- 83 тис. км
- Черкаси
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Власник, тільки переоформлення. Не терміновий продаж. Присутні рижики без гнилі. Всі критичні місця оброблені. Екологія на місці. Є додатково комплект зимової гуми - шипована. Та весь комплект для установки гбо 4 п . Всі питання за телефоном ********** Іван
Автомобіль на повному ходу,не битий. Газ в техпаспорті вписаний.
без торгу
Гарний стан авто, на кожний день, безпроблемно заводиться та їде будь куди! Не ржава! Тільки 2 власника за весь час, обслуговування завжди вчасно! Є 4 склопідіймачі, великий багажник, оригінальний пробіг.
Авто в хорошому стані, продається, бо купили інше
Не бита не крашена
Всім доброго дня. Машина технічно справна за виключенням кузова. Днище підварено. В аваріях не була. Двигун в ідеалі, масла не бере. ОБМІН НЕ ЦІКАВИТЬ,
Автомобіль на повному ходу. Мотор 16-клапанний, працює без нарікань. Кузов в нармальному стані, виглядає бодро. Встановлено гарні титанові диски. Доглянутий салон, зручна в експлуатації. Документи в порядку. Більш детальна інформація за номером. Торг біля капота!
Авто в хорошому стані, деталі по телефону
Нива в хорошому стані, їздить чоловік 75 років. Газ євро 4 Кардан ШРУС Сигналізація Авто повністю справний і готовий до експлуатації.
Машина повністю технічно справна, двигун в гарному стані, всі датчики ( дмрв, холостого тощо ) нові, акумулятор на гарантії, газова установка 2025 року, дно поварене повністю з 2025 року, магнітола колонки ( Bluetooth ), коробка м'яко робе всі передачі працють, система охолодження почишенна замінено антифріз, мастило фільтра пройти 1000 км, запитання за номером **********
Продам своє авто, яке в ідеальному стані. Двигун працює чітко і рівномірно, не димить, заводиться з-пів тику. Встановлено нове ГБО 4-ого покоління (вписано в техпаспорт). По кузові в ідеалі - відпіскоструєна, оброблена, обезшумлена. Лонжерони не варені. Ступиці ІВЕКО. Нове сцеплення. Мости, роздатка, коробка - ідеал. По електриці все працює. Є сигналка, електросклопідйомники. Шини 2023 року, титани Соренто. Гідропідсилюваач керма. В авто вкладено 3 тис. $ і все робилось для себе. На всі деталі відповім по телефону. Присутній РОЗУМНИЙ торг.
авто на повному ходу. детально за телефон ом.
ЦІНА ВКАЗАНА БЕЗ ТОРГУ Продам своє авто. Технічний стан по ходовій та в русі суперовий. Порогів немає, кажу відразу, щоб не витрачати вас і свій час на огляд (Якщо чекаєте чуда за ці гроші, вам потрібно тоді потрібно одівати рожеві окуляри) Є гідропідсилювач, стоїть ще рідний каталізатор, ГБО 4- покоління і вписане у техпаспорт, тому проблем з поліцією у вас не буде в разі заправки газом. Масло мінялось кожні 8-10тисяч км, не пізніше. Мотор масла не бере ані грама, даю гарантію на 10 тисяч км на мотор, якщо не вірите. Мінялась прокладка ГБЦ, а вже з нею також поміняв всі клапани у цій ластівці. (8-клапанне авто) Мінялась повністю вся вихлопна рік тому, на польську оцинковану, яка їздить 3 роки мінімум, це ще + цьому авто. Про машину немає що дуже розказувати більше, все працює справно і все мінялось вчасно. Є два комплекти гуми, зимова на штамповках (це та що на фото, 2020 року) ще добрий стан на 4+, і літня 2023 року на титанах 14". Продаю, бо купив вже нове авто, а це вже не потрібно. Якщо є якісь запитання, питайте, радо відповім. Тільки переоформлення. (Нюанси зараз по авто, немає АКБ та залипли щітки в стартера, це болячка цих авто, коли більше місяця стоїть на місці, уже так було, я їздив, і щітки розпрацювались та авто далі стабільно їздило). Авто заводиться та на ходу якщо поставите свій акум.
продам або обміняю з моєю доплатою ваз 2110 2006 рік з мінусів треба поміняти одну гранату і тросік капоту і акумулятор треба зарядити так то всьо в порядку стоїть саб 800 ват колонки піонер
Продам свою 21099 у відмінному стані, гаражного зберігання. Інжектор. По кузову: вся іржа та ржики видалені. Гальма задні та передні нові. Літня резина на титанах нова. Встановлено та заєреєстрованне газове обладнання (євро 4). Встановлена сигналізація з центральним замком. В указану ціну входить комплект зимових колес. За додатковою інформацією звертатися за номером тел (Андрій).
машина в робочому стані, стоїть газ, територіально село Елізарово, 60 км від Кам’янського.
Продам хорошую машину ,в нормальнлм состоянии,машина без дтп ,не перекрашеная,не гнилая ,салон не убитый,ходовая в порядке,мотор работает ровно,масло не берет ,на свои года и деньги нормальный автомобиль,перекупщики и площадки просьба не беспокоить ,минииальный торг только возможен возле авто
Автомобіль після незначного ДТП. Був удар у ліве крило, фару та бампер. Фото з ДТП додано. Авто на ходу, заводиться та їде. Потрібна заміна бампера, лівого крила, лівої фари та лобового скла. Лобове скло було розбите випадково в гаражі, не внаслідок ДТП. Встановлене ГБО 4 покоління. Продаж у такому стані, як є з повним переоформленням
