- 200 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Не вказано
********** **********Андрій
********** **********Андрій
Переоформления любоє я власник другий за моє время машина в ДТП не була їздить кожен день нарікань немаю по роботі ГРМ тіки поміняний, помпа і термостат нові. На всі інтересующі питання отвічу по телефону 09******18
Авто в хорошому стані. Знаходиться в с.Залужжя Авто кожен день їздить, З мінусів: Лак (криша - помітно, капот і багажник - не помітно) Торпеда тріщини від сонця Рижик маленький на капоті і один під дверною картою водія З плюсів: Титанові диски + хороша ризина Зроблена ходова + рулєва рейка Нове щеплення + тросик Нові патрубки + радіатор Новий ГРМ і Ремінь генератора Нові ступіци + автобафери Нові уплотнітєлі Нова задня тонована оптика Нова передня оптикпа Led лінзи + поліроване скло Нове лобове та заднє скло Нові замки + дверні ручки Все світло працює+ туманки Нові свічки і бронє-провода Мастило Кастрол заливалось Нові підшипники Новий бензобак + насос Зроблена пічка і радіатор Нові Кулаки Тоновані вікна + музика + 3 порта USB
авто на повному ходу газ бензин власник по техпаспортувсі питання по телефону
Авто дуже хорошому стані ,все за мінено вкладень не потрибує .
Автомобіль продається тому, що не використовується. Технічно усе справне. Торг присутній. Дзвоніть розкажу детальніше.
Авто кожного дня на ходу, хороша зимова гума з якою не приходилося десь сідати цією зимою. Замінені по всій машині стійки, задні пружини, привода, саленблоки , і багато іншого. Гарне світло. Салон цілий але потрібно похімчистити. По авто є деякі невирішені питання по технічний частині, десь є підсос повітря скоріш за все з форсунок, на холодну не стабільні оберти, прогорів глушник, авто не димить і масло не їсть від слова зовсім. Лакофарбове покриття бажає кращого. Газ 2-го покоління вписаний, але треба позайматися , скоріш за все просто замінити редуктор ціна 1000-1500 грн. Нещодавно перестав працювати спідометр. Великий плюс авто що ціна на обслуговування не велике. ПИШІТЬ СПОЧАТКУ ЧАСТО НЕ В МЕРЕЖІ (вайбер, телеграм)
Авто 2006 года. Ваз это ваз . на ходу . Газ стоит второго поколения . по тому что так проще и дешевле. Музыка имеется . Камера заднего вида имеется работает постоянно только ключ повернул . Четыре стеклоподъёмника . Два вида ближнего света (кастом ) дальний на люстре на багажнике . Когда включаю видно муравья на асфальте . Стоит подрамник , защита прикручена к нему . Спаренные рычаги . Тоисть плюс запчасть при ремонте ходовки . Сидухи с нисана нормальные удобные . Можно поставить заводские , если есть извращенцы . Могу отдать двигатель висит на 5 криплениях место четырех . По мотору все знаю . Но я устал рассказывать ведь я можно сказать один хозяин с 2006 года
Продам автомобіль ваз 2110 2006 року випуску. Авто в чудовому стані. Робити нічого не треба. Рідний пробіг 127 тисяч. Їздила тільки в село і з села по вихідним. Гаражне зберігання. Стоїть газ 2ого покоління. Не бита не фарбована. Навіть не варена. По всім питанням звертатися по телефону Андрій.
Авто в нормальному стані на свої роки та ціну В одних руках з 2006 року Працює як на бензині так і на газу По документах порядок любий вид переоформлення Більш детально по телефону
Продаю авто. Гаражне зберігання. Причина продажу, придбав інший автомобіль. Заводиться, їде. Передні сидіння замінені, встановлені від фольцваген. В них також є підігрів. Перед зимою мінялися стійки та багато іншого. Детальніше по телефону.
Продам терміново авто в непоганому стані авто без нарікань на повному бойовому ходу сів і поїхав хорошому покупцю не поганий торг біля капоту
ваз 2115 хороший состаяния сел и поехал. мотор после капремонта.
Продається авто в технічно справному стані, сів поїхав. Двигун масла не бере коробка вмикається добре 5 ступка. З документами порядок любий вид переоформлення.
авто на повному ходу,підварене,потребує косметіки.по бажанню.продаю за потребою більшого авто.зсу
Машина повністю обслугована, не бита, не фарбована, в рідному кольорі. З документами повний порядок, можна буде одразу переоформити. Можливий невеликий торг біля капота.
1.6 инжектор, механика 5-ст, усилитель руля, эл. стеклоподъемники, бортовой компьютер. Машина очень резвая, с приятным расходом газа, есть нюансы по кузову ( видно на фото), по технической части всё отлично. Двигатель работает ровно как на газу, так и на бензине, масло не берет, заводится с пол-оборота, ходовая перебрана, ничего не стучит, салон не прокурен, вся электрика работает, титановые диски, хорошая резина. Недавно пройдено ТО, масла-фильтра заменены, сел и поехал, документы в порядке, возможен любой вид переоформления.
Продам машину в хорошому стані! Технічний стан хороший, сервопривід керма Пороги цілі, якісно замінено Ходова в хорошому стані Салон в доглянутий стані За детальною інформацією телефонуйте
