. Перекупи - не витрачайте ні мій ні свій час. Грошей на машину не жаліли. В планах було перевести її на ДАД і поставити більш сучасну прошивку. Але не встиг. На дорогах не дуріли, користувалися акуратно. Біжить машинка добре - минулого року на шляху до Карпат 150 на обгонах давала чітко. Віддамо у гарні руки. В кого є реальний інтерес та питання - телефонуйте або пишіть.
Гарна машина 2006-року, стан майже ідеальний. Їде рівно, ніяких проблем немає. До 2006 року літала. Власник на війні хоче продати машину
Авто в гарному стані, є в деяких місцях іржа, але не значна, а так по кузову все добре, мотор працює добре без зайвих шумів, масло не бере і ні де не підтікає. Ходова не стукає і не гримить. Колодки та диски в гарному стані, барабани також. Стакани не іржаві. В машині всі рідні стекла, в ДТП не була! Пробіг в авто рідний не скручений, 1 власник, авто бралось с автосалона. Стан салона хороший. Коробка передач перемикається плавно, тормоза плавні, зчеплення не так давно мінялось! В автомобілі є противотуманки, магнітола. А також є запаска в доброму стані, домкрат та ключ! Є зимня резина на металевих дисках, а також літня резина на титанових дисках. Також є додатково 2 комплекти тормозних дисків та 2 комплекти колодок. Машина сів та поїхав, вкладати в авто не чего не треба. Ще в авто є єлектросклопідіймач на двух передній дверях. Також сигналізація с пультом!! Авто від власника!!!! Привід автомобіля передній
Вітаю. Автомобіль в гарному технічному стані, потребує косметики по кузову не критично! Відповім на всі питання по авто по телефону.
Продам ВАЗ 2107 2007 р.в. Інжектор, бензин 1.5… Стан задовільний, не гнила, ходова перебрана повністю.
Продам на ходу.Все працює ідеально.Хороший торг.Машина без гнилі та корозії.На свої роки стан відмінний.Телефонувати за детальною інформацією.
кінгурятнік задній 4 зимніх колеса
Бензин 1 1, 5 коробка 5 Ступка сів поїхав деталі по тел
Продам машину , на ходу їздить кожен день ,мотор коробка без нарікань, їде на газу і бензині, газ вписаний , потребується підварити місцями
1.6 інжектор Газ/бензин Їде як на газу так і на бендзині Присутні косметичні нюанси по кузову та треба варити пороги Коробка 5 ступка Треба дивитись до ходової Торг на дорогу Локація Івано-франківсь
Авто в гарному стані, доглянуте та повністю на ходу. Двигун працює рівно, коробка передач без нарікань. Ходова частина обслужена, нічого не стукає.
