- 173 тис. км
- Черкаси
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.5 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль на ходу ГБО вписане в т.п. Всі питання будь-ласка по телефону.
Авто їздить кожен день, мкпп та двз працює без зауважень, документи впорядку, детальна інформація по тел...
Вкладено в авто дуже багато, перероблена ходова з мостами та роздаткою, встановленні електро сідіння та гідро підсилювач керма від NISSAN PATROL, встановлен та вписаний в тех паспорт ГАЗ! Авто дуже доглянуте! Стан відмінний, СІВ ТА ПОЇХАВ
дзвоніть по цьому номеру телефону
Продається ваз 2106 ..осінь 2025 було заміна повністю ходової частини ..салінблоки. шарові. тяги.втулки стабілізатора.пдшипнки ступиців тормозні шланги трос рушніка. колодки .задні барабани .колодки тормозні зад.всі тяги стабілізатори задні .цилідрики тормозні.задня частина вихлопної .і всі нові кріплення вихлопної.диск щеплення і вижимний.масло фільтра.бнзиновий фільтр патрубки бензинові також замінено електронне зажигання.мотор все сухе масла від заміни до заміни не бере.по кузові все ціле дирок нема... .обезшумлена .і оброблена смолов ..кузов поверха покрасили до мене є нюанси до покраски і підготовки ..на їзду не шкоди.їде м'яко без жодних звуків .перед резина нова.замінено б.у кардан у зборі.помпа цилідр також міняли ..трохи раніше міняли всі патрубки радіатора електрика все працює .
гарний, надійний автомобіль, в сім'ї близько 5 років, в минулому році була поварена та пофарбована, салон не затяганий + гідні чохли, Гарна гума, модернізовані фари ( замість звичайної лінзи на ближній стоїть - бі ксенонова, тобто на ближній світить 2 лінзи, а на дальній 2 лінзи і 2 лед фари), стоїть газ 2 покоління (не вписаний), але балон знятий (60л), все в комплекті можно поставить балон назад і їздить (зняли через недоцільність), є фаркоп, двигун 16 клапанний, з міняними поршнями (клапана не гне). Автомобіль у гідному стані, по ходовій та мотору без критичних вкладень, є дрібні нюанси по віку, але надійно служитиме ще багато років. Документи в повному порядку: можливе переоформлення або довіреність на короткий термін. Хто шукає практичне, економне та доглянуте авто для сім’ї чи щоденних поїздок – це саме той варіант. Телефонуйте – домовимось!
Авто в дуже гарному стані, доглянуте та збережене. Експлуатувалась обережно, їздили рідко, в основному по місту, без щоденних навантажень. Більшу частину часу машина стояла в гаражі, кузов добре збережений, без критичних нюансів. Салон чистий, не затертий. Технічно автомобіль справний, обслуговувався вчасно. Причина продажу - виїзд закордон.
Продам ваз 21099 в хорошому стані свіжо перемальована стоїть хороша музика Деталі за телефоном
вант тентован, бус фургон
Продам ВАЗ 21093, 2003 рік випуску, двигун 1.5 бензин (карбюратор), пробіг 227 000 км. Автомобіль на ходу, заводиться та їде. Свого часу в машину було вкладено багато коштів. Перед війною проводилися кузовні роботи та фарбування після пошкодження. Також було замінено зчеплення. Авто використовувалося в сім'ї. Останні майже 2 роки автомобіль практично не експлуатується та більшу частину часу стоїть без виїзду. В комплекті 2 комплекти гуми (літо та зима). По кузову та салону присутні сліди експлуатації, місцями подряпини та інші вікові нюанси. Автомобіль не новий, тому ідеальний стан не обіцяю. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Ціна 1350 $, присутній аргументований торг біля автомобіля. Телефонуйте або пишіть, відповім на всі запитання.
Гаражне зберігання. два комплекта нових шин зимня та літня. стеклопідйомник. нова магнітола. прошла сто. газ, бензин. Не бита.
Продам ВАЗ 2109 інжектор 2003рік Перша постановка на облік 2004 рік Автомобіль у гарному візуально та технічному стані. 105тис. пробіг. Стоїть гарне світло ксенон. У ходу приємна та тиха без посторонніх звуків. Переоформлення по бажанню.
Продам ваз 2110, по автівці було проведено багато роботи, встановлені 4 скло підйомника з авто доводчиками, сигналізація. Є фаркоп з розеткою, за тонована в круг. Стоять гарні титани 14 на новій зимовій гумі(купувалась цією зимою) Вписаний 4 газ(налаштований під економію) працює і на газу, і на бензині. Багажник відчиняється з кнопки, зроблене реле напруги щоб автіка завжди заводилась з ключа (болячка десятого сімейства) Також куплений новий АКБ, 10000 тому було проведена повна заміна ГРМ, помпи і тд… Ходова в авто на 8/10 По дну не гнила Салон в доглянутому стані, чехли еко кожа, під нею салон в гарному стані. Любий вид оформлення. Автівка варта твоєї уваги! Мінімальний торг біля авто.
Автов нормальному технічному стані , не фарбоване, не гниле. Авто на газу не експлуатувалося . Замінені всі технічні редіни.
Продаю авто в гарному стані є газ 2 покоління вписаний в тех паспорт по кузову є лакокрасочні проблеми авто сів поїхав кожного дня на ходу стартер новий, гума зима як нова в гарному стані! Стоїть с опеля торпеда звертатись за телефоном
Бажаю міцного! Продам ВАЗ Ніва 21214 (4X4) В доволі гарному стані. Авто 1995 року, з пробігом в 130 тис. використовувалось сімьєю друга з метою виїзду в літній сезон на дачу в середмісті м. Дніпро, далі авто зберігалось в гаражі. Саме тому кузов, ходова частина і мотор в гарному стані. Раздатка повністью працює. Ходова гарному стані, машина з легкістью проходить дуже важкі ділянки місцевості. Гума ВЛИ-5 нова (відкатав менше сезона) Із нового це "телевізор" і всі патрубки біля нього, тросік капота, новий карбюратор Солекс, акумулятор теж новий, є сигналізація (відключив горн) центральний замок (треба розібратись бо сам не лазив), звичайна магнітола і задня ляда з колонками 6х9 (нефакт що живі). Задне сидіня не прикручене, також кришка багажника має ушкодження об гілку дерева і подальшу ріхтовку кувалдою (на фото видно) по КПП є питання вибиває 3 і інколи задній хід, бажання розбиратись немає відслова взагалі. Машина максимально жива, для військових або для офроаду, рибалки і подорожей саме те! Розказав все як є, щоб менше було питань. Дивитись авто в м. Дніпро (р-н Даффі).
машина в рідній фарбі мотор 1,6 коробка 5ст їде 160 км/ год газ працює вписаний не їде а пливе ходова нова мотор відкапіталений 3 місяці назад дет за тел
Без ДТП.Комплект зимової резини на металевих дисках, автомобіль виконав свою функцію в нашій родині.На даний час не єксплуатується.Дзвінки чи смс Вайбер чи Ватцап. Територіально знаходиться в Звягелі. Показати зможе дружина.
**********
